Szybka aukcja na rzecz PKMD

W tym forum znajdować się powinny wszystkie licytacje prowadzone na rzecz klubu, jak również powinny być publikowane wyniki licytacji oraz potwierdzenia wywiązania się obowiązku zarówno darczyńcę ogłaszającego licytację jak również wygrywającego.

Moderatorzy: stanpiter, gajowy

Awatar użytkownika
Amorphis
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 505
Rejestracja: 31 paź 2005, 18:11
Imie i Nazwisko: Marek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Bydgoszcz
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Amorphis » 09 cze 2008, 15:34

Piotr, walcz o 50 * wartość nadania i nie odpuszczaj. DA SIĘ! Wzór wyżej, a u Ciebie jeszcze łatwiej, bo nie doszła. Trzymam kciuki za kolejnego "zadowolonego klienta".

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 09 lip 2008, 07:26

Po krótkim namyśle z premedytacją po raz kolejny wysłałem nowe ziele przy pomocy poczty polskiej (pisownia z małej litery nie przypadkowa). Tym razem nadałem ją jako priorytetową paczkę wartościową. Niech mi tylko nie dostarczą jej na czas (a na to liczę :-) !! ) to licytujący dostanie dostawę wybranych roslin prosto od Plantisa a ja sobie zakupię najładniejsze we wsi ryby :D
Paczka już dzissiaj POWINNA być w Brzegu, proszę atakować swoją pocztę. I dać mi znać co z tego wyszło.

Odpowiedz

Wróć do „Licytacje na rzecz klubu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości