Prośba o pomocne materiały

czyli pomagamy sobie nawzajem

Moderator: stanpiter

Awatar użytkownika
Michcio
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 578
Rejestracja: 31 paź 2005, 22:20
Imie i Nazwisko: Michał Próchnicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin

Prośba o pomocne materiały

Post autor: Michcio » 15 mar 2007, 20:44

W Galerii pojawił sie wątek o następującej treści:

Karp664 napisał:
Witam!Mam trohe nietypową prośbe.Otóż czy macie jakies ciekawe matrialy o dyskowcach do wyslani mailem.... sa one mi potrzebne na olimpiade biologiczna(praca ma tytul "zahowani tarlowe dyskowcow i opieka nad potomstwem")wiec jesli ktos moglby mi pomoc bede bardzo wdzieczny.moj adres: tmrozek@o2.pl z gory dziekuje za wszelka pomoc:)

miro196512 napisał:

To forum to Wielki Materiał o dyskowcach - więc czytaj,czytaj,czytaj. Pozdrawiam.


tomaszekz napisał:

ja wróce do domku to Ci wyśle! pozdrawiam

amorphis napisał:
Ja się założę, że praca nie ma tytułu "Zahowanie tarlowe..." i stawiam na to swoją wypłatę. Czyli nic nie wysyłajcie...

tomaszekz napisał:
a co mi tam....byle by cokolwiek pomogło
Ja się założę, że praca nie ma tytułu "Zahowanie tarlowe..." i stawiam na to swoją wypłatę. Czyli nic nie wysyłajcie...

A ja go radośnie przeniosłem i zniknął. Przepraszam:shock:
Ostatnio zmieniony 16 mar 2007, 07:35 przez Michcio, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Michcio
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 578
Rejestracja: 31 paź 2005, 22:20
Imie i Nazwisko: Michał Próchnicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Michcio » 15 mar 2007, 20:46

Tomku sprecyzuj co Cię konkretnie interesuje? Może masz już jakiś konspekt?
Myślę że powinniśmy pomóc Tomkowi. Od dawna mówił o olimpiadzie, i planowanym temacie dotyczącym dyskowców. Jeszcze w Lublinie coś o tym wspominał.
Młodzi akwaryści prezentujący piękno paletek w szkołach zasługują na uznanie.

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 16 mar 2007, 08:31

Michcio pisze: Myślę że powinniśmy pomóc Tomkowi. Od dawna mówił o olimpiadzie, i planowanym temacie dotyczącym dyskowców.
Moja pomoc sprowadzi się do tego co napiszę poniżej:
Chłop zarejestrował się na forum ponad 6 miesięcy temu i :
1) Profil nie uzupełniony do dzisiaj
2) Pisze bez polskich znaków diakrytycznych i z błędami ortograficznymi
3) Przez 6 miesięcy udało mu się napisać 1 post
4) Publikuje "swoją prośbę" nie w tym dziale.
5) Jest na tyle leniwy, że nie chce mu się poczytać działu "rozmnażanie", gdzie jest wszystko napisane.
6) Skorzystać z google.pl też na pewno jest za trudno ?
7) Nie zadaje konkretnych pytań tylko czega na gotowe - najlepiej niech ktoś napisze dla niego ten "referat" (czy co tam ma być) bo inaczej nic z tego nie wyjdzie.

wiesiek
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 508
Rejestracja: 07 kwie 2006, 09:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: wiesiek » 16 mar 2007, 11:50

Marcin - uzgodnij zeznania z Michałem na privie, wszak obaj jesteście moderatorami.
Po co kolejna "przepychanka" na Forum ?
PS. Póki nie będzie jednoznacznej decyzji Zarządu, to i tak nikogo z "zakonspirowanych" nie zmusisz do odtajnienia się w Profilu. Na natychmiastową reakcję godzą się zazwyczaj tylko całkowici nowicjusze, ale i oni lepiej reagują na uwagę przesłaną na Priv-a.

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 16 mar 2007, 12:10

wiesiek pisze: Marcin - uzgodnij zeznania z Michałem na privie, wszak obaj jesteście moderatorami.
Po co kolejna "przepychanka" na Forum ?
Dlaczego przepychanka ? Ja napisałem co miałem do napisania, Michał nadal drąży temat i stara się pomóc. Koniec końców skończy się na tym, że to ja będę miał rację w ocenie tego użytkownika. Mam przeczucie, że słuch o nim zaginie, a będzie tylko sprawdzał na priv'a czy przypadkiem jakiś gotowiec nie wpadnie.
Póki nie będzie jednoznacznej decyzji Zarządu, to i tak nikogo z "zakonspirowanych" nie zmusisz do odtajnienia się w Profilu.
Oczywiście, że nie. Ja tylko daję rady aby uzupełnic profil rokując na większe szanse uzyskania odpowiedzi na swoje pytania (mogę ująć to inaczej: ja nie rozmawiam z nieznajomymi, a jak będzie tam wpisane imię to już będę bardziej przysposobiony pozytywnie do udzielenia odpowiedzi).
Mogę ująć to jeszcze tak: prowadzę statystykę ile razy odpisałem Tomkowi, Michałowi, Zdzisiowi, Monice, Magdzie i Stanlejowi. ;) Tę ewentualną odpowiedź nie wiem do jakiej kategorii zaklasyfikować więc nie odpowiadam. Proste, prawda ? - wolno mi ?
Na natychmiastową reakcję godzą się zazwyczaj tylko całkowici nowicjusze
Zgodzi sie każdy komu będzie zależało na uzyskaniu pomocy. Tym bardziej, że nie weryfikuje poprawności wpisanych danych, a sam fakt jego uzupełnienia. Nie chce się komuś ... to trudno. Mi też się nie chce.

Awatar użytkownika
Michcio
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 578
Rejestracja: 31 paź 2005, 22:20
Imie i Nazwisko: Michał Próchnicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Michcio » 16 mar 2007, 14:01

Marcinie, przypomnienie o konieczności wypełnienia profilu i pisania bezbłędnie napisałem Tomkowi na priva. To nie jest jakiś tam koleś, tylko współtwórca wystawy w Lublinie. Nawet gdzieś na forum Tomek na zdjęciu odławia mieczyki ;-)

Faktem jest jednak to że Marcin ma w zupełności rację, na forum są zasady których należy przestrzegać!!! Gdybym nie znał Tomka zareagowałbym podobnie.

karp664
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:50
Lokalizacja: nowy sącz
Kontaktowanie:

Post autor: karp664 » 17 mar 2007, 09:13

heh no panowie nie klóćcie sie już:) interesują mnie głównie zdjęcia i jakieś ciekawostki związane z rozmnażaniem palet i tyle:)jeszcze raz dziękuje za wszelką pomoc:)pozdrawiam:)

Odpowiedz

Wróć do „Pomoc Klubowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości