Konkurs fotograficzny

Moderatorzy: Alutka, Bogdan

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 23 lip 2008, 07:23

Basia, moim zdaneim Rada Forum nie jest od tego tylko żeby pilnować czy regulamin jest łamany czy nie, czy pyskacze są karani czy nie oraz czy moderatorzy robią swoje i dobrze czy nie. Moim zdaniem Rada jest od tego również, żeby rozwijać forum i pilnować czy to co zostało postanowione odnośnie forum jest realizowane. Rada to nie tylko policjant. Ale to oczywiście moje subiektywne zdanie :-)

Awatar użytkownika
Jeki
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1090
Rejestracja: 01 lip 2005, 07:55
Imie i Nazwisko: Łukasz Osieka
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jeki » 23 lip 2008, 08:36

Najłatwiej jest krytykować, nie znając całej sprawy. Otóż dla Twojej informacji rada wielokrotnie interweniowała, do różnych związanych z tematem osób, w sprawie działu oceń dyskowca, ale niestety okazało się że jest to poza naszą jurysdykcją i możemy sobie..................

Konkurs fotograficzny także ma, a właściwie miał osoby za to odpowiedzialne i organizatora, więc pofatyguj się choć tyle by zorientować się kto to i czep się kogo innego.

Mam już powoli dość Twojego czepiania się rady o wszystko co tylko Ci do głowy wpadnie, niedługo okaże się że nie jesteśmy odpowiedzialni tylko za trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz...............

Mam do Ciebie prośbę, weź chłopie przejdź się na lód...........

Awatar użytkownika
jaroslawp
senior
senior
Posty: 114
Rejestracja: 03 cze 2006, 17:58
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: jaroslawp » 03 sie 2008, 20:49

jaroslawp pisze: .... będzie to trwało i trwało.
Sorry, że cytuję swój własny post z 11 czerwca, ale miałem chyba prorocze natchnienie :)

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 03 sie 2008, 21:09

Tak się składa Łukasz, że wiem o co chodzi a od Rady nie dowiedziałem się nadal nic.... Skoro Rada może sobie tylko pogwizdać jak sam napisałeś to ja gwiżdżę na taką radę. Pogwizdać mogę sobie sam z takim samym skutkiem.
I jeszcze jedno Łukasz Ty jesteś funkcyjny, Tobie nie wolno pisać mam już dość, weź się chłopie lepiej, idź na lód itd itp... Ty masz świecić przykładem, masz być kryształowy i świętszy od papieża na forum. Ty pilnujesz porządku. I że tak przypomnę Ci łaskawie, że nie tak dawno temu kiedy w Radzie nie byłeś pozwalałeś sobie na wiele oj na bardzo wiele... nawet nie porównuj mojej najjadowitszej krytyki ze swoją ówczesną bo jestem przy tamtych tekstach niewinną owieczką.
Świętym prawem opozycji jest krytyka, więc dlaczego mam przestać skoro mam wątpliwości?

Lubię wszystkie osoby bez wyjątku zasiadające w Radzie Forum, ale nie zmienia to mojego przekonania, że Rada Forum w takiej konstrukcji jakiej jest jest tylko pozoracją pola walki.

Awatar użytkownika
Michcio
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 578
Rejestracja: 31 paź 2005, 22:20
Imie i Nazwisko: Michał Próchnicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Michcio » 03 sie 2008, 22:02

Popieram wniosek Fala.

Awatar użytkownika
Jeki
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1090
Rejestracja: 01 lip 2005, 07:55
Imie i Nazwisko: Łukasz Osieka
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jeki » 04 sie 2008, 08:15

Hypno pisze: a od Rady nie dowiedziałem się nadal nic....
Aby więc troszkę Cię uspokoić, podaję do Twojej wiadomości.
Konkurs zostanie zakończony, ale ze względu na urlop prezesa, który jest współorganizatorem i jest odpowiedzialny za konkurs, sprawa musi poczekać do jego powrotu.

Jak sam widzisz, osoba (jak i jej decyzje) odpowiedzialna za konkurs, jest poza jurysdykcją rady i dlatego od rady zakończenia się doczekać nie możesz.

Awatar użytkownika
Fal
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 747
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:29
Imie i Nazwisko: Darek Falkowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Barcin
Lokalizacja: Barcin
Kontaktowanie:

Post autor: Fal » 04 sie 2008, 12:17

Jeki pisze:
Hypno pisze: a od Rady nie dowiedziałem się nadal nic....
Aby więc troszkę Cię uspokoić, podaję do Twojej wiadomości.
Konkurs zostanie zakończony, ale ze względu na urlop prezesa, który jest współorganizatorem i jest odpowiedzialny za konkurs, sprawa musi poczekać do jego powrotu.

Jak sam widzisz, osoba (jak i jej decyzje) odpowiedzialna za konkurs, jest poza jurysdykcją rady i dlatego od rady zakończenia się doczekać nie możesz.
Początek wątku jest założony 19 maja 2007 r , od tego czasu prezes był już chyba dwa razy na urlopie :) , a konkurs jeszcze się nie odbył. Myślę ,że sprawa przerosła wszystkich , dlatego nie powinniśmy takich konkursów organizować , są za trudne do zorganizowania :).

Awatar użytkownika
jzajonz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1393
Rejestracja: 11 gru 2004, 13:18
Imie i Nazwisko: Janusz Zajonz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Balczewo
Lokalizacja: Balczewo k Inowrocławia

Post autor: jzajonz » 04 sie 2008, 12:52

Ten konkurs uważam za totalną porażkę organizatora! Jako członek RF w listopadzie 2007 napisałem na PW do organizatora aby dokończyć sprawę jak należy i otrzymałem odpowiedź że zajmie sie tym zaraz po wakacjach. Czas uciekł organizatorowi i zastały go kolejne wakacje zresztą jak nas wszystkich.
Totalny obciach i tyle!
Niestety na forum wiele rzeczy umyka. Dziwi mnie tylko to że inicjator tego pomysłu aż tak bardzo zapomniał że forum jest ważną częścią działalności PKMD.

Awatar użytkownika
Fal
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 747
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:29
Imie i Nazwisko: Darek Falkowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Barcin
Lokalizacja: Barcin
Kontaktowanie:

Post autor: Fal » 19 sie 2008, 12:04

:D , czy coś w temacie się zmieniło może ?

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 22 sie 2008, 20:01

tak zmieniło się - prezes wrócił z wakacji ale jest w trakcie załatwiania następnych. To że konkurs zrobił klapę oznacza że wolimy aby nam ktoś napisał że to totalny obciach niż zarzucił że oszukujemy. Wyjaśniłem przed wakacjami co o tym myślę i okazało się że po powrocie nic się nie zmieniło.
Faktycznie nie zamierzam nic zrobić w tej sprawie bo nie tylko ja jestem do roboty. Może osoba która opowiada że forum to ważna rzecz pokaże że można klęskę przekuć w zwycięstwo i przejmie ten konkurs tak jak Rafał przejął go w styczniu kiedy mnie sytuacja rodzinna zmusiła do dłuższej nauki języka czeskiego.

Awatar użytkownika
jzajonz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1393
Rejestracja: 11 gru 2004, 13:18
Imie i Nazwisko: Janusz Zajonz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Balczewo
Lokalizacja: Balczewo k Inowrocławia

Post autor: jzajonz » 23 sie 2008, 22:53

Jak teraz przejąć ten konkurs skoro po ustaleniu wyników zmienia się postanowienia. Wg mnie lista wygranych została ogłoszona przez Mirka. Przecież Gajowy brał udział w konkursie kiedy w zarządzie jeszcze nie był.


Skoro jednak postanowiłeś inaczej proponując nowe zasady to mogę to przejąć pod warunkiem że otrzymam wszystko od Fafała.
Rozumiem że oceną ma się zająć ten profesjaonalista którego zaproponował Piotr. Jeśli tak to moja chęć do zakończenia konkusu jest zbyteczna bo i tak będę musiał wszystko wysłać do Piotra ponieważ tylko on ma dojście do jury.
Czy nie lepiej aby zatem od razu Rafał przkazał wszystko Piotrowi aby znowu nie tracić czasu na zbędną korespondencję?

Awatar użytkownika
Rafal_W
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 675
Rejestracja: 12 paź 2005, 08:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Rafal_W » 23 sie 2008, 23:07

Jakby co to fotki cały czas leżą u mnie na serwerze - wystarczy że zgłosi się zainteresowana osoba, wówczas na priv przekażę link. Oczywiście stan ilościowy fotek dotyczy pierwszego okresu (przed Mistrzostwami), potem istniała jeszcze możliwość dosyłania fotografii - i tych tam nie ma.

Rafał

Awatar użytkownika
jzajonz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1393
Rejestracja: 11 gru 2004, 13:18
Imie i Nazwisko: Janusz Zajonz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Balczewo
Lokalizacja: Balczewo k Inowrocławia

Post autor: jzajonz » 23 sie 2008, 23:13

Rafal_W pisze:Jakby co to fotki cały czas leżą u mnie na serwerze - wystarczy że zgłosi się zainteresowana osoba, wówczas na priv przekażę link. Oczywiście stan ilościowy fotek dotyczy pierwszego okresu (przed Mistrzostwami), potem istniała jeszcze możliwość dosyłania fotografii - i tych tam nie ma.

Rafał
Rozumiem że fotki zrobione po mistrzostwch były wysyłane do Prezesa, czy tak?

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 23 sie 2008, 23:28

rozumowanie jest błędne, nikt mi nic nie dosłał a ja większość czasu przebywałem z dala od cywilizacji - nawet po powrocie nie miałem nic na poczcie dotyczące konkursu. Po prostu nic nie mam nic nie wiem więc jest jak jest ale oczywiście z przyzwyczajenia gromy spadają na moją osobę. Pewnie mój język byłby mniej wyważony i próbowałbym bronić swojej osoby ale jest mi to obojętne. Pewnie zawiniłem bo nic nie otrzymałem - tak trzymać !! . Jak będzie potrzebne drewno aby prezesa na stos wsadzić to podobno Jotka ma 140 kubików do kominka więc po co robić konkurs kto więcej drewna da na stos - wynik jest tak już przesądzony. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Michcio
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 578
Rejestracja: 31 paź 2005, 22:20
Imie i Nazwisko: Michał Próchnicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Michcio » 23 sie 2008, 23:50

hehe inna sprawa że dużo drewna nie trzeba ;-)

Odpowiedz

Wróć do „Konkursy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości