Podziekowania

Tematy ogólne

Moderator: seba*1*

Ivan
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2005, 21:09
Lokalizacja: Wrocław

Podziekowania

Post autor: Ivan » 10 sty 2005, 21:27

Witam Wszystkich bardzo serdecznie. Jestem nowym uzytkownikiem.Ale chciałbym bardzo podziekowac za wskazówki jakich mi tu udzielili inni uzytkownicy poniewaz dzieki nim uratowałem połowe swojego podwodnego królestwa paletek. Miałem jakąś wstretną chorobe która kładła mi ryby jednną po drugiej i prawdo podobnie wykonczyło by mi wszystkie ryby gdyby własnie nie ta strona i uzytkownicy. A nadmienie jeszcze ze byłem uz róznych znachorów w sklepach akwarystycznych i kazdy nie widząc ryby djagnozował inną chorobe. Dzieki własnie takiemu forum i ludzią mozna dowiedziec się duzo ciekawych i mądrych rzeczy. Załuje ze tak pózno was znalazłem bo 8 moich kochanych poszło spac na wieki ale człowiek uczy się całe zycie tak wiec nie załamuje się i NAPEWNO nie zrezygnuje z paletek. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziekuje !!!!!!

Awatar użytkownika
bjarka
członek PKMD
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2004, 23:32
Imie i Nazwisko: Beata Jarka
Lokalizacja: Laskowiec
Kontaktowanie:

Post autor: bjarka » 08 lut 2005, 00:00

Dołączam do podziękowań.Ja,dzięki Waszemu Forum, nauczyłam się zapobiegać chorobom. Poza tym bardzo się tutaj odprężam,ponieważ zawsze można znaleźć coś pożytecznego ,ciekawego i wesołego.

Awatar użytkownika
Brodacz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 327
Rejestracja: 18 gru 2004, 22:03
Imie i Nazwisko: Grzegorz Mierzejewski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gniezno
Lokalizacja: Gniezno

Reklama

Post autor: Brodacz » 09 lut 2005, 07:34

Dlatego kolejny raz namawiam władze klubu aby dawali ogłoszenia o naszym istnieniu w czasopismach akwarystycznych. Jest dużo akwarystów któży niewiedzom nic o naszym forum.

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 09 lut 2005, 12:08

Władza to naród jak mówił towarzysz Stalin .
Zachęcam władze aby dawały ogłoszenia o naszym istnieniu w czasopismach akwarystycznych
Przecież to robimy ale troszeczkę inaczej jak inni , koleżanka bjarka wie o tym i sama może powiedzieć jak do nas dotarła ;)
Może tylko poproszę Ambrę aby czasopisma akwarystyczne w których będą drukowane prace zwycięzców konkursu dodały nasz adres internetowy . Moim zdaniem nie warto zamieszczać ogłoszeń poprzez płatne reklamy bo cenowo wychodzi nam taniej jak znów zrobimy konkurs o paletkach . Myślę że takie pokazanie klubu pokaże że zależy nam na naszym wizerunku i o tym że chcemy coś zrobić .
Wracając do stwierdzenia że władza to ............... uważam że to nie od zarządu będzie zależało jak będzie wyglądać nasz klub ale od czlonków . Niech każdy znajdzie sobie miejsce w którym mógłby dać coś innym . Może napisze swój pierwszy artykuł , może posiedzi i pozbiera informacje z internetu i uporządkowane zamieści na naszym portalu . Pracy jest dużo .
Przykład - leki w sklepach akwarystycznych Nazwa skład dawkowanie .
Może ktoś zamiast napisać brakuje na naszej stronie tego i tego sam się tym zajmnie .

Ja nadal czekam na spelnienie paru obietnic o filtrach roślinach Wrocławiu itd -czekam !! .
Proszę nie zwalać wszystko na zarząd ale spróbować coś samemu . Skończmy z sytuacją że to zarząd decyduje o wszystkim i to zarząd ciągnie ten wózek . Zastanówcie się co się stanie jak pewniego dnia obudzicie się bez zarządu ?? . Dlatego będąc w zarządzie bardzo cenię sobie osoby będące w opozycji , potrafiące prowokować i wytykać błędy .
Miejsce lizusów zostało już obsadzone jak powiedzieł osioł w jednym filmie .

Ja tu chciałbym podziękować najbardziej Eugenowi i Ewie za setki godzin pracy aby ten portal stał się takim jak się staje .

Awatar użytkownika
Brodacz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 327
Rejestracja: 18 gru 2004, 22:03
Imie i Nazwisko: Grzegorz Mierzejewski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gniezno
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Brodacz » 10 lut 2005, 06:34

Stym zarządem to dałem plame ale jeszcze nigdy nieczytałem w prasie akwarystycznejadresu strony internetowej.Obojętnie przy jakiej okazji.Była wzmianka o zjezdzie we Wrocławiu i przy okazji mogła byc podana strona internetowa naszego klubu.Ostadnio jednemu choremu tak jak my podałem stronę klubu , jest zachwycony.Całymi dniami siedzi w internecie i niemiał pojecia o takim adresie

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 10 lut 2005, 10:20

Może z innej beczki . przeglądam inne strony inne forum i widzę że ludzie pytają o rzeczy które są w zasięgu ręki . skład jakiegoś leku ( bez problemu można go znaleź na jakieś stronie ) lub inne ciekawostki . przykład : gdzie można kupić aceton - aż się ciśnie na usta odpowiedź że przecież to żaden problem - zmywacz do paznokci i po kłopocie . cóż akwarysci to leniwy naród . Niech zarząd popracuje za nich . PKMD - od dłuszego czasu gości na stronach pism akwarystycznych a co za sztuka wpisać w wyszukiwarkę PKMD i staje się jasność . Jestem wrednym człowiekiem i nieraz zamiast odpowiedzi wprost piszę coś naprzekór aby znalazł odpowiedź w poście ale pod warunkiem że go przemyśli . Myślenie nie boli ale nie jest modne .

Awatar użytkownika
eugen
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 320
Rejestracja: 15 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Mühlheim am Main
Kontaktowanie:

Post autor: eugen » 10 lut 2005, 11:00

No to moze i ja sie dolacze :wink: , wydaje mi sie, ze obaj macie racje ...dodanie adresu internetowego do jakichkolwiek ogloszen i przy rozpowszechnianiu czegokolwiek powinno byc wlasciwie standartem. Inna sprawa jest, ze nie wszyscy ludzie ktorzy interesuja sie lub sa "dobrzy" w hodowli paletek sa rowniez "dobrzy" w obsludze komputera. jest wielu ludzi starszych ktorzy urzywaja PC swoich dzieci... i poza napisaniem postu nawet nie wiedza, ze istnieje "google" lub jakakolwiek inna interesujaca ich strona.... tym ludziom tez jestesmy potrzebni a oni nam...bo przeciez po to tu jestesmy aby sobie wzajemnie pomagac...
eugen

Awatar użytkownika
Brodacz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 327
Rejestracja: 18 gru 2004, 22:03
Imie i Nazwisko: Grzegorz Mierzejewski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gniezno
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Brodacz » 13 lut 2005, 14:42

Święta prawda Genek a Alek jak zwykle ma swoje racje.

Odpowiedz

Wróć do „Akwarystyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości