Hotel w Poznaniu

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3399
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Hotel w Poznaniu

Post autor: przynenta » 28 lip 2013, 17:33

Witam,

Odzywają się do mnie na FB goście z zagranicy w sprawie hotelu, jak wygląda sytuacja, kto bawi się w recepcjonistę ?

Obiecałem umieścić jakieś informacje na FB.

Proszę potraktować to jako pilne.

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: Hotel w Poznaniu

Post autor: Ambra » 29 lip 2013, 06:04

przynenta pisze:Witam,

Odzywają się do mnie na FB goście z zagranicy w sprawie hotelu, jak wygląda sytuacja, kto bawi się w recepcjonistę ?

Obiecałem umieścić jakieś informacje na FB.

Proszę potraktować to jako pilne.
Tomku, wystarczy przeczytać informacje na stronie Mistrzostw.
Tam są te informacje.
By jednak ułatwić Ci zadanie podpowiadam - zgłaszanie ryb i rezerwacje hotelu należy kierować do mnie na adres:
asie1@interia.pl

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3399
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: Hotel w Poznaniu

Post autor: przynenta » 29 lip 2013, 08:51

Sorki nie doczytałem :oops:


Może ktoś to sprawdzić czy jest to prawidłowa informacja po Hamerksńsku :wink:
Hello,
To inform the hotel reservation to stay for the duration of the championships discus should be reported to the President PKMD to address asie1@interia.pl

Awatar użytkownika
maciek71
członek PKMD
Posty: 112
Rejestracja: 12 gru 2005, 16:09
Imie i Nazwisko: Maciej Macniak
Miejsce zamieszkania/miasto/: North of Poland
Lokalizacja: 54°42′N 18°24′E

Re: Hotel w Poznaniu

Post autor: maciek71 » 29 lip 2013, 13:15

Tomku,wszyscy zrozumieją o co chodzi ale tak będzie trochę bardziej oficjalnie skoro idzie w świat :D , aczkolwiek decyzję pozostawiam Tobie no i chyba że ktoś jeszcze zaproponuje inną formę

"All matters related to reservation at the hotel during the Fourth Polish Discus Championship, please contact directly to the President PKMD at email address asie@interia.pl "

Pozdrawiam
Maciek

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: Hotel w Poznaniu

Post autor: Ambra » 28 sie 2013, 07:26

Informacje na temat wszelkich opłat w wątku IV Mistrzostwa Poznań 2013.

Pozwoliłem sobie na powielenie informacji. Moderator
Ambra pisze:Mistrzostwa coraz bliżej, więc garść informacji organizacyjnych, które niewątpliwie wszystkich zainteresują.
Nie będę odkrywczy - mamy kryzys - więc to zjawisko nie omija zarówno PKMD, jak i naszych sponsorów.
Ta sytuacja wymaga od nas podjęcia szczególnych starań, by wszystko odbyło się bez problemów, zwłaszcza, że fakt, iż sobie poradzimy będzie wpływał znacząco na sponsorowanie naszych imprez w latach przyszłych.

Uczestnicy Mistrzostw będą zakwaterowani w dwóch placówkach hotelowych:
1. Zajazd NON STOP - ul. Dworcowa 1, Gądki, wielkopolskie, telefon kom.: 602-379-399 Zbigniew Gawlik - Obiekt zlokalizowany przy głównej trasie nr 42, odległy o 7 km od Targów,
2. Hotel Pomorski, Poznań ul. Sierakowska, odległy o 3 km od Targów.

Opłaty za hotele.

1. Osoby uczestniczące w budowaniu i rozbiórce ekspozycji konkursowej oraz zbiorników dekoracyjnych, lub wystawiające na konkursie powyżej 4 dyskowców, będą wnosić opłatę 35 zł za dobę (bez względu na fakt, czy są członkami PKMD, czy akwarystami niezrzeszonymi).

2. Osoby które nie będą uczestniczyć w budowaniu i rozbiórce ekspozycji konkursowej oraz zbiorników dekoracyjnych, lub wystawiające na konkursie poniżej 4 dyskowców będą wnosić opłatę 45 zł za dobę (bez względu na fakt, czy są członkami PKMD, czy akwarystami niezrzeszonymi).

3. Osoby nie uczestniczące w budowaniu i rozbiórce ekspozycji konkursowej oraz zbiorników dekoracyjnych, lub nie wystawiające na konkursie dyskowców będą wnosić opłatę 75 zł za dobę.

W przypadku braku miejsc w głównej siedzibie hotelowej (decyduje kolejność zgłoszeń), pozostałe osoby zamieszkiwać będą w Hotelu Pomorskim, tym z którym współpracujemy od 6 lat.

Opłaty za wystawienie dyskowców na konkursie.

1/. Akwaryści niezrzeszeni - 100 zł/sztuka za wystawienie od 1 do 4 dyskowców. Wystawienie powyżej 4 szt. dyskowców na konkursie powoduje, że opłata za pierwsze 4 sztuki zostaje obniżona do 70 zł za sztukę a za kolejne ryby opłata nie będzie pobierana.

2/. Członkowie PKMD - 50 zł/sztuka za wystawienie od 1 do 4 dyskowców. Wystawienie powyżej 4 szt. dyskowców na konkursie powoduje, że opłata za pierwsze 4 sztuki zostaje utrzymana, a za kolejne ryby opłata nie będzie pobierana.

Integracja

Opłata za jedną integrację (zarówno dla członków PKMD, osób towarzyszących i akwarystów niezrzeszonych) wynosi 50 zł.
Planowana jest jedna, względnie dwie integracje (decyzja uczestników Mistrzostw).
WSZELKIE PRZEWIDZIANE DLA CZŁONKÓW PKMD ZNIŻKI I UDOGODNIENIA DOTYCZĄ TYCH OSÓB, KTÓRE MAJĄ NA BIERZĄCO UREGULOWANE SKŁADKI CZŁONKOWSKIE !!!

qwerek
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2015, 18:21
Imie i Nazwisko: Marek Kurkoń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Warszawa

Re: Hotel w Poznaniu

Post autor: qwerek » 13 maja 2015, 18:22

ja często w Poznaniu bywam w hotelu Adler i faktycznie fajnie tam jest, polecam :)

juru213
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2017, 09:40
Imie i Nazwisko: adam nowak
Miejsce zamieszkania/miasto/: warszawa

Re: Hotel w Poznaniu

Post autor: juru213 » 09 sie 2017, 09:41

taki hotel jest cudowny

____________________________
POŻYCZKA ONLINE

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Re: Hotel w Poznaniu

Post autor: _TOM_ » 09 sie 2017, 17:09

nie wiem czy czytacie z uwagą i zrozumieniem tematy, to jest temat z mistrzostw w 2013 roku :)

Odpowiedz

Wróć do „IV Mistrzostwa Dyskowców Poznań 2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości