Zgłoszemia dyskowców na Mistrzostwa.

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 07 maja 2006, 07:08

Wam głupoty w głowie, a mnie białych włosów na głowie przybywa........

Wygląda na to, że przydało by się kolejne 90 zbiorników konkursowych postawić, by zadowolić wszystkich chętnych do uczestniczenia ze swymi rybami w Mistrzostwach............

Jeszcze raz apeluję.
Wszystkie zbiorniki są obsadzone i zgłoszenia ryb dokonywane po 1 maja 2006r nie będą rozpatrywane.
Argumenty, że ktoś ma najpiękniejsze ryby na Świecie.......mnie nie przekonują. Każdy dyskowiec jest piękny......... :wink:

Wszystkie zgłoszenia dokonane w wyznaczonym terminie zostały przyjęte!!!!!
Nie istnieje też możliwość przywożenia własnych zbiorników z rybami i dostawiania ich do regału konkursowego.

Na przyszłość, wystarczy jedynie pamiętać, że wykonując co należy w terminie, ma się zapewnione uczestnictwo.

Podobna sytuacja jest z hotelami.
Brak szybkiej rezerwacji spowoduje, że wielu uczestników imprezy zamieszka chyba pod mostem............
Liczenie, że jakoś to będzie i nie rezerwowanie noclegu, to czysta głupota.....

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 14 maja 2006, 06:00

Aby nie było wątpliwości, ci co zgłosili ryby walczą między innymi o takie trofea:
Załączniki
01ca. pudełka.jpg
01ca. pudełka.jpg (155.66 KiB) Przejrzano 8181 razy

Awatar użytkownika
vega1
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1214
Rejestracja: 21 mar 2005, 23:54
Imie i Nazwisko: Sławomir Nazimek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów,Kraków

Post autor: vega1 » 14 maja 2006, 08:32

Wow!!! Piekne te medale.Mam nadzieje ze zdobede oba :D :D :D

Awatar użytkownika
rafdisc
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 554
Rejestracja: 01 maja 2006, 19:16
Lokalizacja: Legionowo
Kontaktowanie:

Post autor: rafdisc » 14 maja 2006, 20:49

nie szkoda wam odmawiac nigieryjczykom i innym szczególnie że chodziło o jeden dzień wystawione z tych krajów ryby podniosły by prestiż wystawie na cały świat-czy może boicie się konkurencji :lol: ?

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 14 maja 2006, 21:08

Jak łatwo napisać coś co nam szkoda nie szkoda i inne bzdety !!!
Nawet nie pofatygowałeś się sprawdzić czy to jeden dzień czy 3 - poprostu piszesz co wiesz więc nikogo nie zdziwi że wiesz tak mało - konkurencji nigeryjczyków się boimy strasznie bo jak wiadomo paletki odławiane w Nigerii są cymes !!!. Mam nadzieję że zapiszesz się do PKMD i przeforsujesz projekt że za Twoje składki za dwa lata będą eskimosi i parka pigmejów .

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 15 maja 2006, 06:39

rafdisc pisze:nie szkoda wam odmawiac nigieryjczykom i innym szczególnie że chodziło o jeden dzień wystawione z tych krajów ryby podniosły by prestiż wystawie na cały świat-czy może boicie się konkurencji :lol: ?
Ponieważ odmowę musiałem wysłać osobiście - odpowiadam:

Tak, było mi szkoda, gdyż ciemnoskóry na ulicach Krakowa nie nowość, ale jako akwarysta - owszem.
Istnieje jednak coś takiego jak regulamin mistrzostw i każdy kto chce brać udział w imprezie musi się do niego dostosować.
Potrafili to uczynić akwaryści z Czech, Słowacji, Niemiec, Austrii czy Francji, winni też to zrobić z Nigerii i Polski.

Zgłoszenia przysłane po terminie nie były i nigdy nie będą rozpatrywane.

Konkurencja? - gdyby ktoś się jej obawiał, to wystarczyło zrobić zamknięte mistrzstwa.....
Konkurencja, to motor napędowy do samodoskonalenia się, więc nie warto się jej obawiać.

Warto jednak poważnie traktować zarówno siebie jak i innych, którzy z szacunku dla organizatorów przestrzegają ustalonych zasad.
Mam nadzieję, że moja odpowiedź satysfakcjonuje malkontentów zarówno tych którzy wyrażają swe watpliwości na Forum, jak i tych, co piszą do mnie prywatne listy.

By nie być gosłosłownym, przytoczę wyjątek z takiego listu.
Autor pisze:

cytat : ".....mit Reden von, in der Aquaristikwelt, weltbekannten Personen...."
Kilku moich znajomych z Niemiec prosilo o wskazanie jakie to oprocz jednej osoby inni znani na swiecie prelegencji wyglosza referaty.


Proponuję, by kto może i chce pokusił się na stworzenie próbki odpowiedzi pytającemu............

Awatar użytkownika
rafdisc
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 554
Rejestracja: 01 maja 2006, 19:16
Lokalizacja: Legionowo
Kontaktowanie:

Post autor: rafdisc » 15 maja 2006, 08:41

cieszy mnie że kolega(o ile mogę tak mówic )cocoloco wie tak dużo.chodzi mi że jeden dzień bo był długi wekend i pewnie instytucje publiczne nie pracowały. nie zamierzam zapisac sie do pkmd nie tylko dlatego że nie odpowiadają mi warunki jakie trzeba spełnic żeby zostac członkiem.ale także (od dziś) bo ty jesteś w zarządzie -strasznie jesteś agresywny i nie tylko na tym forum.ciekawe bo możę jeszcze się okaże żę będę spał pod mostem jak pojade na mistrzostwa bo napisałem coś na forum.dziękuję panu sieniawskiemu za wyczerpującą odpowiedż (pełen profesjonalizm)pozdrawiam-przy napisie konkuręcji był uśmieszek oznaczający żę to raczej żart a nie drwina .

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 15 maja 2006, 10:16

Kolego rozumiem Twoją rozpacz że ten wredny cocoloco jest w zarządzie i to przez niego nie masz zamiaru wstąpić do klubu i na dodatek zasady które Tobie nie odpowiadają . Logiczne !!! . Jednak istnieje zasada która mówi jeżeli nie dzialasz w jakieś organizacji nie masz wpływu na jej pracę . Pisanie postów czy wam nie szkoda odrzucać kogoś bo uatrakcyjnią coś to pytanie w stylu a może coś zakręcić zmienić zasady uczciwości odrzucić kogoś aby było atrakcyjniej .
chodzi mi że jeden dzień bo był długi wekend i pewnie instytucje publiczne nie pracowały
. - jak mi wiadomo w nigerii nie było dużego weekendu i na dodatek udział w wystawie nie zgłosiła żadna instytucja a nie wiem jak u Ciebie ale w moim przypadku internet działał bez względu na weekend . Pisałem post w którym informowałem że 60 % zbiorników jest już obsadzonych i że jak ktoś się nie pospieszy to może nie pokazać swoich ryb bo decyduje kolejność zgłoszeń . Nie mamy zamiaru i nie będziemy zmieniać zasad bo komuś się one nie podobają . Jak mówi stare rzymskie przysłowie nie ważne że prawo nie jest dobre ale to jest prawo i należy je przestrzegać . .
przy napisie konkuręcji był uśmieszek oznaczający żę to raczej żart a nie drwina .
I tym się różnimy - my szanujemy nie tylko członków klubu - i nie drwimy że ktoś ma ryby nie nadające się na wystawę i je zgłosił . Pewnie sam załatwiłbym miejsce w hotelu dla gości z afryki nawet jakbym musiał odstąpić własną rezerwację , jednak jestem tu od przestrzegania zasad . Równe dla tego co ma jedną rybę miernej urody i dla tego kto z tego żyje .
My tego nie robimy dla kasy więc nie musimy kombinować . Nie oceniam ryb po pochodzeniu . Troszeczkę świata widziałem i nieraz byłem zaskoczony że np. w brazyli widziałem "wypsielce" w sklepach akwarystycznych a nie paletki , a w RPA oferują przepiękne sztuki . To nie miejsce skąd ryba pochodzi decyduje o tym jaki poziom reprezentuje i zdarza się że amator pasjonat z małej wioski ma ładniejsze i dorodniejsze sztuki niż wielki hodowca który robi to dla kasy . To forum to miejsce swobodnej wypowiedzi i Ty masz prawo napisać co myślisz a ja też mam prawo napisać co myślę o Twoim myśleniu .

Awatar użytkownika
rafdisc
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 554
Rejestracja: 01 maja 2006, 19:16
Lokalizacja: Legionowo
Kontaktowanie:

Post autor: rafdisc » 15 maja 2006, 10:40

nie mam zamiaru nic zmieniac w pkmd i nie wmawiaj mi tego i z nikogo nie drwiłem PRZECIEŻ CI O TYM WŁAŚNIE PISAŁEM , i nie będę z tobą się kłucił na forum od tego jest PW żegnam.

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 16 maja 2006, 06:38

rafdisc pisze:........nie zamierzam zapisac sie do pkmd nie tylko dlatego że nie odpowiadają mi warunki jakie trzeba spełnic żeby zostac członkiem.ale także (od dziś) bo ty jesteś w zarządzie .......... ciekawe bo możę jeszcze się okaże żę będę spał pod mostem jak pojade na mistrzostwa bo napisałem coś na forum..........
A szkoda, bo Prezes przy bliższym poznaniu wiele zyskuje!!!!!
Ja osobiście wolę oceniać ludzi po czynach, nie po słowach. PKMD to Klub, w którym większość członków tworzy wielką zakręconą rodzinę i oby tak jak najdłużej zostało.

Jeżeli postanowiłeś się wybrać na Mistrzostwa i wysłałeś w terminie kartę zgłoszeniową, to mogę zaręczyć, że nie Ty będziesz spał pod mostem a organizatorzy - jeśli coś zawalili.........

Na koniec, Forum to miejsce swobodnych wypowiedzi, zarówno dla Ciebie jak i innych. Swoboda, jak sama nazwa wskazuje daje możliwość nie tylko pisania, ale wyrażania własnych odczuć.
Natura każdego z nas jest różna. Jedni są bardziej impulsywni, drudzy mniej. Ja w tym jednak widzę nie wadę, ale naszą siłę.
Myślę, ze jak dłużej pobędziesz w towarzystwie członków PKMD, zwłaszcza w realu na spotkaniach, zmieni się diametralnie Twój pogląd na wiele spraw.........

compi
senior
senior
Posty: 100
Rejestracja: 15 lut 2005, 18:23
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontaktowanie:

Post autor: compi » 01 cze 2006, 20:16

Mam nadzieję, że Panowie wiecie co to są wizyty nigeryjczyków i na czym polega ta "turystyka" :)

Odpowiedz

Wróć do „I Mistrzostwa Dyskowców Kraków 2006”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości