Komputerek do sterowania wartości Ph "Iotronic Ph"

Nowości - opinie

Moderatorzy: niki 28, tuptus

Asko
junior
junior
Posty: 62
Rejestracja: 31 sie 2005, 07:35
Lokalizacja: Olkusz

Komputerek do sterowania wartości Ph "Iotronic Ph"

Post autor: Asko » 08 wrz 2005, 08:10

Czy ktos z forumowiczów spotkał się z takim komputerkiem "Iotronic Ph" typ P 131. Wiem tylko tyle że jest to jakiś starszy typ. Mam mozliwość zakupienia go za 180 zł razem z sondą. Niewiem czy sie skusić. Proszę o opinie urzytkowników tego wynalazku.
Pozdrawiam
Asko
Ps. posiadam dwa zdjęcia. Są w załączniku. Niestety nie sa zbyt dobbrej jakości.
Załączniki
Ph-metr 2.jpg
Zdjącie 1
Ph-metr 2.jpg (52.94 KiB) Przejrzano 2575 razy
ph-metr1.jpg
Zdjęcie 2
ph-metr1.jpg (6.11 KiB) Przejrzano 2575 razy

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 08 wrz 2005, 20:13

zastanów się czy to dużo czy mało - 180 zł - oglądałem ten typ już kilka razy i mogę stwierdzić że to staroć - jeżeli do tego posiada w tym samym wieku elektrodę to hmm jako bajer aby koledzie zaimponować może to w zupełności starczyć . Elektronika tak szybko idzie do przodu że technicznie odbiega on parametrami od obecnie produkowanych o cały wiek . Dodając upłynność kondesatorów oraz badziewiasty wyświetlacz oraz brak możliwości pracy ciągłej to uważam że to chybiona inwestycja . Już tyle przełaczników na obudowie świadczy o tym że większość funkcji należy dokonać ręcznie . Moja rada uzbieraj jeszcze trochę i kup o 3 klasy lepszego Lajona bo moim zdaniem kupując to cudo to wyrzucone 180 zł w błoto .

Awatar użytkownika
mirek
zarząd pkmd
Posty: 1631
Rejestracja: 07 gru 2004, 10:31
Imie i Nazwisko: Mirek Żak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Wadowice
Lokalizacja: Wadowice
Kontaktowanie:

Post autor: mirek » 08 wrz 2005, 20:36

NO niestety cocoloco ma rację. tak czy owak sonde będzie trzeba kupić nową, a to dodatkowe 120 zł.

Asko
junior
junior
Posty: 62
Rejestracja: 31 sie 2005, 07:35
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Asko » 09 wrz 2005, 06:35

Bardzo dziękuję za cenne uwagi :!: Myślę że poczekam i zakupię lajona 112.
Pozdrawiam
Kordian

Odpowiedz

Wróć do „Technika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości