Frekwencja na forum

Jeśli masz problem z dostępem do nowego forum, wejdź tutaj.

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3399
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Frekwencja na forum

Post autor: przynenta » 04 sie 2009, 18:38

Witam,

Nie wiem czy to tylko moje urojenia, ale coś się dzieje złego i nie za bardzo wiem, jaka jest tego przyczyna? Czy zaostrzone przepisy dotyczące rejestracji czy samo działanie nowego forum?

Obserwuję od paru dni ilość użytkowników a w szczególności zwracam uwagę na członków Klubu i jak na raz jest zalogowanych 4-5 osób to już wygląda na pochód 1-wszo Majowy. Standard to 2 do 3 osób!

Coś złego się dzieje na forum może warto się przyjrzeć przyczynom!


Czy Admin lub ktoś inny może wkleić statystyki wejść na forum osób zalogowanych z np. ostatniego tygodnia? Możliwości na pewno takie są.

Awatar użytkownika
loccutus
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 320
Rejestracja: 11 paź 2005, 11:39
Imie i Nazwisko: Leszek Mikołajczak
Lokalizacja: Leszno
Kontaktowanie:

Re: Frekwencja na forum

Post autor: loccutus » 20 wrz 2009, 22:03

Co prawda nie jestem klubowiczem, toteż zaglądam na PKMD co jakiś czas a częściej gdy biorę udział w jakiejś dyskusji, ponieważ nie lubię stosować powiadomień via e-mail... powiem tak, jeśli na odpowiedź dyskutantów czeka się 4 dni no to "cieeenki rosołek".... Nie wiem co się stało ale "luzy" na tym jakże przyjemnym forum stały się mocno zauważalne, co mnie smuci mimo że do PKMD nie należę....


Zróbcie coś z tym Chłopaki bo szkoda by było gdyby forum podupadło. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Amorphis
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 505
Rejestracja: 31 paź 2005, 18:11
Imie i Nazwisko: Marek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Bydgoszcz
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Frekwencja na forum

Post autor: Amorphis » 21 wrz 2009, 12:58

Po wakacjach ludzie wzięli się do roboty ;)
A może wakacje jeszcze trwają dla niektórych?

Awatar użytkownika
hudy
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1138
Rejestracja: 07 gru 2004, 06:07
Imie i Nazwisko: Zbigniew Hudobski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Frekwencja na forum

Post autor: hudy » 22 wrz 2009, 17:55

Zapraszamy do części klubowej, tam się dzieje....................

Awatar użytkownika
krawiecm
junior
junior
Posty: 72
Rejestracja: 24 cze 2008, 13:27
Imie i Nazwisko: Martinez K
Miejsce zamieszkania/miasto/: Opole
Lokalizacja: Opole

Re: Frekwencja na forum

Post autor: krawiecm » 23 wrz 2009, 06:40

Halo Halo !!!
To ja widzę że te forum powoli robi się tylko interesujące dla człónków PKMD(Zapraszamy do części klubowej, tam się dzieje....................) a dla tych cą są tylko zarejestrowani na forum pozostaje tylko cierpliwie czekać aż łaskawie któryś kolega napisze na ogólnym forum?

Panowie my też jesteśmy ciekawi waszych pomysłów/wiedzy.


KiM

Awatar użytkownika
hudy
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1138
Rejestracja: 07 gru 2004, 06:07
Imie i Nazwisko: Zbigniew Hudobski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Frekwencja na forum

Post autor: hudy » 23 wrz 2009, 07:07

krawiecm pisze:Halo Halo !!!
To ja widzę że te forum powoli robi się tylko interesujące dla człónków PKMD(Zapraszamy do części klubowej, tam się dzieje....................) a dla tych cą są tylko zarejestrowani na forum pozostaje tylko cierpliwie czekać aż łaskawie któryś kolega napisze na ogólnym forum?

Panowie my też jesteśmy ciekawi waszych pomysłów/wiedzy.


KiM
Tak zawsze było i będzie. Poza tym nie wiem z kim rozmawiamy. Profil należy uzupełnić do końca Września. Wszyscy anonimowi użytkownicy zoastaną usunięci.

Awatar użytkownika
krawiecm
junior
junior
Posty: 72
Rejestracja: 24 cze 2008, 13:27
Imie i Nazwisko: Martinez K
Miejsce zamieszkania/miasto/: Opole
Lokalizacja: Opole

Re: Frekwencja na forum

Post autor: krawiecm » 23 wrz 2009, 11:27

Zawsze działo się na forum(zobacz wstecz jak oblegane było te forum jeszcze kilka miesięcy temu, w ciągu 1 dnia było kilka nowych postów, relacje z wystaw, ikony PKMD "wypowiadały sie na różne tematy" itp).
Już od długiego czasu obserwuję te forum a od roku jestej jego uczestnikiem i z przykrością muszę to stwierdzić(i pisałem o tym już w innym poście) w ostatnich czasach na forum "udziela" się coraz mniej osób(ale dzisiaj chyba zostałem przez ciebie uświadomiony że wszystkie warte uwagi wątki dzieją sie w częsci klubowej).

Jeżeli tak jest to chyba uzupełnienie profilu jest nie potrzebne(chyba tylko po to żeby podnieść statystykę członków tego forum), Bo po co być członkiem II kat.


Jeśli przejrzysz posty kilka dni wstecz to przekonasz się że to nie tylko moje zdanie(że forum podupada - a tego naprawdę nikt nie chce).
Moje posty mają na uwadze wznowienie, pobudzenie do pisania na forum.(Bo dla mnie to kopalnia wiedzy)


Pozdrawiam i życzę jak najwiekszej liczby postów na forum.

GABCIA
junior
junior
Posty: 90
Rejestracja: 05 cze 2009, 16:34
Imie i Nazwisko: Iwona Piotrowska
Lokalizacja: POLICE

Re: Frekwencja na forum

Post autor: GABCIA » 23 wrz 2009, 11:52

Witam
Obiecywałam sobie,że nie będę pisać w tym temacie choć korci mnie mnie już od momentu kiedy Tomek poruszył ten temat ale niech tam,nie jestem członkiem PKMD(rozważałam taką możliwość ale mi się odechciało) i pewnie nie powinnam zabierać głosu na Waszym forum ale to co piszesz Zbyszku jest przykre,jeśli udostępniacie je dla ogólu to traktujcie nas "maluczkich",delikatnie mówiąc,poważnie.Często "słyszymy",czytamy,że jesteśmy tu tylko gośćmi i jak to gościom niewiele nam można a tak naprawdę tylko wybranym można.Z czego to wynika?Mogę się tylko domyślać,nieistotnie,mogę być gościem tylko dlaczego niechcianym?Tym,który pałęta się po Waszych szacownych korytarzach i tylko przeszkadza(tak ja to czuję)czemu nie tym mile widzianym,oczekiwanym z którym też chętnie się podyskutuje.Proszę nie udawajcie,że nie ma tematu,problemu jeśli zależy Wam na tym forum, no chyba,że ma być tylko Wasze, więc poprostu zamknijcie je dla gości TO FORUM UMIERA i macie nad czym się zastanawiać(tak uważam bo szkoda by było)nawet członkowie PKMD powolutku odchodzą więcej pisząc i udzielając się na sąsiednich forach a to juz chyba powinno mieć dla Was znaczenie.
Pozdrawiam
Iwona

Awatar użytkownika
hudy
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1138
Rejestracja: 07 gru 2004, 06:07
Imie i Nazwisko: Zbigniew Hudobski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Frekwencja na forum

Post autor: hudy » 23 wrz 2009, 13:09

Absolutnie nikogo nie lekceważymy. Tak naprawdę to niech każdy użytkownik zastanowi się, czy tak ochoczo będzie przedstawiał w internecie swoje sprawy domowe dotyczące tylko członków rodziny. To samo dotyczy PKMD są sprawy które dotycza tylko klubowiczów i dlatego jest na forum częśc dostępna tylko dla członków PKMD.
Wszystkich użytkowników traktujemy poważnie ale wymagamy też aby nas traktowano poważnie. Bo skoro ktoś kto przedstawia się jako franek lubumba/dosłownie dzisiaj było takie zdarzenie przy rejestracji/ i chce jeszcze mieć dostęp do części klubowej to chyba to świadczy o tym jak ktoś traktuje użytkowników i klubowiczów. Dlatego lubimy wiedzieć z kim
rozmawiamy a przedstawienie się chyba jest w dobrym tonie. No chyba ze będziemy bawic sie w kiboli opatulonych szalikami i kominiarkami.
Jeszcze raz powtarzam szanujemy wszystkich którzy nas szanują i na każdym użytkowniku/poważnym/ nam zależy.

Awatar użytkownika
krawiecm
junior
junior
Posty: 72
Rejestracja: 24 cze 2008, 13:27
Imie i Nazwisko: Martinez K
Miejsce zamieszkania/miasto/: Opole
Lokalizacja: Opole

Re: Frekwencja na forum

Post autor: krawiecm » 23 wrz 2009, 13:44

Jak już wcześniej pisałem, zrejestrowany na Forum jestem od ponad roku(i wtedy od razu uzupełniłem profil), widocznie przy zmianie nowego programu owy profil się wyczyścił(Przypomnienie dla wszystkich, którzy mieli konto na starym forum o zerknięcie na swój profil).

Jeżeli chodzi o traktowanie Was poważnie to jak sądzisz, pisząc takie posty odnośnie "ratowania tego forum" jak was traktuję?(jeszcze raz powtórzę zależy mi na tym Forum i kontakcie z osobami chcącymi się podzielić swają wiedzą, a coraz rzadziej czytam ich posty).


Pozdrawiam
KiM

PS a jeżeli ktoś faktycznie się przedstawia jako Fran... AL.... coś-tam coś-tam to trzeba sie temu przyjrzeć(ale... zawsze jest jakieś ale...
nie pchajmy wszystkich do jednego worka, wystarczyło sprawdzić moje posty od 2008 roku i było by jasne że nie jestem jakiś Bolek Srolek).

Awatar użytkownika
hudy
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1138
Rejestracja: 07 gru 2004, 06:07
Imie i Nazwisko: Zbigniew Hudobski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Frekwencja na forum

Post autor: hudy » 23 wrz 2009, 13:52

Tak naprawdę to nam nie zależy na masie, nam zależy na wartościowych ludziach. Nie obrażając nikogo.

Awatar użytkownika
krawiecm
junior
junior
Posty: 72
Rejestracja: 24 cze 2008, 13:27
Imie i Nazwisko: Martinez K
Miejsce zamieszkania/miasto/: Opole
Lokalizacja: Opole

Re: Frekwencja na forum

Post autor: krawiecm » 23 wrz 2009, 14:06

Mam nadzieję że żle to zrozumiałem ale
-"masa" to ludzie nie należący do PKMD?
-a warościowi ludzie to tylko w związku?. W takim razie od kogo ta "masa" ma się uczyć i kogo naśladować jeśli "wartościowi" ludzie zamknięci sa w swoim środowisku.


Kończąc ten wątek postanowiłem więcej już nie pisać(nie odpowiadać) odnośnie tego postu(niech się dzieje z tym Forum co chce).


Pozdrawiam
KiM

GABCIA
junior
junior
Posty: 90
Rejestracja: 05 cze 2009, 16:34
Imie i Nazwisko: Iwona Piotrowska
Lokalizacja: POLICE

Re: Frekwencja na forum

Post autor: GABCIA » 23 wrz 2009, 14:19

Zbyszku proszę,nie obrażaj mojej inteligencji(jaka by ona nie była)przyjżyjcie się jako członkowie klubu jak traktujecie "nowych" a szczególnie młodych ludzi,ktorzy próbują tu cos pisać,zamiast o nich dbać,pomagać,cieszyć się,że mają jakąś pasje,że wolą zajmować się akwariami niż ćpać,chlać,wystawać po klatkach czy kraść i im pomagać,wspierać utwierdzać w przekonaniu,że każda pasja ma sens,najczęściej zniechęcacie,wyśmiewacie,kpicie i odsyłacie do starych postów.Przejżyj posty i chwilkę się zastanów,nie piszę o wichrzycielach bo takich pełno na forach i nie tylko tutaj,są na nich inne sposoby ale tego uczyć moderatorów nie trzeba a jeśli naprawdę Wam zależy na tym forum to może wreszcie warto coś zmienić?
Iwona

Awatar użytkownika
hudy
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1138
Rejestracja: 07 gru 2004, 06:07
Imie i Nazwisko: Zbigniew Hudobski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Frekwencja na forum

Post autor: hudy » 23 wrz 2009, 14:23

Nikogo nie chciałem urazić. Poprostu klub PKMD to coś więcej, coś więcej niz pisanie na forum,to jest poprostu klub, to zespół zgranych ludzi, potrafiąch poświęcić swój czas, swoje umiejetności dla rozwoju PKMD i akwarystyki. I nikt nie może sie na nas obrażac ze nie chce nalezeć do klubu. Każdego zapraszamy aby uczestniczył w pracach klubu był czynnym klubowiczem. Klub a Forum to dwie zupełnie rózne sprawy.

Awatar użytkownika
hudy
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1138
Rejestracja: 07 gru 2004, 06:07
Imie i Nazwisko: Zbigniew Hudobski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Frekwencja na forum

Post autor: hudy » 23 wrz 2009, 14:33

GABCIA pisze:Zbyszku proszę,nie obrażaj mojej inteligencji(jaka by ona nie była)przyjżyjcie się jako członkowie klubu jak traktujecie "nowych" a szczególnie młodych ludzi,ktorzy próbują tu cos pisać,zamiast o nich dbać,pomagać,cieszyć się,że mają jakąś pasje,że wolą zajmować się akwariami niż ćpać,chlać,wystawać po klatkach czy kraść i im pomagać,wspierać utwierdzać w przekonaniu,że każda pasja ma sensIwona
Dlatego udostepniona jest część ogólna. Naprawdę ja nikogo nie chcę obrażać.

Odpowiedz

Wróć do „Nowe forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości