Frekwencja na forum

Jeśli masz problem z dostępem do nowego forum, wejdź tutaj.

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
vega1
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1214
Rejestracja: 21 mar 2005, 23:54
Imie i Nazwisko: Sławomir Nazimek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów,Kraków

Re: Frekwencja na forum

Post autor: vega1 » 26 wrz 2009, 00:00

Witam wszystkich serdecznie
Wracając na forum, od razu wtrącę się w gorący wątek (jak widać) choć temat który jest wałkowany powraca jak bumerang.

Ale od początku. Nie wiem jak ostatnio było z tą frekwencją na forum. Sam zresztą ją zaniżałem. Trudno mi po tak długiej przerwie (z niektórymi nie widziałem się z dwa lata) wypowiadać się co jest nie tak i czy w ogóle coś jest nie tak. Zawsze tam gdzie jest więcej niż dwie osoby, znajdzie się powód do "zamieszek". Czytając jednak niektóre posty ( Iwek_22 ) z góry mogę stwierdzić że są przesadzone.

Bardzo bym prosił Iwek_22 abyś mi wytłumaczył co znaczy to:
Iwek_22 pisze: Co do wypowiedzi koleżanek Ani, Iwony oraz kolegi Krawcena:
Pomimo iż popieram Was w 100%, muszę Was jednak zmartwić, ten klub nie rozróżnia Członków i "pozostałych forumowiczów". I nie liczcie na to, że jeśli już opłacicie składki to jesteście pełnoprawnymi Członkami (prawda Aniu?).
To jest klub dla nielicznych, a reszta służy do... (tu skasowałem parę zdań)
Pozdrawiam wszystkich
szczególnie zależy mi na tym co wytłuściłem. DO czego służy "reszta", i skąd wiadomo kto jest "resztą" a kto nie. A w ogóle czy ta reszta jest jakoś zauważalna? Naprawdę nie rozumiem. Iwek_22 czy Ty uważasz się za "resztę"?


Boguś:
Bogdan pisze: Równie dobrze mogę powiedzieć że temu klubowi służą nieliczni a reszta ....i tu skasowałem jeszcze parę wyrazów.

Ps.
Liczę się z karą od moderatora.
nie znałem Cię z tej strony :wink:

I na chwilkę z innej beczki. Nowe forum mi się nie podobało do póki się nie dowiedziałem że można zmienić jego styl. Po zmianie na AcidTechGreen jest rewelacyjne i zrobiło się czytelne. DLatego uważam iż stało się bardzo dobrze że mamy właśnie nowe forum :)

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: Frekwencja na forum

Post autor: niki 28 » 26 wrz 2009, 10:09

vega1 pisze:Bardzo bym prosił Iwek_22 abyś mi wytłumaczył co znaczy to:

Iwek_22 napisał(a):
Co do wypowiedzi koleżanek Ani, Iwony oraz kolegi Krawcena:
Pomimo iż popieram Was w 100%, muszę Was jednak zmartwić, ten klub nie rozróżnia Członków i "pozostałych forumowiczów". I nie liczcie na to, że jeśli już opłacicie składki to jesteście pełnoprawnymi Członkami (prawda Aniu?).
To jest klub dla nielicznych, a reszta służy do... (tu skasowałem parę zdań)
Pozdrawiam wszystkich
Myślę Sławek ,że trzeba Iwkowi dać już spokój,ja osobiście bardzo w niego wierzę i napewno przy najbliższej wystawie urządzi jakiś baniak ,rzucając nas wszystkich na kolana .Jeszcze raz powtórzę,zresztą zawsze to powtarzałem ,że forum to forum ,i jest po to żeby służyć pomocą i wiedzą innym.Przykre ze ostatnio służy jednak do niepotrzebnych pyskówek
Klub natomiast ,to ludzie ,to ludzie czynu którzy organizując się ,cieżko pracują przy organizacji różnych wystaw po to żeby poprostu działać i istnieć.A przy okazji robić coś pożytecznego dla innych i dla siebie,propagując przy okazji naszą pasję i hobby.Naprawdę trudno zrozumieć mi niektórych ludzi ,i to czasami członków naszego klubu ,że ciągle mają jakieś problemy,ciągle coś im sie nie podoba. Ciągle wypłakują jakieś żale ,pretensje ale nie stać ich na to żeby choć trochę uczestniczyć w życiu tego stowarzyszenia.Klub to my .I to od naszej ambicji ,tolerancji i wzajemnego kompromisu zależy czy będziemy prężną organizacją zdolną do pracy i poświęceń,spotykając sie w naprawde super towarzystwie ,organizując naprawdę ładne wystawy.Chwała wszystkim tym członkom naszego klubu którzy mają hodowle,którzy promując nasz klub przy okazji mogą zareklamować własną firmę wystawiając swoje ryby.To oni mają przy każdej wystawie multum pracy ,nierzadko ponosząc straty.Chwała wszystkim tym którzy poświęcają swój czas i środki na to żeby pomóc ,żeby się spotkać,i zaistnieć w branży akwarystycznej.Właśnie Ci ludzie narzekają najmniej szczególnie na tym forum ,ba -nie narzekają wogóle,bo i po co.Tak więc nie udzielający sie członkowie tego klubu Przyjedźcie na wystawę, pomóżcie w jej organizacji,zintegrujcie sie z resztą ,a napewno na tym forum niepotrzebnych pyskówek nie będzie

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Re: Frekwencja na forum

Post autor: rady3 » 26 wrz 2009, 19:33

sunflower pisze:Mam wrażenie, że ja o jednym Wy o drugim. Dobra to ja tylko napiszę najjaśniej jak potrafię i tyle - każdy z nas chciałby mieć takie ryby jak Andrzej, Tomek, Stachu, Haki, Krzysiek czy Rafał, niestety nie każdy ma, nie każdy ma tyle żeby wystawić - tyle ryb, tyle czasu. Naprawdę moim marzeniem jest mieć kiedyś taką hodowlę jak wyżej wymienieni i pewnie każdego z nas, podpuszczanie tutaj że każdy może wystawiać i nikt się nie zgłasza jest nie na miejscu bo Ty Robert też nie wystawiasz, ale nic to przyjdzie luty, przyjdzie Poznań i wystawimy Robert nie? :)
No cóż masz prawo nie wiedzieć. W zeszłym roku w Poznaniu ja wystawiałem ryby.

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: Frekwencja na forum

Post autor: sunflower » 28 wrz 2009, 12:39

Eh... kurcze nie było mnie cały weekend, bo oglądałam słonie :) to tak podsumowując - bo wszystko z obecnymi wyjaśniłam sobie na wystawie, dla nieobecnych - a żałujcie, bo śpiewy, alkohol, kąpiel nosorożca i małpka pigmejka Was ominęły - przepraszam jeżeli ktoś osobiście poczuł się urażony moimi postami - odnośnie zysków i strat wystaw mój post nie miał w założeniu takiego wydźwięku jak żeście to odebrali - to ma do siebie słowo pisane... dlatego każdego kto negatywnie odebrał ten post przepraszam - był on podyktowany zwykłą zazdrością.
Widziałeś Piotrek - z dużej litery jest ;)
Tomek teraz to już oprócz pięknych ryb bardziej Ci zazdroszczę tej łysej świnki morskiej - a tak na marginesie mam nadzieję, że dzisiejszy dzień jest udany :)

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3399
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: Frekwencja na forum

Post autor: przynenta » 28 wrz 2009, 13:29

sunflower pisze: Tomek teraz to już oprócz pięknych ryb bardziej Ci zazdroszczę tej łysej świnki morskiej - a tak na marginesie mam nadzieję, że dzisiejszy dzień jest udany :)

Do przodu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
stanpiter
członek PKMD
Posty: 3276
Rejestracja: 13 sty 2005, 12:38
Imie i Nazwisko: Piotr Stanaszek
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Frekwencja na forum

Post autor: stanpiter » 28 wrz 2009, 18:28

sunflower pisze:mój post nie miał w założeniu takiego wydźwięku jak żeście to odebrali - to ma do siebie słowo pisane...
I dlotego casem ca syćko ryncnie tumacyć, a jak argumyntuf brak zawse płozostaje ciupaska :mrgreen: :wink:
sunflower pisze:Widziałeś Piotrek - z dużej litery jest ;)
Dzięki Ci Pani za te hojne dary :wink:

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: Frekwencja na forum

Post autor: niki 28 » 28 wrz 2009, 21:46

sunflower pisze:to tak podsumowując - bo wszystko z obecnymi wyjaśniłam sobie na wystawie,
Zawsze mówiłem ,ze forum to forum,a na spotkaniu wszystko można sobie wyjaśnić :P :wink:
sunflower pisze:dla nieobecnych - a żałujcie, bo śpiewy, alkohol, kąpiel nosorożca i małpka pigmejka Was ominęły -
:cry: :cry: :cry: :cry: niestety zawsze i wszędzie być nie mogę,a szkoda :(
sunflower pisze:przepraszam jeżeli ktoś osobiście poczuł się urażony moimi postami
Na płeć piękną w naszym klubie ,nie można sie gniewać :roll:

niki 28

Odpowiedz

Wróć do „Nowe forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości