Nowe M4 dla paletek.

Życie w Twoim akwarium (zdjęcia ryb, roślin i innych żyjątek).

Moderatorzy: seba*1*, niki 28, _TOM_

Hico
senior
senior
Posty: 153
Rejestracja: 11 gru 2004, 11:45
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Post autor: Hico » 15 cze 2005, 15:30

jzajonz pisze:Czyli kto mu tę nazwę przyszył? Był kupiony u Stendkera pod tą właśnie nazwą bo takiego zamówiłem i tyle kosztawał a wszystkie inne czerwone odmiany są znacznie tańsze. Jeśli nawet masz racje to znaczy że Stendker też oszukuje.
I co teraz ? Pewnie też zacznę komuś wciskać że mam ocean green zamiast blue diamond czy odwrotnie. Albo że pigeon blood blue zamiast pigeon blood red. Zapewne 90% nabywców sie nie połapie ale ja wolę nazywać to tak jak mi sprzedano.
A tak w ogóle to powiedz mi ile Ci wyszło czystych solid red fire z tarła?. Pewnie niewiele co tylko potwierdza że odmiana ta nie jest jeszcze utrwalona i wymaga pewnego liftingu. No bo niby skąd pojawiają się cechy pigeona skoro samiczka jest czysta a samiec też nawet jeśli bardziej przypomina red marlboro niż solid red fire? Ja już wiem na ten temat trochę więcej bo widziałem dziś moje młode po kilku dniach, naprawdę byłem ogromnie zaskoczony. Pieprz i paski zaczęły zanikać a nabrały czerwonej barwy tyle że zwątpiłem.
A tak na koniec to poczekajmy czy u Brodacza nie pojawi się podobny problem a wtedy chętnie wrócę do tematu.
Pozdrawiam.
Z pierwszego nie wiele teraz jakies 80%.Stendker daje to co pozwoli sobie klient wcisnac moze tak jest a moze nie.To ze pod taka nazwa ci sprzedano to mozesz go tak nazywac moze tez mowic ze to red royal albo cos innego co za roznica jak ktos sie zna to powie ze to nie jest solid fier red.Sama skaz juz go dyskfalifikuje jak solid fier red.Tak sobie mysle ze moza wzias ta rybke do stendkera i zareklamowac napewno by wymienili ja juz tak raz mialem i nie bylo problemu.
One strac pieprz potem on wroci i tak kilka razy.A potem myslisz ze juz dobrze wyslesz tak jak ja wyslalem J.Gasiorowi i sam widzisz co wyszlo.
Pewnie ze kazdy ma lepsze i gorsze ryby ty Darku zapewne tez rozumiesz ten problem. Ale cenne solid nie ma mala wiec tu mozan byc wybrednym bo ta ryba nie kosztuje 10 euro, a ze wzrostem cenny musi isc tez jakosc i tu nie powinno byc zadnych watpliwosci.Jezeli ktos kupuje rybke 6,5cm i wymaga by wygladala jak ta z obrazka to jest to fizycznie niemozliwe no chyba ze jest to taka odmian jak blue dimond a wychodzi z tego red turkus.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Brodacz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 327
Rejestracja: 18 gru 2004, 22:03
Imie i Nazwisko: Grzegorz Mierzejewski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gniezno
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Brodacz » 15 cze 2005, 18:43

Wszystkim dzięki za dobrą opinie

Awatar użytkownika
bjarka
członek PKMD
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2004, 23:32
Imie i Nazwisko: Beata Jarka
Lokalizacja: Laskowiec
Kontaktowanie:

Post autor: bjarka » 15 cze 2005, 21:11

Jeśli chodzi o niedźwiedzia, to podoba mi się.Dobrze wiedzieć,jaka jest jego rola.

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 15 cze 2005, 23:01

Z pierwszego nie wiele teraz jakies 80%.Stendker daje to co pozwoli sobie klient wcisnac moze tak jest a moze nie.To ze pod taka nazwa ci sprzedano to mozesz go tak nazywac moze tez mowic ze to red royal albo cos innego co za roznica jak ktos sie zna to powie ze to nie jest solid fier red.Sama skaz juz go dyskfalifikuje jak solid fier red.
cóż , ciekawa sprawa moje red fajerki tez mają skazy - mnie to nie martwi ale niech się martwi ten który dał sobie je wcisnąć ;) . Hico jak mnie pamięć nie myli to własnie Ty je odbieraleś . Dla mnie są piękne dla Ciebie jak czytam bez wartości - czy mam podać numer mojego konta ??

Hico
senior
senior
Posty: 153
Rejestracja: 11 gru 2004, 11:45
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Post autor: Hico » 17 cze 2005, 14:34

cocoloco pisze:
Z pierwszego nie wiele teraz jakies 80%.Stendker daje to co pozwoli sobie klient wcisnac moze tak jest a moze nie.To ze pod taka nazwa ci sprzedano to mozesz go tak nazywac moze tez mowic ze to red royal albo cos innego co za roznica jak ktos sie zna to powie ze to nie jest solid fier red.Sama skaz juz go dyskfalifikuje jak solid fier red.
cóż , ciekawa sprawa moje red fajerki tez mają skazy - mnie to nie martwi ale niech się martwi ten który dał sobie je wcisnąć ;) . Hico jak mnie pamięć nie myli to własnie Ty je odbieraleś . Dla mnie są piękne dla Ciebie jak czytam bez wartości - czy mam podać numer mojego konta ??
A czemu ryba Janusza jest bez wartości wżyciu tak nie pomyślałem.Poprostu tamat rybka ma co ma a kto ja widzial to wie, twoje tego wogle nie maja.Paletka jest ksztaltna nic jej nie dolega poprostu odbiega od pierwowzoru solid fier red.A jak dobrze pojdzie to ta rybka pojedzie w reklamacje i ci ja pokaze bys mog sobie prownac ze swoimi.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Wróć do „Galeria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości