Piękno pigeonów

Życie w Twoim akwarium (zdjęcia ryb, roślin i innych żyjątek).

Moderatorzy: seba*1*, niki 28, _TOM_

NHL
junior
junior
Posty: 50
Rejestracja: 04 wrz 2008, 22:31
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: NHL » 30 sty 2009, 20:05

arturo pisze:Co od nich chcesz, widać że wziąłeś się za nie i to przynosi skutek pozytywny, jednego rybom tylko brakuje - koloru czerwonego, jakiś taki blady jest, więcej astaksantyny i karotenu daj, chyba, że to wina oświetlenia.... pozdrawiam
No właśnie ja nic nie chcę, dla mnie to one są najlepsze na świecie :D tylko tyle się tu naczytałem i myślałem, że z nimi naprawdę źle. Co do koloru to 5 ma bardzo czerwony wzór a 5 bardziej pomarańczowy, do miksów daje astacolor (może dam więcej, a może polecacie coś innego?)
TURYSTA pisze:Dbaj jak dbałeś a resztą się nie przejmuj .
Jestem w podobnej sytuacji jak Ty.Tylko że ja za cel postawiłem sobie naukę utrzymania ryb.Pierwszy zimny kubeł wody mam za sobą, pewnie będą następne.Co z tego wyjdzie absolutnie nie wiem. Liczy się jedno dla mnie moje ryby są extra zresztą Twoje mi też się podobają.
Ale jak za cel postawisz sobie naukę i utrzymanie ryb spojrzysz całkiem na nie inaczej i powierz sobie jest dobrze a czy coś można poprawić ? Popróbuj sam się dowiesz Smile)
Dziękuję. Dokładnie taki jest mój cel, no bo jak inaczej się nauczyć, jak się samemu nie poparzysz, od samego czytania praktyki nie zdobędę.
Diamond pisze:Bartek NHL. Masz ładne rybki , prezentują się fajnie , dbaj tak dalej ... Mariusz Turysta nie jedne trampki schodził - pisze rozsądnie , rób swoje . Zawsze ktoś będzie chciał pokazać swoje Ja , tym się nie przejmuj.
Również dziękuję. Staram się robić wszystko co tu na forum lub w literaturze przeczytam, ale zawsze człowiek coś sknoci nieświadomie.

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Post autor: arturo » 30 sty 2009, 23:57

Nie przejmuj się, każda ryba jest piękna dla jego właściciela, nasze uwagi mają jedynie nakierować na dobrą drogę by móc się cieszyć nie tylko tym, że ryby żyją ale i tym, że zrobiliśmy wszystko, by były piękne i cieszyły oczy innych... Każdy z nas sknocił kiedyś ryby i to nawet nie jedną.... niemniej jeśli istnieje możliwość korygowania błędów na bieżąco to po co "uczyć się na błędach??".... wielu z nas je już popełniło i wystarczy, teraz można tylko lepiej.... pozdrawiam

NHL
junior
junior
Posty: 50
Rejestracja: 04 wrz 2008, 22:31
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: NHL » 31 sty 2009, 00:22

Racja, dzięki. Zapewniam że do wszystkich rad staram się stosować jak najlepiej. Po prostu nie fajnie się czyta na "dzień dobry z paletkami" że szkoda ryb, że zaniedbane itd. Ale żeby było jasne nie mam tu pretensji do tych co to piszą (każdy wyraża swoje zdanie zgodnie ze stanem faktycznym) tylko do siebie, że jednak coś można było zrobić lepiej.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam wszystkich którzy zabrali głos, bo dzięki tym radom w przyszłości na pewno będzie lepiej.
A teraz idę przytulić swoje szczurki na dobranoc. :D :wink:

Odpowiedz

Wróć do „Galeria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości