Jakie chcesz forum

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

wiesiek
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 508
Rejestracja: 07 kwie 2006, 09:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: wiesiek » 23 kwie 2007, 11:19

JacekC pisze:jeśli można wrócić do tematu i nie jest jeszcze za późno oddaję swój głos na C
Małe otrzeźwienie po długiej dyskusji, prowadzonej w stylu opcji "C" przez zwolenników wersji "A" ( :) ) pokazuje, że chyba jednak "C" wygra :)

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 23 kwie 2007, 11:50

Wiesiek, jak pytasz o zwycięzcę, a nie o chciejstwo, bo w temacie było o tym co chcemy, a nie jak będzie, a to różnica spora, to wygra forum takie jakie jest teraz, moim zdaniem. Szczególnie, że od dzisiaj działa wyśmienicie :mrgreen: .
Wystarczy uszczegółowić tylko trochę regulamin forum, dać jasne i klarowne wytyczne administratorom i moderatorom, dokonać drobnej kosmetyki przy logowaniu, a obecne forum będzie jak ta lala, malowana. Czyli jednym się spodoba, a inni pomarudzą, ale tak będzie na każdym forum. Maruda nawet u Smerfów był.

adamn
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 967
Rejestracja: 20 lut 2006, 10:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: adamn » 23 kwie 2007, 14:12

kafarski pisze: ten elektron kojarzy mi się z Elektrą. pozostanie tajemnicą dlaczego adamn tak napisał.
Ale masz skojarzenia :?: Ciekawe z czego one wynikają :?: Gdy trochę w fizykę się zagłębisz to będziesz wiedział dlaczego napisałem, że jestem "wolny" - inaczej ...
Adam

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości