Paletki Stendkera

Tematy ogólne w tym jak zacząć.

Moderatorzy: krisaczek, mkozubski

marcin230680
junior
junior
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2010, 22:01
Imie i Nazwisko: Chmielecki Marcin
Miejsce zamieszkania/miasto/: chełmno
Lokalizacja: chełmno

Paletki Stendkera

Post autor: marcin230680 » 21 mar 2010, 18:47

Mam pytanie czy był ktos w tym najwiekszym sklepie z paletkami w Szczecinie?Chodzi mi o paletki Stendkera ,czy warto tam jechac ,czy nie bedzie problemu z tymi rybami w akwarium ogólnym,roślinnym?

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: Paletki Stendkera

Post autor: niki 28 » 21 mar 2010, 19:50

Na wstępie przyjacielu uzupełnij profil.Twoje imię i nazwisko jest jakieś dziwne.Co do pytania ,no cóż dyskowce od Stendkera ogólnie rzecz biorąc należą do wyższej półki hodowlanej,co wcale nie znaczy że nie możesz trafić na jakiegoś szczurka.To czy warto jechać pół Polski ocenisz jak zobaczysz jakieś fotki sprzedawanych ryb.Myślę że może być to możliwe.Co do akwa roślinnego ,to zarówno w nim jak i na czystym szkle możesz mieć kłopoty z chorobami.To zależy od wielu czynników -woda,filtracja, dojrzały baniak,kondycja kupionych ryb,sposób karmienia i rodzaj pokarmu.Uważam ,że jak kupisz ryby w dobrej kondycji,"rozkarmione"zaaklimatyzujesz je na czystym szkle w czystej wodzie,urządzisz prawidłowo akwa roślinne.Pozwolisz baniakowi dobrze dojrzeć ,to nie powinieneś mieć problemów.Z tym że zawsze pozostaje to "ale".Pamiętaj .Najlepszego dyskowca można "zniszczyć".A z kopciuszka wyprowadzić ładnego czempiona.

niki 28

Przemek Wieczorek
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 622
Rejestracja: 31 paź 2009, 13:10
Imie i Nazwisko: .....
Miejsce zamieszkania/miasto/: ....
Lokalizacja: ...

Re: Paletki Stendkera

Post autor: Przemek Wieczorek » 21 mar 2010, 20:42

marcin230680 pisze:Mam pytanie czy był ktos w tym najwiekszym sklepie z paletkami w Szczecinie?Chodzi mi o paletki Stendkera ,czy warto tam jechac ,czy nie bedzie problemu z tymi rybami w akwarium ogólnym,roślinnym?
Tak jestem tam srednio dwa razy w miesiącu ryby ładne pływają tylko młodej ryby tam nie wiele mam na mysli młodziaki 6-10 cm,kiedys był lepszy wybór ale kryzys wiadomo miej sie ryb sprzedaje
W większosci to ryby podrosnięte cene swoją tez mają wiadomo to helmuty
Posiadam dwa snake skiny z tego sklepu bardzo ładnie jedzą rosną jestem zadowolony

marcin230680
junior
junior
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2010, 22:01
Imie i Nazwisko: Chmielecki Marcin
Miejsce zamieszkania/miasto/: chełmno
Lokalizacja: chełmno

Re: Paletki Stendkera

Post autor: marcin230680 » 21 mar 2010, 21:44

Dzięki. A jak nastawić się finansowo.

Poprawiłem pisownię. Proszę używać polskich znaków. Moderator.

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Re: Paletki Stendkera

Post autor: _TOM_ » 21 mar 2010, 22:31

nie krzycz na nas !

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Re: Paletki Stendkera

Post autor: arturo » 22 mar 2010, 15:24

Oj drogo Panie, ale ryba nie jest tania, większy wybór ma Rafał teraz pod Łodzią, wszelaki wybór rozmiarowy..... pozdrawiam

Odpowiedz

Wróć do „Dyskowce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości