Konkurs fotograficzny

Moderatorzy: Alutka, Bogdan

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Konkurs fotograficzny

Post autor: cocoloco » 19 maja 2007, 11:07

Już niedługo na naszym forum pojawi się regulamin konkursu fotograficznego z corocznego cyklu "Dyskowce w obiektywie".
W oczekiwaniu na start zdradzę parę szczegółów .
Przewidujemy dwie kategorie - ryby oraz ryby i otoczenie
W obu kategoriach do zdobycia nagrody
1 nagroda sprzęt akwarystyczny "limitowanej serii" wartość 500 zł
2 sprzęt akwarystyczny wartość 300 zł
3 zestaw pokarmów dla ryb

Właściciel fotki która zwycięży i zdobędzie pierwsze miejsce w łącznej punktacji ( czyli najlepsza fotka ) dodatkowo otrzyma nagrodę PKMD o wartości 1000 zł .
W chwili obecnej trwa opracowanie regulaminu ale nic nie stoi na przeszkodzie aby zacząć się uczyć jak zrobić piękną fotkę .

Awatar użytkownika
Rafal_W
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 675
Rejestracja: 12 paź 2005, 08:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Rafal_W » 19 maja 2007, 12:02

Zawsze najbardziej interesuje mnie sposób oceny (jury, wolne głosowanie czy coś innego?). Myśląc akwarystycznie powinienem spokojnie poczekać na opublikowanie regulaminu (niech sam dojrzeje) ale jestem jeszcze człowiekiem.. ;)

Rafał

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 19 maja 2007, 12:50

Sposób oceny - myślę że dwie osoby prowadzące dobre strony o fotografii oraz 3 z klubu to dostateczna gwarancja rzetelnej oceny .
W Zawoi zaproponowano Ciebie do komisji ale się nie zgodziłem ;) moje weto bierze się z tego że członek komisji nie może brać udziału w konkursie.
Uzasadniłem to tym że już na starcie nie pozbawia się faworytów szans poprzez wykluczenie ich z konkursu - z podobnych powodów Bogdan też nie ma szans aby być w jury .

Awatar użytkownika
Rafal_W
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 675
Rejestracja: 12 paź 2005, 08:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Rafal_W » 19 maja 2007, 13:17

cocoloco pisze:(...)W Zawoi zaproponowano Ciebie do komisji ale się nie zgodziłem ;) moje weto bierze się z tego że członek komisji nie może brać udziału w konkursie.
(...)
Dziękuję :) Sam bym też oprotestował taką propozycję - zdecydowanie wolę podpuszczać ryby do pozowania niż przegladać i oceniać stertę zgłoszeń :)

Rafał

Awatar użytkownika
Fal
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 747
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:29
Imie i Nazwisko: Darek Falkowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Barcin
Lokalizacja: Barcin
Kontaktowanie:

Post autor: Fal » 30 paź 2007, 13:41

Tak z czystej ciekawości , czy konkurs fotograficzny się już odbył ?

Pozdrawiam
Fal

Awatar użytkownika
Rafal_W
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 675
Rejestracja: 12 paź 2005, 08:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Rafal_W » 30 paź 2007, 14:01

Fal pisze:Tak z czystej ciekawości , czy konkurs fotograficzny się już odbył ?
Mnie też to ciekawi ;)

Rafał

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 30 paź 2007, 14:42

A mnie to nie ciekawi już dawno, właściwie odkąd zobaczyłem wasze fotki, fotografią się nie zajmuję :wink:
Jak do Was 2 dodać Bogdana, to całe pudło już dawno zajęte, a nagrody za 4te miejsce brak :mrgreen:
Właściwie już na 3cim miejscu podium nie wiem co z tym extra sercem wołowym zrobić :wink: :twisted:

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Post autor: rady3 » 30 paź 2007, 19:48

_TOM_ pisze:A mnie to nie ciekawi już dawno, właściwie odkąd zobaczyłem wasze fotki, fotografią się nie zajmuję :wink:
Jak do Was 2 dodać Bogdana, to całe pudło już dawno zajęte, a nagrody za 4te miejsce brak :mrgreen:
Właściwie już na 3cim miejscu podium nie wiem co z tym extra sercem wołowym zrobić :wink: :twisted:
Ha ha mam to samo. Szczególnie, że dysponuję Sony Ericssonem. :x

Awatar użytkownika
mirek
zarząd pkmd
Posty: 1631
Rejestracja: 07 gru 2004, 10:31
Imie i Nazwisko: Mirek Żak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Wadowice
Lokalizacja: Wadowice
Kontaktowanie:

Post autor: mirek » 30 paź 2007, 23:05

No cóż.......
Temat regulaminu konkursu jest w trakcie opracowywania. Utknęliśmy na poziomie Jury. Obecnie sprawa jest prawie załatwiona.
Bogdan, Rafał i Fal zostali zaproszeni do sędziowania tego konkursu. Tak więc wszyscy mamy znowu jakieś szanse bo jak wiadomo sędzia nie może brać udziału w konkursie.

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Post autor: rady3 » 31 paź 2007, 07:01

Ha ha, ale Wam zrobili. :twisted:

Awatar użytkownika
Rafal_W
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 675
Rejestracja: 12 paź 2005, 08:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Rafal_W » 31 paź 2007, 07:50

rady3 pisze:Ha ha, ale Wam zrobili. :twisted:
Inicjatywa była oddolna :) Marudny TOM ;) w zbyt wielu miejscach marudził, że ma lęki nocne i podczas przechodzenia przez pasy na jezdni, że kłoci się z żoną, gdy ta go namawia do robienia fotek, a to wszystko przez nas :P :D Ponieważ podobne głosy, aczkolwiek mniej dramatyczne w formie dochodziły też od innych członków forum - więc postanowiono co postanowiono.To jedyna edycja, w której nie wezmę udziału, więc proszę wziąć się do roboty.. A ja (my) sobie pooceniamy i nie odmówię sobie przyjemności publicznego skomentowania 8) I będę szczerze zawiedziony, gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 40.

Rafał

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Post autor: rady3 » 31 paź 2007, 08:16

No tak przypuszczałem. To był oczywiście tylko wredny żart z mojej strony. Dzięki za fory, choć pewnie nie dla mnie (z tym sprzętem). Tylko wielkich stać na takie decyzje.

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Post autor: Bogdan » 31 paź 2007, 08:26

rady3 pisze: Dzięki za fory, choć pewnie nie dla mnie (z tym sprzętem). .
Robert nie marudź tylko łap za aparat bo nie sprzęt będzie tutaj oceniany :)

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 31 paź 2007, 08:47

Inicjatywa była oddolna Marudny TOM w zbyt wielu miejscach marudził
:mrgreen: już w Zawoji 1 poruszyłem ten temat, ale tam na mnie napadli, zakrakały mnie wrony :wink: że jak będą najlepsi fotograficy z naszego forum w jury to nie będzie fajnych fotek w konkursie :wink: że niby bez konkursu nie dacie wspaniałych fotek PKMD :wink: No i tam zapadła decyzja, że najlepsze zdjęcia w konkursie będzie wybierał ... ups wybierało jury z prezesem na czele.
Bardzo, bardzo się cieszę, że podium znowu jest dostępne dla plebsu, że jury nabrało na renomie i profesjonaliźmie w dzidzinie fotografii (fotek prezesa jeszcze nie widziałem :wink: ) Jeszcze bardziej mnie cieszy sytuacja gdy Zarząd coś oddaje w ręce, ludu, gdy ufa innym :twisted: że coś też zrobią dobrze, najlepiej jak potrafią.
Teraz ja, biedny żuczek, amatorek fotograficzny wezmę udział w konkursie.
Już dzisiaj zapełniam pamięć aparatu marnymi fotami, ale za to ogromną ich ilością, może ilością coś wygram, zamęczę jury i bym przestał wysyłać kolejne foty dostanę te kilogramy serducha :mrgreen:
Bardzo mnie ucieszyła inicjatywa oddolna, no i żona już mniej marudzi na pasach teraz.

Awatar użytkownika
stachu
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 321
Rejestracja: 17 mar 2006, 13:40
Imie i Nazwisko: Stanisław Kaczorowski
Lokalizacja: Chorzów
Kontaktowanie:

Post autor: stachu » 31 paź 2007, 09:22

Temat regulaminu konkursu jest w trakcie opracowywania. Utknęliśmy na poziomie Jury. Obecnie sprawa jest prawie załatwiona.
no to czekamy na regulamin....mysle że można by podzielić konkurs na kategorie-np-makro,foto zbiornika,"portret" itp...

Odpowiedz

Wróć do „Konkursy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości