NADCHODZI 2006.

Tematy ogólne

Moderator: seba*1*

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

NADCHODZI 2006.

Post autor: Ambra » 16 lis 2005, 09:06

Życie nie znosi pustki.
PKMD rozwija się z miesiąca na miesiąc, a wraz z nim nasze Forum.
Mamy już ponad 600 zarejestrowanych użytkowników.
Jedni z nich "wpadli" tu jedynie na chwilę, stając się figurantami poprawiajacymi statystykę - inni na stałe.

Zauważam, że wielu z tych aktywnych użytkowników poważnie traktuje akwarystykę, jako swoje hobby.

I tu dochodzę do sedna sprawy.

Zbliża się 2006 rok, a w nim kilka poważnych imprez, które organizować lub współorganizować będzie PKMD.
Czy nikt z Was, często aktywnych na Forum nie czuje, iż nadchodzi pora, by zrobić kolejny krok w przód?
Czy nie warto na tym etapie zostać członkiem PKMD i współtworzyć jego dalszą historię????

Jeśli kogoś przekonałem, wystarczy jedynie otworzyć temat w górnym lewym rogu strony głównej - "Informacje jak zostać członkiem PKMD" ......

Mislavo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 213
Rejestracja: 18 gru 2004, 22:13

Re: NADCHODZI 2006.

Post autor: Mislavo » 16 lis 2005, 09:21

Ambra pisze:Czy nikt z Was, często aktywnych na Forum nie czuje, iż nadchodzi pora, by zrobić kolejny krok w przód?
Czy nie warto na tym etapie zostać członkiem PKMD i współtworzyć jego dalszą historię????

Jeśli kogoś przekonałem, wystarczy jedynie otworzyć temat w górnym lewym rogu strony głównej - "Informacje jak zostać członkiem PKMD" ......
Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że w tym miejscu chyba nikogo nie przekonasz. Zdaje się, że ta część Forum jest dostępna jedynie dla Klubowiczów a to oznacza, że osoby, do których wystosowałeś apel, nie mają szans na jego przeczytanie ...

Pozdrawiam
Mislavo

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 16 lis 2005, 11:39

Hłe hłe .... widać widać....
I przekonać też przekonuje :-D
Alek nade mną pracował a teraz zostałem dobity...

A ponieważ jakoś czuł bym się jak hipokryta zapisując się do PKMD ale nie mając własnego baniaczka, postanowiłem, że tego samego dnia kiedy wleję wodę do nowozakładanego wpłacę również składki. Myślę, że max 2 tygodnie.

Mislavo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 213
Rejestracja: 18 gru 2004, 22:13

Post autor: Mislavo » 16 lis 2005, 12:00

Hypno pisze:Hłe hłe .... widać widać....
I przekonać też przekonuje :-D
.
Śpiesze wyjasnić, że teraz widać dlatego, iż zostało przeniesione z części Klubowej do części ogólnodostępnej

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: NADCHODZI 2006.

Post autor: Ambra » 16 lis 2005, 14:43

[quote="Mislavo.......Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że w tym miejscu chyba nikogo nie przekonasz. Zdaje się, że ta część Forum jest dostępna jedynie dla Klubowiczów ...............[/quote]

Na szczęście ktoś czuwa i bym gafy nie popełnił :D
Krasnoludkowi serdecznie dziękuję.

Hypno - którego serdecznie witam, jako prawie kolegę klubowego napisał:
"....czuł bym się jak hipokryta zapisując się do PKMD ale nie mając własnego baniaczka........"

To przed wstąpieniem przeczytaj też dokładnie Statut PKMD. :P
Ten dokument trudno posądzać o hipokryzję, a tam przewidziana jest też właśnie opisana przez Ciebie sytuacja, co potwierdza tezę o otwartości PKMD.
Członkiem może być sympatyk akwarystyki nie posiadający akwarium.....
i takiego zastrzeżenia tam nie ma.

Nie znaczy to jednak, iż nie cieszę się, że stanie u Ciebie w domu akwarium.

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 16 lis 2005, 14:56

Wiem wiem Panie Andrzeju, ale nie chodzi mi tutaj o statut (forum i stronę PKMD w większości już dość dokładnie przewertowałem) ale o moje własne w 100% subiektywne odczucie. A z tym jak z gustami, wiadomo jak to jest....

Odpowiedz

Wróć do „Akwarystyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości