płyta DVD promująca PKMD

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

walterek
junior
junior
Posty: 45
Rejestracja: 23 paź 2006, 21:25
Lokalizacja: Sulejówek, PL
Kontaktowanie:

płyta DVD promująca PKMD

Post autor: walterek » 12 sty 2007, 17:20

Zobowiązałem się w prywatnym poście do Andrzeja Sieniawskiego, że wykonam płytę DVD promującą dotychczasowe osiągnięcia klubu jak i klubowiczów.

Jako że pomysł się spodobał i został wstępnie przyjęty - niniejszym ogłaszam wszem i wobec, że szukam wszelkich materiałów filmowych i fotograficznych, także tekstów referatów, biletów, plakatów, katalogów i wszelkiej poligrafii jaka tylko się pojawiła na imprezach klubowych.
Tych oficjalnych i mniej oficjalnych.

Dlatego najpierw proszę o informacje - kto i co posiada w swoich archiwach, którymi chce się podzielić. Oraz w jakiej formie - zdjęcie, film (z jakiej kamery), poligrafia. Proszę te informacje publikować na forum, na priva uzgodnimy później sposób ich dostarczenia do mnie.

Co do formatu materiałów:
- filmy - najlepiej w żaden sposób nieskompresowane - czyli oryginalne taśmy lub materiał wstępnie zmontowany bez straty jakości. Rozdzielczość - jak z kamery :)
- zdjęcia - poproszę o tiffy lub jpegi w oryginalnej wielkości.
- poligrafia - jeśli nie zachowały się projekty komputerowe, to poprosiłbym o materiały w wersji wydrukowanej lub ich skany. Te drugie w formacie tiff, jpeg, psd

Na razie chciałbym dowiedzieć się, co wogóle zostało zarejestrowane, z jakiego okresu i z jakich miejsc, żeby zastanowić się nad jakąś hierarchią płyty.

Oczywiście - osoby chętne do pomocy - zwłaszcza parający się grafiką, gdyż dobrze byłoby zaprojektować oryginalny interfejs naszej płyty - proszę też o zgłaszanie.

Na koniec termin wydania płyty - tu wszystko zależy szybkości Waszego działania. Ale mam nadzieję, że do najbliższych świąt - a najpóźniej do wiosny - płyta powinna się ukazać.

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Post autor: Bogdan » 12 sty 2007, 17:56

Pomysł przedni ja dwie łapki za.
Myślę, że powinieneś z kontaktować się z Wojtkiem.
Z tego, co wiem on też przygotowuje publikację promującą nasz klub zebrał sporo materiałów i dobrze by było uzgodnić między sobą, kto co wykorzysta.

Awatar użytkownika
mirek
zarząd pkmd
Posty: 1631
Rejestracja: 07 gru 2004, 10:31
Imie i Nazwisko: Mirek Żak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Wadowice
Lokalizacja: Wadowice
Kontaktowanie:

Post autor: mirek » 12 sty 2007, 23:08

Chyba to powinna się nawiązać jakaś współpraca pomiędzi Wojtkiem i Tobą,ponieważ duża część tych materiałow już poszła do Wojtka. Tylko że Wojtek ma w tym momencie kłopot z netem, bo się przeprowadza.

walterek
junior
junior
Posty: 45
Rejestracja: 23 paź 2006, 21:25
Lokalizacja: Sulejówek, PL
Kontaktowanie:

Post autor: walterek » 12 sty 2007, 23:43

Andrzej też mi o tym wspominał, dlatego na razie nie pozostało mi nic innego, jak wysłać wiadomość na priva. I czekać cierpliwie na odpowiedź.

i dziękuję Bogdanowi za poparcie :)

marek
zarząd pkmd
Posty: 1524
Rejestracja: 06 gru 2004, 19:27
Imie i Nazwisko: Marek Widur
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: marek » 14 sty 2007, 14:32

U mnie również jest sporo materiałów w różnych postaciach, nadających się do umieszczenia na takiej płycie.

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości