Stworzenie Świata

Anegdoty , dowcipy , śmieszne sytuacje akwarystyczne.

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
shady_01
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2009, 09:51
Imie i Nazwisko: Patryk Szadujko
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Stworzenie Świata

Post autor: shady_01 » 17 lut 2010, 13:21

Bóg stworzył osła i powiedział:

Ty jesteś osioł. Będziesz od rana do wieczora ciężary na plecach nosił, bedziesz jadł trawę i mało inteligenty będziesz. I tak przez 50 lat żył.

Na to osioł:

Boże tak żyć przez 50 lat to za dużo. Daj mi proszę nie więcej niż 30 lat.

I tak się stało.Następnie stworzył Bóg psa i powiedział:

Ty jesteś pies. Będziesz najlepszym przyjacielem człowieka, będziesz pilnował jego dobytku i jadł tylko to co ci pozostawi rodzina. Będziesz żył tak przez 25 lat

Na to pies:

Boże tak żyć przez 25 lat to za dużo.Daj mi proszę nie więcej niż 10 lat.

I tak się stało. Następnie Bóg stworzył małpę i powiedział:

Ty jesteś małpa. Będziesz przez cały dzień skakała po drzewach i zachowywała się jak głupek. Będziesz żyła tak 20 lat

Na to małpa:

Boże żyć tak przez 20 lat to za dużo. Daj mi nie więcej niż 10 lat.

I tak się stało. Następnie Bóg stworzył Mężczyznę i powiedział:

Ty jesteś mężczyzna. Jedyna racjonalna istota na świecie. Będziesz swojej inteligencji używał do podpożądkowania innych i podbijesz świat. Będziesz tak żył przez 20 lat.

Na to mężczyzna:

Boże. Mężczyzną być 20 lat to za mało. Proszę daj mi te 20 lat które osioł odrzucił, te 15 lat psa i 10 lat małpy.

I tak się stało. I postarał się Bóg by było tak że Mężczyzna jako mężczyzna żył przez 20 lat, potem się ożenił i żył przez kolejne 20 lat jak osioł. Od rana do wieczora pracował i ciężkie przedmioty nosił. Przez następne 15 lat żył jak pies, pilnował rodziny i jadł tylko to co mu pozostawili. A potem na stare lata przez 10 lat żył jak małpa, zachowywał się jak idiota i bawił wnuki. I tak się stało.

Odpowiedz

Wróć do „Anegdoty akwarystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości