pierwsza ikra

Jak rozmnażamy nasze ryby

Moderatorzy: niki 28, _TOM_, Kazimierz1961

pigeon

pierwsza ikra

Post autor: pigeon » 05 sie 2005, 20:31

podobny post napisalem na mysiarowym forum ale niewiem z jakich przyczyn zostal usuniety chyba bo niestety niewidze go :evil: z mlodych paletek ktore kupilem kilka miesiecy temu od darka dobrala sie parka i zlozyla ikre :D niebylem pewny jeszcze do dzis czy to oby napewno para jest ale dzis zaczely wyklowac sie larwy znaczy parka :D o dziwo w ogolnym zbiorniku przy ph 7 mierzone tropicalem ladnie opiekuja sie od poczatku pomimo tego ze to ich pierwszy raz niezjadly ikry niebija sie sa zgodne niewiem w jakim sa wieku trzeba o to zapytac darak jest to aleger i malboro maja po 13cm zobaczymy co bedzie dalej pozdrawiam Zbyszek

lara
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1169
Rejestracja: 06 gru 2004, 18:31
Imie i Nazwisko: Ilona Tylkowska
Lokalizacja: Stade
Kontaktowanie:

Post autor: lara » 05 sie 2005, 21:26

niewiem dlaczego jestes taki nerwowy, Twoj post jest na forum Mysiara, tam gdzie go napisales. Poza tym witamy na forum i gratuluje ikry.... :wink:

garstka
junior
junior
Posty: 65
Rejestracja: 27 maja 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: garstka » 05 sie 2005, 21:30

Witaj! Twój post nie jest wcale skasowany! Nawet masz tam 2 odpowiedzi :P Ciesz się na razie z tego, że masz taką dobrą parę, która od początku chce mieć młode, bo różnie to bywa... :?

pigeon

Post autor: pigeon » 05 sie 2005, 23:47

ciesze sie ciesze :) a ztymi postami to dziwne zeczy sie dzieja znikaja na jakis czas i pojawiaja sie znowu niektore wcale no ale widac tak musi byc pozdrawiam :D

teo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 382
Rejestracja: 03 lut 2005, 09:09
Imie i Nazwisko: Tadeusz P.
Miejsce zamieszkania/miasto/: Brzesko

Post autor: teo » 08 sie 2005, 19:55

Nie wiem jak na w Mysiarowym forum ale w naszym to Ci duże litery i kropki na końcu każdego zdania zjadło :?

Awatar użytkownika
fomalhaut
członek PKMD
Posty: 968
Rejestracja: 06 gru 2004, 12:48
Imie i Nazwisko: Wojciech Grzegorzyca
Miejsce zamieszkania/miasto/: Polska
Lokalizacja: Polska

Post autor: fomalhaut » 08 sie 2005, 22:03

Popieram...
Nie widziałem klawiatury bez shifta i "."+ ">".... :lol:
Nie obrażaj się!!!!! To miało być ciepło-śmieszne... jeśli mi nie wyszło: sorry!!!!!
Pozdrowienia
Wojtek

pigeon

Post autor: pigeon » 10 sie 2005, 10:26

aha czyli rozumiem ze nie sa mile widziane posty bez kropek i przecinkow na forum PKMD no szkoda bo chcialem jeszcze cos napisac ale skoro tak to ..... a na mysiarowym forum jest ok okazalo sie ze poprostu przegladarka niepokazuje mi wszystkich tematow i posty ktore pisalem w otwartych dyskusjach zostaly przeniesione do odpowiednich tematow i chyba jednak pozostane przy mysiarowym forum tam nikomu nieorzeszkadza pisanie postow bez dodatkow papa .............,,,,,,,,,,,,...........,,,,,,,,,,,..........,,,,,,,,,,.........,,,,,,,,....

pigeon

Post autor: pigeon » 10 sie 2005, 10:26

aha czyli rozumiem ze nie sa mile widziane posty bez kropek i przecinkow na forum PKMD no szkoda bo chcialem jeszcze cos napisac ale skoro tak to ..... a na mysiarowym forum jest ok okazalo sie ze poprostu przegladarka niepokazuje mi wszystkich tematow i posty ktore pisalem w otwartych dyskusjach zostaly przeniesione do odpowiednich tematow i chyba jednak pozostane przy mysiarowym forum tam nikomu nieorzeszkadza pisanie postow bez dodatkow papa .............,,,,,,,,,,,,...........,,,,,,,,,,,..........,,,,,,,,,,.........,,,,,,,,....

Mislavo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 213
Rejestracja: 18 gru 2004, 22:13

Post autor: Mislavo » 10 sie 2005, 20:32

Czy ktoś się zlituje i wystrzeli ten wątek w kosmos ?

Odpowiedz

Wróć do „Rozmnażanie dyskowców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości