Koszulki klubowe

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Koszulki klubowe

Post autor: Hypno » 15 maja 2008, 16:22

Odebrałem przed chwilką próbną koszulkę a włąściwie polo z nadrukiem klubowym. MOże tego dokładnie na zdjęciach nie widać, ale jest śnieżno biały 100% bawełna, 200g. Nadruki wykonane metodą "flock" są cholernie trwałe i b.przyjemne w dotyku.
Proszę o szybką odpowiedź komu mam wysyłać polo do akceptacji odnośnie ewentualnego zamówienia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

TURYSTA
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1887
Rejestracja: 18 cze 2007, 18:57
Imie i Nazwisko: Jaś i Małgosia
Miejsce zamieszkania/miasto/: Alternatyw 4
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: TURYSTA » 15 maja 2008, 19:32

A ten napis organizator musi być ?
Nie można go zamienić na inny tekst np www.pkmd.pl ? Lub jakaś inna forma ?

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 15 maja 2008, 19:38

TURYSTA pisze:A ten napis organizator musi być ?
Nie można go zamienić na inny tekst np www.pkmd.pl ? Lub jakaś inna forma ?
A może SEKS INSTRUKTOR :wink: :twisted:
Albo OJCIEC DYREKTOR :lol:

Ja głosuje na DYSKOMANIAK albo CZŁONEK :P

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Post autor: Bogdan » 15 maja 2008, 19:51

Ja poproszę o napis Z G R E D :D

PS
Bardziej mi się podoba po niebieskiemu

Awatar użytkownika
tuptus
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 306
Rejestracja: 28 mar 2005, 14:06
Imie i Nazwisko: Piotrek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Grodzisk Mazowiecki
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post autor: tuptus » 15 maja 2008, 20:38

Gdyby klub skusił się na sprzedaż takich koszulek z logiem klubu ale bez napisów na plecach pewnie wiele osób skusiło by się na taką koszulkę ;)

lara
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1169
Rejestracja: 06 gru 2004, 18:31
Imie i Nazwisko: Ilona Tylkowska
Lokalizacja: Stade
Kontaktowanie:

Post autor: lara » 15 maja 2008, 21:07

jezeli mam byc szczera to te okropne rybsko w czarne pasy i rozowe fleki jest a fuj... :?
Myslalam ze co do barw klubu to zostaly juz ustalone? dlaczego ta ryba jest w innych barwach i nadodatek w niczym nie przypomina dyskowca. Napis na lecach pomine milczeniem.
Sory chlopaki wiem......... nic nie robic a marudzic..... ale jezeli mamy sie prezetowac to niech to tez bedzie na poziomie, a nie kiczowato.
Pozatym jak nasza orginalna rybcia wyglada umieszczam w zalaczniku.
Załączniki
pkmd21.jpg
pkmd21.jpg (16.48 KiB) Przejrzano 9222 razy

Awatar użytkownika
stanpiter
członek PKMD
Posty: 3276
Rejestracja: 13 sty 2005, 12:38
Imie i Nazwisko: Piotr Stanaszek
Lokalizacja: Maków Podhalański

Post autor: stanpiter » 15 maja 2008, 21:25

lara pisze:jezeli mam byc szczera to te okropne rybsko w czarne pasy i rozowe fleki jest a fuj... :?
Popieram Lare - fuuuuj, natomiast napis, który chce Bogdan idealnie do niego pasuje :wink:
Hej

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 15 maja 2008, 21:31

No tak.... weźmy się i zróbcie, a my was potem i tak skrytukujemu :-)

Co do loga, to technika flock ma swoje ograniczenia 1) nie może być przejść tonalnych tylko ostre 2) detale nie mogą być mniejszych rozmiarów niż 1 mm, dlatego też te paski na dole zostały zastąpione "grubszym" wzorem.

Moim zdaniem ten nadruk prezentuje się lepiej niż dotychczasowe wyszywanki. Oczywiście zdjęcia nie oddają dobrze kolorystyki. Jednak prawdą jest, że kolory są różne od oryginału. To polo jest wersją "beta". Oczywiście szczegółowość nie zwiększy się, ale kolory mogą być lepiej dobrane. Zamawiając wersję testową wybieraliśmy kolory z dostępnej gamy kilkunastu kolorów. Zamawiając inne po pierwsze musiał bym długo czekać po drugie kosztowoało by to czapkę pieniędzy bo kolorki były by sprowadzane na zamówienie. Jeżeli forma i dokładność aplikacji zostanie zatwierdzona, to większa partia może być już w dokładniejszej kolorystyce bo będzie się opłącać ją zamówić specjalnie dla nas. Aplikacja została wykonana tylko w 4 kolorach. Ma to swoje wady i zalety. Wadą jest mniejsza wierność z oryginałem. Zaletą niższa cena i faktura aplikacji. Każdy kolor wymaga nacisku prasą, czyli im więcej kolorów tym bardziej spłaszczone i utracony jest efekt "aksamitu" aplikacji. Moim zdaniem 4 kolory to złoty środek tej techniki. Więcej to już przesada. A mniej to upraszczanie ryby :-)
Co do napisów to mogą być dowolne lub może ich nie być wcale. Na tej koszulce jest ponieważ tak poproszono mnie do testów. Jeżeli polo zostanie zaakceptowane to kwestia napisów na plecach jest drobiazgiem.
Specjalnie dla Lary zamówię z napisem "Kocham Larę .... jak się nie złości " :-)
Ja dla siebie zamierzam zrobić t-shirt z logo z przodu i swoim nikiem z forum na plecach. W końcu nie każdy rozpozna moją nieogoloną gębę. A tak Jeki bez problemu będzie wiedział kogo się czepiać :-)
Oczywiście rybsko można nadrukować "wyklejanką" i będzie to jak zdjęcie, ale wyklejanki po dosłownie 5u praniach się rozlecą a flock gwarantuje że będzie ok nawet po 70 pobytach w pralce.

Dla chętnych można zamówić polo, t-shirt, bluzę, polar, czapkę bejzbolówkę, sztormiak, kubek, smycz do komórki, zapalniczkę, długopis..... i co tam jeszcze chcecie. Ceny są na prawdę przystępne. W detalu takie polo ze 100% bawełny przy gramaturze 200 i z takimi aplikacjami kosztuje ok 57 zł brutto.

Awatar użytkownika
Jeki
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1090
Rejestracja: 01 lip 2005, 07:55
Imie i Nazwisko: Łukasz Osieka
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jeki » 16 maja 2008, 07:16

Hypno pisze:. A tak Jeki bez problemu będzie wiedział kogo się czepiać .

Dzięki Piotrze za pamięć i troskę. Zamów sobie jeszcze czapeczkę z nadrukiem nicka, gdyby był tłum, plecy mogą być słabo widoczne.
Do tego zgodnie ze staropolskim "czy to w zimie, czy to w lecie........", będzie Ci pasowało. :D

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 16 maja 2008, 07:24

Aaaa Łukasza obudziliśmy ze snu zimowego :-) Mam pomysł zrobię sobie koszulkę z tarczą strzelniczą na plecach. Zawsze to jakieś ułatwienie.

Awatar użytkownika
mirek
zarząd pkmd
Posty: 1631
Rejestracja: 07 gru 2004, 10:31
Imie i Nazwisko: Mirek Żak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Wadowice
Lokalizacja: Wadowice
Kontaktowanie:

Post autor: mirek » 16 maja 2008, 10:20

koszulki są już zamówione. Czekałem , ale nie doczekałem się na testerka od nikogo. Jak stare przysłowie mówi umiesz liczyć licz na siebie.
Są białe i czarne do wyboru. Będą zielone dla sędziów i pomarańczowe dla organizatorów . .. bez napisu z tyłu :wink:
Załączniki
pk1.jpg
pk1.jpg (31.42 KiB) Przejrzano 9147 razy
pk2.jpg
pk2.jpg (32.12 KiB) Przejrzano 9147 razy
pk5.jpg
pk5.jpg (58.58 KiB) Przejrzano 9147 razy

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 16 maja 2008, 11:01

Cóż.... trudno szkoda tylko, że nie powiedziałeś o tym to i nie zamawiał bym tej i nie wysyłał jej bez sensu teraz do Krakowa. OK temat do zamknięcia.

A tak swoją drogą to moje rybsko jest ładniejsze i już ;-)

Mirek pokaż te wyszywanki od prawej strony a nie "technologicznej" he he

Awatar użytkownika
mirek
zarząd pkmd
Posty: 1631
Rejestracja: 07 gru 2004, 10:31
Imie i Nazwisko: Mirek Żak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Wadowice
Lokalizacja: Wadowice
Kontaktowanie:

Post autor: mirek » 16 maja 2008, 13:40

Koszulki robi ta sama firma co zwykle. Szukałem u innych, ale w tej jakości nic tańszego nie znalazłem. Temat koszulek był na forum omawiany od listopada. Prosiłem o testery... Nie chcę świecić oczami przed Prezesem, że coś zawaliłem ...... to wszystko.
A tak naprawdę to koszulki zamówiłem wczoraj, bo były problemy z kolorowymi koszulkami i takie tam jeszcze.

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 16 maja 2008, 13:45

A ja od listopada w sumie czekałem na logo klubu.... dostałem je pod koniec kwietnia. I nie winię tutaj nikogo. Moim zdaniem jeszcze można zmienić jeżeli ocenicie próbkę ode mnie za lepszą. Poza tym można zamówić koszulki na sprzedaż jako gadżety z imprezy .... OK wyszło jak wyszło winnych nie ma sensu szukać.

TURYSTA
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1887
Rejestracja: 18 cze 2007, 18:57
Imie i Nazwisko: Jaś i Małgosia
Miejsce zamieszkania/miasto/: Alternatyw 4
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: TURYSTA » 16 maja 2008, 14:00

Hypno niech czacha Cię nie boli zrobiłeś dobrą robotę , a jak z nam życie to Temat ubrania PKMD-owców wróci jak grom .
Wyślij koszulkę do testu i zapewne następna impreza będzie to i zamówienia się znajdą a że rok długi i wiele się jeszcze w świecie akwarystyki będzie działo to tylko kwestia czasu .

ps Nic co robimy nie robimy na daremno , czasem tylko o tym zapominamy .

A polary to nie głupi pomysł w końcu na jakiejś akwarystyczne imprezie musimy sie wyróżniać gdyż jesteśmy wyjątkowymi ludźmi i to należy okazywać !

Zablokowany

Wróć do „II Mistrzostwa Dyskowców Kraków 2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość