problemy ze strona discus.org.pl

czyli pomagamy sobie nawzajem

Moderator: stanpiter

Maximuss
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Maximuss » 10 kwie 2007, 15:09

Panowie, powiem tak:
Obydwa fora Mysiara i PKMD wspaniale się uzupełniało, co zauważył nie jeden użytkownik, co do silników forum to można się przyzwyczaić do wszystkiego, nie w tym rzecz. Poddając taką propozycję nie miałem na myśli forum konkurencyjnego dla PKMD, lecz forum które PKMD by uzupełniało i odwrotnie. Chodziło mi też o to że ludzie znają się z forum Mysiara i razem mogliby coś zrobić. Tutaj nie chodzi o konkurencję, o chwalenie kogoś czy ganienie, obrażanie. Tutaj chodzi o wspólny cel, czyli pielęgnacja dyskowców i możliwość wymiany doświadczeń w tym temacie. Chciałbym aby nadal tak było, aby te dwa fora uzupełniały się wzajemnie, a że mam możliwości techniczne, stąd moja propozycja.

Tak czy inaczej uruchomiłem wersję testową forum. Znajduje się pod adresem: http://www.discus.wirtualnie.pl/

Na razie to tylko wersja testowa.

Mam nadzieję że moderatorzy tego wątku nie wezmą tego linka za reklamę, wcale o to nie chodzi.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
deptak
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 489
Rejestracja: 03 kwie 2005, 20:46
Imie i Nazwisko: Adam Deptuła
Lokalizacja: Marki
Kontaktowanie:

Post autor: deptak » 10 kwie 2007, 15:20

HeHe Max w koncu wyjasnil sie powod Twojej resjetracji na tym forum. 4 post i juz zaproszenie na "nowe" forum.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
vega1
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1214
Rejestracja: 21 mar 2005, 23:54
Imie i Nazwisko: Sławomir Nazimek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów,Kraków

Post autor: vega1 » 10 kwie 2007, 15:46

A to dobre :D :D :D

Maximuss
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Maximuss » 10 kwie 2007, 16:17

Dobre, nie dobre, oczywiście adres można usunąć i po zaproszeniu.
Dziwi mnie tylko to że cokolwiek co się zrobi w dobrej wierze, a nie po myśli członków PKMD jest od razu atakowane i wyśmiewane przez nich. Z tego co pamiętam wątek ten został założony (z koleżeńską pomocą prezesa) dla użytkowników forum Mysiara, a co za tym idzie chciałbym poznać ich zdanie na ten temat. Nie rozpisuję się we wszystkich wątkach aby reklamować "nowe" forum, nie walę reklamami, nie spamuję. Po prostu to jest moja propozycja i tyle. "Nowe" forum postawiłem nie dla poklasku i zarobku, ale tylko z powodów które napisałem powyżej.

Jeśli moderatorom tego wątku, lub członkom PKMD nie podoba się link do "nowego" forum, lub jest niezgodny z regulaminem tego forum to proszę o jego usunięcie i będzie po sprawie.

Z koleżeńskim pozdrowieniem :)

Awatar użytkownika
deptak
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 489
Rejestracja: 03 kwie 2005, 20:46
Imie i Nazwisko: Adam Deptuła
Lokalizacja: Marki
Kontaktowanie:

Post autor: deptak » 10 kwie 2007, 16:37

Maximuss pisze: Dziwi mnie tylko to że cokolwiek co się zrobi w dobrej wierze, a nie po myśli członków PKMD jest od razu atakowane i wyśmiewane przez nich.
Max tutaj nikt sie smieje. Po prostu takie sa fakty. Osobiscie mysle ze Twoje forum nie dziala od wczoraj ;) a Twoje nagle objawienie sie na PKMD mialo konkretny cel. Ten watek nie jest moderowany i mam nadzieje ze nikt nie usunie Twojej wiadomosci.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
vega1
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1214
Rejestracja: 21 mar 2005, 23:54
Imie i Nazwisko: Sławomir Nazimek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów,Kraków

Post autor: vega1 » 10 kwie 2007, 16:39

Nie chodzi o to że jest wyśmiewane. Tylko dlaczego robiłeś takie podchody a nie napisałeś od razu o co biega...

Z koleżeńskimi pozdrowieniami :D

Maximuss
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Maximuss » 10 kwie 2007, 16:41

Adamie, nie chcę się bronić i pisać bez sensu. Zarejestruj się :) i zobacz statystyki. Forum działa od wczoraj.

Sławku podchody ? bez jaj.

Przecież nie piszę postów z zaproszeniem na całym forum PKMD.
To nie miała być REKLAMA tylko propozycja, a spotkała się od razu z podtekstami z Waszej strony. A po publikacji linka to już całkiem :)

W gruncie rzeczy to tylko zniechęcacie człowieka do jakiegokolwiek działania, chociaż miało ono służyć niczemu innemu jak tylko wymianie doświadczeń.

Awatar użytkownika
vega1
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1214
Rejestracja: 21 mar 2005, 23:54
Imie i Nazwisko: Sławomir Nazimek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów,Kraków

Post autor: vega1 » 10 kwie 2007, 17:41

Max bez jaj. Żadne podteksty. Wiesz co to są podchody?? :)
A może powiesz mi że założyłeś forum po tym jak napisałeś to:
Maximuss pisze:Tak sobie czytam i czytam ten wątek :) Z tego co widać discus.org chyba nie ruszy. Myślę sobie że można by było wspólnymi siłami założyć jakieś alternatywne forum :) o paletkach, dla amatorów paletek :)

Co o tym sądzicie ?

Pozdrawiam
Max. Nie myśl że ktoś tu coś neguje. Najpierw mówisz o wspólnymi siłami zakładaniu itd. a potem dajesz linka. Akcja budzi reakcje (choć nie wiem dlaczego odczytałeś nasze reakcje jako negatywne)

Ale co tam. Ja jestem pozytywnie nastawiony i życzę Ci powodzenia. Sam będę zaglądał tam,oczywiście jeśli będzie się coś działo.
A czy forum się rozkręci?? To już chyba kwestia "magii" i klimatu jaki tam zaistnieje... zobaczymy :)

Pozdrawiam

Maximuss
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Maximuss » 10 kwie 2007, 18:39

Ano tak, mój błąd, chodziło mi o założenie wspólnymi siłami i rozkręceniu. Trudno (od strony technicznej) aby kilku gości naraz zakładało forum. To nie piramida. A jak już pisałem mam taką możliwość ze względu na serwer i troszkę sie na tym znam, postanowiłem to zrobić. Tak czy inaczej forum powstało pod wpływem impulsu i postawiłem je wczoraj. Czy się rozkręci ? sam nie wiem. Masz rację, to kwestia klimatu jaki tam zapanuje. Mam nadzieję że to będzie dobry klimat.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 10 kwie 2007, 21:31

Jak by Ci nie wyszło z własnym forum Maximuss, to wracaj tutaj, ja zapraszam, forum PKMD będzie nadal otwarte dla wszystkich, rzeczowe, fachowe i mam nadzieje nadal na dobrym poziomie.
A jak Ci się uda, również fajnie, będzie w czym wybierać i większe możliwości dla akwarystów.
Zrób link u Siebie na stronę PKMD, tak jak tutaj był i ciągle jest do Mysiara.

J-23
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 653
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:45
Lokalizacja: Breslau niegdys Wrocław

Post autor: J-23 » 10 kwie 2007, 21:53

A mnie sie przypomina opowiastka jak onegdaj polski statek sie rozbil, a pieciu ocalalych rozbitkow dotarlo do bezludnej wyspy. Po pewnym czasie postanowili powolac jakas wladze, zorganizowali wiec wybory do parlamentu. W wyborach wystartowali kandydaci siedmiu partii politycznych...
J-23
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2007, 23:31 przez J-23, łącznie zmieniany 2 razy.

fangornn
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 733
Rejestracja: 27 mar 2006, 10:40
Imie i Nazwisko: Tomasz Dzierwa
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków

Post autor: fangornn » 10 kwie 2007, 22:27

Hans.Czyżby mi się omckło , że zmieniono nazwę , polskiego miasta Wrocławia. Co?

J-23
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 653
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:45
Lokalizacja: Breslau niegdys Wrocław

Post autor: J-23 » 10 kwie 2007, 22:56

fangornn pisze:Hans.Czyżby mi się omckło , że zmieniono nazwę , polskiego miasta Wrocławia. Co?
Nu, a jak glosowales w referendum na temat akcesji do UE? Jedź teraz do stolycy (tej prawdziwej, nie myśle tu o Warszawie czy Brukseli) kup mape Polski i sprawdź ;).
J-23

Maximuss
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Maximuss » 11 kwie 2007, 05:22

TOM mam nadzieję że wyjdzie :) A na PKMD nie muszę wracać bo ciągle tu jestem, ponieważ od dawna tutaj zaglądałem i będę zaglądał, z powodów o których piszesz. Na forum Mysiara także byłem codziennie i wspaniale uzupełniało to moją wiedzę na temat paletek. Miałem już swoje małe sukcesy w ich hodowli a także porażki, a całą swoją wiedzę którą teraz posiadam zawdzięczam właśnie obecności na tych forach. Mam nadzieję że z czasem inni pozytywnie zakręceni będą mogli powiedzieć to samo co ja.
Mam także nadzieję że członkowie klubu PKMD podzielą się swoją wiedzą na łamach "nowego" forum, tak jak to było onegdaj na forum Mysiara.

Pozdrawiam

tomaszekz
senior
senior
Posty: 101
Rejestracja: 01 lut 2007, 10:37
Lokalizacja: dolnośląskie, okolice Lubina

Post autor: tomaszekz » 11 kwie 2007, 06:41

Masz fajny dziął "Sklepy akwarystyczne" podziel się z opinią itp. mysle, że zrobi on furorę :):):) juz dawno duże grono mysiarowcóch chciało takiego działu, lecz jeden z moderatorów z uporem maniaka ...nie nie nie i nie, az do znudzenia!!
Fajny kolorek, fajny pomysł powodzenia!!!

tylko adres jakiś taki przydługawy :)

Odpowiedz

Wróć do „Pomoc Klubowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość