Szukam książki Andrzeja Sieniawskiego - "Skalary"

Tematy ogólne

Moderatorzy: seba*1*, Alutka

funflik
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2013, 20:00
Imie i Nazwisko: Marcin
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rzeszów

Szukam książki Andrzeja Sieniawskiego - "Skalary"

Post autor: funflik » 15 gru 2013, 12:18

Witam,

Poszukuje książki Andrzeja Sieniawskiego - Skalary.

Ilość informacji w sieci, nie jest zadowalająca mimo, że skalaray są jedną z najpopularniejszych ryb pożądanych i hodowanych przez akwarystow. Powiem szczerze, że bardzo mnie to dziwi ale cóż tak bywa. Jedyna publikacja na jaka sie natknalem jest ta A. Sieniawskiego, sam nie jestem w stanie znalezc tej pozycji na necie ani w zadnym antykwariacie. Moze ktos z Was bylby tak mily i pomogl mi w tej kwestii, mam na mysli na przyklad scana w formie pdfa i wysłał mi na mejla np... Czy moge liczyc na Wasza pomoc odnosnie tej pozycji.

Bylbym bardzo wdzieczny za informacje gdzie moglbym ja jeszcze nabyc, badz jesli moglbym uzyskac pdfa tej ksiazki.

Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: Szukam książki Andrzeja Sieniawskiego - "Skalary"

Post autor: niki 28 » 15 gru 2013, 15:28

Myślę,że niebawem sam autor coś Ci odpisze na ten temat :) Może też pomoże w jej zdobyciu.Generalnie lektury pióra naszego prezesa rozchodzą,a raczej rozchodziły się (bo to książka nie nowa) jak ciepłe bułeczki.Sam jej nie mam,a chciałbym mieć. :)

funflik
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2013, 20:00
Imie i Nazwisko: Marcin
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rzeszów

Re: Szukam książki Andrzeja Sieniawskiego - "Skalary"

Post autor: funflik » 15 gru 2013, 18:23

Niestety, rozmawiałem z autorem i On sam skierował mnie tutaj, do was, gdyz nie ma wersji elektronicznej oraz wydrukowanej na sprzedaz...... :(

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: Szukam książki Andrzeja Sieniawskiego - "Skalary"

Post autor: niki 28 » 15 gru 2013, 19:05

funflik pisze:Niestety, rozmawiałem z autorem i On sam skierował mnie tutaj, do was, gdyz nie ma wersji elektronicznej oraz wydrukowanej na sprzedaz...... :(
Niestety nie wiedziałem :oops: No to masz problem.No chyba że tutaj ktoś Ci pomoże.

Odpowiedz

Wróć do „ŻAGLOWCE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości