PODZIĘKOWANIE

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Iwek_22

PODZIĘKOWANIE

Post autor: Iwek_22 » 03 paź 2009, 22:41

W tym miejscu, chciałbym bardzo podziękować wszystkim, dzięki którym w przeciągu trzech lat (prawie), poznałem podstawy, a również ciut ;) więcej na tematy którymi żyje większość z użytkowników tego forum.
Poznałem tu masę bardzo sympatycznych i wartościowych osób, z wieloma kontowałem się mailowo, a z niektórymi znamy się osobiście - dziękuję.
Na tym forum spotkałem wiele osób, które naprawdę bezinteresownie są w stanie pomóc w wielu sprawach i nie koniecznie związanych z akwarystyką.
Oczywiście chcę tu wnieść nieco "prywaty" i bardzo dziękuję Prezesowi "Cocoloco" za wstawiennictwo w "pewnym" wątku, który właściwie tu się kończy...,
DZIĘKUJĘ :)
To jest mój ostatni post na tym forum. Szkoda :(
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 03 paź 2009, 23:34 przez Iwek_22, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3403
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: PODZIĘKOWANIE

Post autor: przynenta » 03 paź 2009, 22:50

Iwek_22 pisze: To jest mój ostatni post na tym forum. Szkoda :(

:?: :?: :?: :shock:

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: PODZIĘKOWANIE

Post autor: sunflower » 04 paź 2009, 11:03

Ja mam tylko nadzieję - piszę do osób, które są w temacie - że będzie ta sprawa wyjaśniona na forum, poddana dyskusji, a najlepiej - dla nas wszystkich - żeby była możliwość porozmawiania o tym "na żywo"

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: PODZIĘKOWANIE

Post autor: niki 28 » 04 paź 2009, 13:21

Ja mam tylko nadzieję - piszę do osób, które są w temacie - że będzie ta sprawa wyjaśniona na forum, poddana dyskusji

A o jaką sprawę chodzi :?:

a najlepiej - dla nas wszystkich - żeby była możliwość porozmawiania o tym "na żywo

To najpierw trzeba Krzysia zaciągnąć na jakąś wystawę,gdzie choć trochę zobaczyłby jak się to wszystko robi 8) .Potem przydało by się go zaciagnąć na integrację :mrgreen: ,wtedy by mógł powiedzieć "coś na żywo", :o i wtedy może by zrozumiał że PKMD to przedewszystkim ludzie :D nie forum,na którym radzimy ,pomagamy,a czasem sie kłócimy :P .Ja w dalszym ciągu wierzę ,że Iwek z tym podziękowaniem tylko żartował.

niki 28

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: PODZIĘKOWANIE

Post autor: sunflower » 04 paź 2009, 15:42

Akurat w słowach o tym że warto porozmawiać na żywo nie miałam na myśli Krzyśka tylko chociażby Ciebie Jacku i z pełnym szacunkiem jeżeli nie masz co powiedzieć w tej sprawie to lepiej nic nie mów.

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: PODZIĘKOWANIE

Post autor: niki 28 » 04 paź 2009, 16:06

sunflower pisze:Akurat w słowach o tym że warto porozmawiać na żywo nie miałam na myśli Krzyśka tylko chociażby Ciebie Jacku
Bardzo chętnie z Tobą porozmawiam Aniu.Oczywiście przy najbliższej okazji, i "to na żywo".Jednak mimo wszystko ,zachodzę w głowę o co Ci chodzi.Jeżeli jest coś co Twoim zdaniem nie cierpi zwłoki,to zapraszam na priwa.Będzie mi bardzo miło :roll:

niki 28

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3403
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: PODZIĘKOWANIE

Post autor: przynenta » 04 paź 2009, 17:01

A ja wiem o co chodzi i powiem, że prawda leży po środku. Naprawdę bez spotkania oko w oko na forum nic się nie wyjaśni.

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: PODZIĘKOWANIE

Post autor: sunflower » 04 paź 2009, 18:07

Ja też wiem, ale żadnego środka nie widzę. Zgadzam się w pełni że rozmowy powinny odbyć się "na żywo" nie na forum, ale uważam że powinniśmy mieć możliwość jako członkowie brać w nich udział dlatego może listopad będzie dobrym terminem. Poza tym uważam, że powinny zabrać głos tu osoby, które wiedzą to oficjalnie a nie tak jak Tomek czy ja.

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Re: PODZIĘKOWANIE

Post autor: arturo » 05 paź 2009, 08:29

Pozwolę sobię na chwilkę refleksji... domyślam się, że Jackowi i Krzysiowi chodzi o ostatnią dyskusję, więc stanę tutaj w obronie Krzysia, że niestety nie wszyscy są w stanie pomóc i się integrować przy każdej nadażającej się okazji, dlaczego, to już sprawa Krzysia, ale ktokolwiek go zna wie o czym napisałem, dlatego uwagi pisane w kierunku kogokolwiek w formie "...dopóki nie ruszysz dupy i nie pomożesz, dopóki nie przyjedziesz i się nie zintegrujesz nie jesteś ""swój..."" uważam za nie na miejscu... Znam Krzysia i wiem, ile kosztuje go każda podróż, choć mam tę przyjemność znać go osobiście i życzył bym sobie, by wielu z nas miało takie podejście do akwarystyki i opieki nad rybami, jakie ma nasz kolega.... Kończę i żałuję, że Krzysztof opuszcza to forum, nie wiem jak z członkowstwem, ale na szczęście, będziemy się słyszeli i być może wiedzieli nie raz.... pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: PODZIĘKOWANIE

Post autor: Ambra » 05 paź 2009, 15:35

przynenta pisze:A ja wiem o co chodzi i powiem, że prawda leży po środku..............
Górole znają trzy prawdy, a ja jestem prawie górol .................... :)

Bardzo ładnie, że kol. Iwek odchodząc z Forum pożegnał się w tym miejscu z jego użytkownikami.
Pożegnanie jest grzeczne i układne.
Szkoda, że dopiero obecne - ostatnie wystąpienie napisane jest w tym tonie.
Gdyby tak było zawsze, pewnie nie było by obecnego wystąpienia.

To tyle mam do powiedzenia w tym miejscu w powyższej sprawie.

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: PODZIĘKOWANIE

Post autor: sunflower » 05 paź 2009, 16:43

A ja myślę Andrzeju, że to Ty jako przewodniczący Komisji Rewizyjnej powinieneś mieć coś więcej do powiedzenia w tej sprawie i na to liczę

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: PODZIĘKOWANIE

Post autor: Ambra » 05 paź 2009, 17:14

sunflower pisze:A ja myślę Andrzeju, że to Ty jako przewodniczący Komisji Rewizyjnej powinieneś mieć coś więcej do powiedzenia w tej sprawie i na to liczę
Jeśli bym miał, to w części klubowej, bo Forum ogólne nie podlega mej bezpośredniej jurysdykcji.

Przy okazji powiem tak: Gdybyś jeszcze tak chętnie czytała Statut PKMD i wyciągała z tego wnioski jak zabierasz głos we wszystkich sprawach, to ja osobiście byłbym usatysfakcjonowany. :twisted:
Wszak nie możesz mieć kłopotów z interpretacją tego podstawowego klubowego źródła prawa, bo "pod ręką" (mam nadzieję, że nie tylko) masz prawnika :?

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: PODZIĘKOWANIE

Post autor: sunflower » 05 paź 2009, 18:04

A wyobraź sobie Andrzeju, że nawet wydrukowałam sobie statut i zdaje się, że nie trzeba być prawnikiem żeby go zinterpretować. Jak dla mnie może być w części klubowej i czekam na to aż ktoś rozpocznie taki wątek i dlatego bardzo ostrożnie piszę w tym wątku dając możliwość na oficjalną dyskusję na ten temat w części klubowej, bo uważam, że taka powinna się odbyć. A cóż wgląda na to, że to tylko kwestia czasu skoro nawet nowe forum pod tą sprawę zostało założone w części klubowej - mam nadzieję, że mi cierpliwości starczy i doczekam się nie wyskakując przed szereg żeby znowu nie było, że całe zło to ja.

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: PODZIĘKOWANIE

Post autor: Ambra » 06 paź 2009, 03:52

sunflower pisze: ............. mam nadzieję, że mi cierpliwości starczy i doczekam się nie wyskakując przed szereg żeby znowu nie było, że całe zło to ja.
"... zdaje się, że nie trzeba być prawnikiem żeby go zinterpretować ..." - napisała Ania.
Też tak kiedyś myślałem, ale praktyka mówi mi obecnie co innego.

Przeczytaj więc sobie § 38 i 39 w nawiązaniu do § 27 pkt e.
Morał - trzeba Ci dużo cierpliwości, choć w odpowiednim momencie dowiesz się więcej niż obecnie.
Tyle w tej sprawie i kończę tu dyskusję.

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: PODZIĘKOWANIE

Post autor: sunflower » 06 paź 2009, 08:54

Podwieszę się - mogę Krzysiek, nie? :)
Ja również dziękuję za miłe chwile spędzone na tym forum i na spotkaniach. W szczególności dziękuję tym wszystkim którzy przyczynili się do tego, że postrzegam ten klub jako grupę fajnych ludzi: Krzysiek, Tomek, Marek81, Krzysiek - krisaczek, Sebastian, Stachu, Beata, Artur, Grzegorz, Rafał. Na pewno nie raz się jeszcze spotkamy tu i tam.
W sprawach porządkowych, to do Łodzi nie pojadę mimo że początkowo wyraziłam taką chęć. Artykuł do rocznika pkmd wycofuję i nie zezwalam na jego publikację. Rezygnuję z członkostwa w związku z tym proszę nie wysyłać mi legitymacji, na którą czekam już pół roku.
I jeszcze na koniec - życzę grupie trzymającej władzę żeby nie została królem bez poddanych.
Pozdrawiam wszystkich Ania.

Zablokowany

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości