słuchajcie!!! a może zjazd?

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

PIGEOOON

Post autor: PIGEOOON » 06 mar 2009, 10:32

kazik pisze:wstępnie zarezerwowałem 4 pokoje, dla spóźnionych tel na agroturystykę 605 132 097
Noooo my pokoik już mamy zarezerwowany :lol:

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Post autor: rady3 » 06 mar 2009, 10:46

Piwko oczywiście chętnie z Tobą wypiję. Jednak zobowiązań wobec mnie żadnych nie masz. Postawimy sobie piwko na wzajem i będzie się miło rozmawiało. :)
Pokój zarezerwowałem. :)

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Post autor: arturo » 06 mar 2009, 12:29

No coś ruszyło.... nie będę sam z Robertem pił piwa... ale zawierucha jest z nami...... może nie będziecie chcieli z nami rozmawiać.... ale jakoś to przeboleję..... są lustra w pokojach..... pozdrawiam

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Post autor: rady3 » 06 mar 2009, 12:41

arturo pisze:No coś ruszyło.... nie będę sam z Robertem pił piwa... ale zawierucha jest z nami...... może nie będziecie chcieli z nami rozmawiać.... ale jakoś to przeboleję..... są lustra w pokojach..... pozdrawiam
Chciałbyś. Właśnie będziemy chcieli rozmawiać.

Andrew72
senior
senior
Posty: 158
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:47
Imie i Nazwisko: Andrzej
Miejsce zamieszkania/miasto/: Poznań
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrew72 » 06 mar 2009, 13:23

A nowi i nie będący w PKMD są tam mile widziani? Mam na myśli ognisko? Bo wykłady za bardzo mnie nie interesują. Zresztą wiadomo, że najbardziej wartościowe rozmowy odbywają się w kulisach.

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Post autor: arturo » 06 mar 2009, 13:35

Nie widzę przeciwwskazań, każdy pozytywnie zakręcony akwarysta jest mile widziany, pozdrawiam

Awatar użytkownika
kazik
senior
senior
Posty: 183
Rejestracja: 05 lut 2006, 14:59
Lokalizacja: swarzędz
Kontaktowanie:

Post autor: kazik » 06 mar 2009, 14:11

kaloryfer102 pisze:A nowi i nie będący w PKMD są tam mile widziani? Mam na myśli ognisko? Bo wykłady za bardzo mnie nie interesują. Zresztą wiadomo, że najbardziej wartościowe rozmowy odbywają się w kulisach.
oj nie znasz Adama a na pewno Mariusza, nie pisałeś może ostatnio jak/jakie zrobić tło do akwarium a może właśnie on ci to powie

Z ostatniej chwili do imprezy dołącza się Poznańskie Zoo, więc prelekcje odbędą się w sali kominkowej ( mam nadzieję że nic nie pokręciłem)


Teraz oficjalnie:
Zoo Poznań, Nasze Akwarium i my te dwa bidulki zapraszamy was na spotkanie akwarystów i nie tylko na spotkanie przy ognisku w sobotę i na wykłady w szli kominkowej naszego Zoo w niedzielę.
zapraszamy

Andrew72
senior
senior
Posty: 158
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:47
Imie i Nazwisko: Andrzej
Miejsce zamieszkania/miasto/: Poznań
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrew72 » 06 mar 2009, 14:34

kazik pisze: oj nie znasz Adama a na pewno Mariusza, nie pisałeś może ostatnio jak/jakie zrobić tło do akwarium a może właśnie on ci to powie
:D Dokładnie - szukłem pomysłu. :D
kazik pisze: Teraz oficjalnie:
Zoo Poznań, Nasze Akwarium i my te dwa bidulki zapraszamy was na spotkanie akwarystów i nie tylko na spotkanie przy ognisku w sobotę i na wykłady w szli kominkowej naszego Zoo w niedzielę.
zapraszamy
Proszę o uzupełnienie informacji:
1. w sobotę godzina "0" to która? to dla tych co bez noclegu i pijących piwo bezalkoholowe 8) i chcących Was poznać.
2. każdy wałówę jakąś przynosi czy kasę się płaci i ewentualnie ile?
3. w którym zoo? na którą? za ile?

Awatar użytkownika
kazik
senior
senior
Posty: 183
Rejestracja: 05 lut 2006, 14:59
Lokalizacja: swarzędz
Kontaktowanie:

Post autor: kazik » 06 mar 2009, 18:55

1. 19.00
2. ja kupię wszystko czyli :2 x karkówka + 2 x kiełbasa/ osobę
potem dziele kasę na sztuki - założę nowy wątek (jedentu drugi namysiarze tylko się nie powielać )w którym proszę się wpisywać kto przyjedzie tylko imię lub nik
3. myślę że na 13.00 w Starym Zoo i za cenę biletu (ale to muszę jeszcze przedyskutować z zoo)

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Post autor: arturo » 05 kwie 2009, 15:43

No i się zakończyło... kolejne spotkanie myślę, że możemy uznać za świetne, frekwencja była wyśmienita, towarzystwo doborowe.... czego chcieć więcej??!! Dziękuję wszystkim za przybycie i oby kolejne spotkania były równe udane a może i jeszcze lepsze!!!! Wszystkich, z którymi z powodów organizacyjnych nie mogłem się pożegnać i uścisnąć szacowne dłonie bardzo dziękuję za przybycie, stworzenie niesamowitej atmosfery i do zobaczenia następnym razem.....oczywiście, czekamy za fotoreporterów i ich niedoścignioną pracę.... organizatorzy Artur i Robert
P.S. bardzo dziękuję Adasiowi, firmie Tropical, WTA, Poznańskiemu Staremu Zoo i Magazynowi "Nasze akwarium" za pomoc i ufundowanie nagród w konkursie..... do zobaczenia następnym razem.... pozdrawiam

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Post autor: sunflower » 05 kwie 2009, 19:15

To prawda... było super - świetnie się bawiliśmy, miejsce super, ludzie świetni, pogoda przepiękna, jedzenie wyśmienite a dookoła przyroda i te śliczne małe kózki ;) żyć nie umierać, a kto nie był niech żałuję.

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3403
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Post autor: przynenta » 05 kwie 2009, 22:36

sunflower pisze:dookoła przyroda i te śliczne małe kózki ;) żyć nie umierać, a kto nie był niech żałuję.
Obrazek

Awatar użytkownika
kazik
senior
senior
Posty: 183
Rejestracja: 05 lut 2006, 14:59
Lokalizacja: swarzędz
Kontaktowanie:

Post autor: kazik » 06 kwie 2009, 07:43

Następne spotkanie w okolicach koniec sierpnia początek września -wtedy jest jeszcze czynny basen, oczywiście sobota i niedziela.
Sobota tradycyjne ognisko i bardzo mało alkoholu bo w niedziele od rana impreza w parku linowym w kolejności :quady, chodzenie po linach (5 - 20m) zjazd tyrolką i paintball.
Takie są założenia, miejmy nadzieję że coś z tego wyjdzie. I jeszcze jedno
następnym razem ktoś inny klepie karkówki ja mam tego dość.

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Post autor: rady3 » 06 kwie 2009, 08:30

Było na prawdę super. Jak już będę mógł pozbierać myśli to wkleję zdjęcia i coś więcej napiszę. Przepraszam wszystkich, z którymi się nie pożegnałem, ale z powodu syndromu dnia poprzedniego czułem, że muszę jak najszybciej jechać do domu. ;)

PIGEOOON

Post autor: PIGEOOON » 06 kwie 2009, 10:01

W imieniu swoim przyłączam się do podziękowań dla organizatorów i nie tylko, za zorganizowanie superowskiej imprezki ! ! ! wszyscy przeżyli, nikt nie odniósł obrażeń, nikomu nie złamałem nosa.
Z niecierpliwością oczekuję kolejnej ! ! !. JESZCZE RAZ DZIĘKI ! Pozdrawiam wszystkich których poznałem :D

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości