Bleher's Discus vol1 - czy ktoś widział lub ma?

Nowości wydawnicze

Moderatorzy: seba*1*, tuptus

apisto_mirek
junior
junior
Posty: 25
Rejestracja: 08 mar 2005, 09:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: apisto_mirek » 09 cze 2008, 12:05

Dziękuję za szybką odpowiedź.
Gajowa pisze:Właśnie przeglądam tą ksiazkę. Cała masa fotografii i opisy miejsc z których dane dyski były łapane. Podane są parametry wody w danym miejscu i są również opisy tego, co dyski w tym rejonie jedzą.
No właśnie szczegółowe potraktowanie (mam nadzieje, że tak jest) ich jadłospisu może rzucić nowe światło na ten temat i sprowokować do nowych eksperymentów (np. karmienie owocami) w tej materii. Z tego co wiem Heiko jest znany z tego, że niezależnie od zasadniczego tematu wplata również informacje nie związane bezpośrednio z akwarystyką. Jaką część (wg Twojej pobieżnej oceny) tej książki zajmują takie tematy?
Gajowa pisze:Heiko miał książki ze sobą na małym stoisku, ale w niedzielę o 17 odlatywał, tak wiec w niedzielę był tylko do godz 14.
No cóż tym razem mi się nie udało, ale będę jeszcze próbował.
Czy wiadomo po ile liczył sobie za 1 egz. swojej książki?

Przy okazji w programie widziałem, że w piatek i sobotę Heiko miał też wykłady. Czy ktoś z Was je nagrywał i w związku z tym można liczyć na kopię?

Awatar użytkownika
marcinw
zarząd pkmd
Posty: 721
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:41
Imie i Nazwisko: Marcin Wilk
Miejsce zamieszkania/miasto/: Częstochowa
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: marcinw » 09 cze 2008, 16:25

książka kosztowała 89 euro (Heiko był nieugięty...) a wykłady (chyba wszystkie) były nagrywane, pozostaje jeszcze kwestia praw autorskich :)

Awatar użytkownika
mare777
zarząd pkmd
Posty: 322
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:21
Imie i Nazwisko: Marek Marcinkiewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Szczecin
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Post autor: mare777 » 09 cze 2008, 22:22

Mirku jak tylko choć pobieżnie ją przeglądnę (na dokładne przeczytanie niestety chwilowo nie będę miał czasu ) , to Ci ją podrzucę .

apisto_mirek
junior
junior
Posty: 25
Rejestracja: 08 mar 2005, 09:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: apisto_mirek » 10 cze 2008, 08:11

mare777 pisze:Mirku jak tylko choć pobieżnie ją przeglądnę (na dokładne przeczytanie niestety chwilowo nie będę miał czasu ) , to Ci ją podrzucę .
Nie ukrywam że po cichu na Ciebie liczyłem a Twoja propozycja mnie bardzo miło zaskoczyła. Nareszcie wyrobię sobie własny pogląd na temat tej książki :D
Przy okazji moja oferta nt literatury o pielęgniczkach jest jak najbardziej aktualna, tym bardziej że np. nr specjalny Datza to właściwie prawie same zdjęcia, choć na poczatku jest też kilka ciekawych artykułów na tematy "ogólnopielęgniczkowe".
Co innego Cichlid Atlas 1 i 2 bo te przytłaczają ogromem informacji, więc je przeczytałem tylko w części mnie najbardziej interesujacej - czyli o pielegniczkach z Rio Negro/Orinoko.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Wróć do „Literatura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość