tylko dla użytkowników discus.org

czyli pomagamy sobie nawzajem

Moderator: stanpiter

adamn
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 967
Rejestracja: 20 lut 2006, 10:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: adamn » 22 lut 2007, 07:33

mario555 pisze:Adamn , czy zakład został już rozstrzygnięty ?? bo jestem ( myślę że nie tylko ja ;-) ) ciekawy wyniku
Zakład to zakład i kazdy powinien wiedzieć po co się zakłada. Tym sposobem to juz niejeden ryby z obu FORÓW wyleczył. A Adam D. myślę, że stanie na wysokości zadania - ja jadę do pyrlandii na spotkanie też po to by TAM dokonac prezentacji na rybach. To będzie reprezentatywne bo na Adama D. Nie będe liczył kiedy mu się zechce. A miało byc w okolicach 26 . 0! a już który.
Adam
Adam

mapa
junior
junior
Posty: 37
Rejestracja: 02 cze 2005, 11:35

Post autor: mapa » 02 mar 2007, 07:38

Forum Mysiara juz jest, ale pod innym adresem. Dopoki nie zostana przeniesione stare watki do nowego bedzie on (adres forum) mala tajemnica. A wszystko to tylko dlatego, ze dopoki nie zostanie archiwum przeniesione to i pisac nie bedzie mozna bo potem moga byc problemy z ich przekonwertowaniem. Dlatego Mysiar zapytal mnie czy nie znam kogos kto ma czas (a ktorego mysiar nie ma) i zna sie na bazach danych i potrafilby caly zabieg przeprowadzic.
Chetnych i znajacych sie na rzeczy prosze o info na PM lub maila.
Robert A.

Awatar użytkownika
barrel
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: 07 maja 2006, 22:18
Imie i Nazwisko: Kamil
Lokalizacja: Częstochowa
Kontaktowanie:

Post autor: barrel » 02 mar 2007, 18:52

O to już coś, tzn że jednak ruszy.

Czekam z niecierpliwością

Awatar użytkownika
GościaK
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 248
Rejestracja: 30 gru 2005, 17:52
Lokalizacja: Kętrzyn/Mazury
Kontaktowanie:

Post autor: GościaK » 02 mar 2007, 19:00

a może ma ktoś kopię wątku "mam ikrę"??? Leszcza i Janusza, mógłby ktoś udostępnić np. w formie PDF'a . bo to dobry kawałek przewodnika po rozmnażaniu i hodowli

Awatar użytkownika
kamillo
junior
junior
Posty: 25
Rejestracja: 15 gru 2006, 18:29
Lokalizacja: Ellenstedt
Kontaktowanie:

Post autor: kamillo » 03 mar 2007, 18:55

Marnee szansee!
To fakt jest(byl)to jeden znajbardziej lubianych postow jako
dobry kawałek przewodnika po rozmnażaniu i hodowli
no i oczywiscie"ikra ale czyja" :D
I ma sie rozumiec podpinam sie do zapytania!?

ireksz
senior
senior
Posty: 170
Rejestracja: 30 paź 2006, 03:28
Lokalizacja: new york
Kontaktowanie:

Post autor: ireksz » 03 mar 2007, 19:31

Witam. To fakt ten watek byl swietny ,ja jedynie mam go w pamieci(tylko szkoda ze pamiec mam tak slaba), zajeli mi to 5 godzi zaliczenie tego tematu .Szkoda jesli by nto sie zmarnowalo. A moze LESZCZB posiada w koncu z Januszem przewalkowali ten temat

Odpowiedz

Wróć do „Pomoc Klubowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości