Równik - film przyrodniczy

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Równik - film przyrodniczy

Post autor: Hypno » 26 cze 2007, 10:02

Informuję zainteresowanych, że teraz film, o którym wcześniej sporo pisaliśmy trafił na antenę Discovery HD. Wczoraj był emitowany ale znając specyfikę tych stacji będzie jeszcze powtarzany z 5 razy. Nie oglądałem go całego, ale fragment i w nim widok 3m arapajmy płynącej z 1000 młodych w środowisku naturalnym zapiera dech w piersiach.

Awatar użytkownika
jociak
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 337
Rejestracja: 23 kwie 2007, 06:48
Imie i Nazwisko: Paweł Joć
Miejsce zamieszkania/miasto/: Bartoszyce
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontaktowanie:

Post autor: jociak » 26 cze 2007, 11:35

...Widziałem, niezły. Ta arapaima była najlepsza. Jak przepływała z młodymi i wyskakiwał jakiś drapieżca to całość chowała się do ogromnego pyska. Nie rozumiem tylko, w jakim celu taka arapaima dostaje tych trzęsiawek co jakiś czas. Woda wokół niej bąbluje jakby tam ktoś 380 V podrzucił, niezły widok polecam.

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 26 cze 2007, 13:53

Oj Paweł o czym Ty myślałeś w trakcie oglądania! Przecież wyraźnie było powiedziane, że arapajmy oddychają również powietrzem atmosferycznym i to gotowanie się wody to było pobieranie na komendę powietrza przez młode.

Awatar użytkownika
jociak
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 337
Rejestracja: 23 kwie 2007, 06:48
Imie i Nazwisko: Paweł Joć
Miejsce zamieszkania/miasto/: Bartoszyce
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontaktowanie:

Post autor: jociak » 26 cze 2007, 14:15

Oj Paweł o czym Ty myślałeś w trakcie oglądania
:oops: Najwyraźniej tak odprężająco na mnie dzieła żywiec. Zaatakowałem ten film (też na niego polowałem) z dwoma granatami :wink: i proza już do mnie nie docierała.

Ale nie wiem czy widziałeś też na tym programie jak łapali arapaimy na wędkę (potem wypuszczali).

Ale z tym oddychaniem to mnie zagiąłeś, nie wiedziałem, myślałem że to ma coś wspólnego z karmieniem (trochę obciach :o )

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości