Tło do akwarium

Nowości - opinie

Moderatorzy: niki 28, tuptus

Leszek66
junior
junior
Posty: 83
Rejestracja: 11 sie 2011, 07:08
Imie i Nazwisko: Leszek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Siedlce

Re: Tło do akwarium

Post autor: Leszek66 » 01 kwie 2012, 18:24

Co parę dni włożę rękę do akwarium i pomiącham roślinami. Brudy z dna odkurzę wężykiem, resztę pójdzie do filtrów.
Przy gruntowniejszych porządkach wyjmuję kokos z rośliną i płuczę pod bieżącą wodą.
Co ja wam zresztą będę mówił. Sami wiecie, że aby nie dopuścić do syfu, trzeba od czasu do czasy poświęcić akwarium "trochę" pracy, ale my to lubimy.
Jedynie jak przyjdzie ktoś do mnie zielony w dziedzinie akwarystyki i twierdzi, że to pewnie wymaga dużo pracy, otwieram wtedy mu szafkę z filtrami, butlą z CO2(której oczywiście obecnie nie stosuję -historia) i twierdzę,,ze przy współczesnej technice nic się nie robi, tylko sypie jedzenie. Nie tłumaczę ze szczegółami, bo często po takiej rozmowie z człowiekiem zielonym w tej branży, podnosi mi się ciśnienie. Znacie to? Czasami lepiej być oszczędnym w słowach.
No nic, za dużo się rozgadałem, nie koniecznie na temat.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
nobleKoziol
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 921
Rejestracja: 20 cze 2011, 11:37
Imie i Nazwisko: maksymilian poltorak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Ashbourne
Lokalizacja: dublin Ashbourne

Re: Tło do akwarium

Post autor: nobleKoziol » 01 kwie 2012, 19:17

Czyli ogulnie wygoda. Moj kolega stosuje gruby zwir ma rozsiany na grubosc okolo 3 cm. odmula co 2 tyg. przy podmianie i wode ma krysztal. Wygloda to tak jak by ryby unosily sie w powietrzu. pozdrawiam

teo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 382
Rejestracja: 03 lut 2005, 09:09
Imie i Nazwisko: Tadeusz P.
Miejsce zamieszkania/miasto/: Brzesko

Re: Tło do akwarium

Post autor: teo » 02 kwie 2012, 09:39

Leszek. Szczelę Ci dusera :D
To jak przyjąłeś moją specyficzną ocenę kieliszków świadczy że świetnie dogadalibyśmy się w realu. Masz ładne dyski i lotosy a jak sam wiesz by je tak hodować trzeba odpowiedniego zasobu wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Doceniam to :!:

Leszek66
junior
junior
Posty: 83
Rejestracja: 11 sie 2011, 07:08
Imie i Nazwisko: Leszek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Siedlce

Re: Tło do akwarium

Post autor: Leszek66 » 02 kwie 2012, 14:47

Dzięki Teo za dobre słowo.
Pozdro!

Awatar użytkownika
nobleKoziol
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 921
Rejestracja: 20 cze 2011, 11:37
Imie i Nazwisko: maksymilian poltorak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Ashbourne
Lokalizacja: dublin Ashbourne

Re: Tło do akwarium

Post autor: nobleKoziol » 02 kwie 2012, 18:06

teo pisze:Leszek. Szczelę Ci dusera :D
To jak przyjąłeś moją specyficzną ocenę kieliszków świadczy że świetnie dogadalibyśmy się w realu. Masz ładne dyski i lotosy a jak sam wiesz by je tak hodować trzeba odpowiedniego zasobu wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Doceniam to :!:
to fakt. :D

Odpowiedz

Wróć do „Technika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości