III MISTRZOSTWA SKALARÓW

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW

Post autor: _TOM_ » 19 wrz 2014, 20:53

A ja stale pytam co to jest to FB?
Pozdro z Aberdeen niestety nadal w UK.

Awatar użytkownika
Sylwek
członek PKMD
Posty: 188
Rejestracja: 02 lut 2007, 16:56
Imie i Nazwisko: Sylwester Dawidowicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kędzierzyn-Koźle
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontaktowanie:

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW

Post autor: Sylwek » 21 wrz 2014, 00:57

_TOM_ pisze:A ja stale pytam co to jest to FB?
Pozdro z Aberdeen niestety nadal w UK.
_TOM_ - taki światowy i nie wie? :shock:
FB czyli facebook :wink:

sopel1971

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW

Post autor: sopel1971 » 21 wrz 2014, 01:12

Nie wypowiadaj tego słowa . Dla TOMA takie cuś jak FB :evil: nie istnieje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Szybciej na NK go znajdziesz :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW

Post autor: Ambra » 23 wrz 2014, 10:45

Nieco informacji na temat Mistrzostw i nie tylko !!!!!!!!!!!!!!

1. Bardzo proszę by przesyłać już do mnie karty zgłoszeniowe z żaglowcami, które mają wziąć udział w Mistrzostwach.

2. Do mnie także muszą wpływać rezerwacje hotelowe.
Co do cen:
Członek PKMD wpłaca za dobę 35 zł, małżonka członka 55 zł, goście specjalni (przedstawiciele innych Klubów biorące udział w uroczystościach 10-lecia) 55 zł, osoby wystawiające żaglowce nie należące do Klubu 70 zł.
Podane ceny dotyczą doby hotelowej wraz ze śniadaniem !!!!!
Ponieważ cena doby hotelowej jest wyższa od podanych cen (85 zł) - resztę wszystkim przybyłym osobom refunduje do wysokości doby hotelowej proporcjonalnie PKMD.

3. Opłata za wystawienie żaglowców na konkursie:
Członek PKMD wpłaca za 1 rybę 25 zł, goście specjalni (przedstawiciele innych Klubów biorące udział w Mistrzostwach) 25 zł, osoby wystawiające żaglowce na Mistrzostwach, a nie należące do Klubu 50 zł.
Generalna zasada dotycząca wszystkich wystawców:
Jeśli wystawca wystawia więcej jak 4 żaglowce na konkursie, to opłata w wysokości wyżej opisanej nie będzie w ogóle pobierana od reszty wystawianych ryb.
Decyzja spowodowana jest faktem, że pobierane opłaty muszą częściowo zrefundować koszty specjalnych medali, statuetek i dyplomów.

4. W czwartek tj. 23.10. o godz. 20 odbędzie się dla członków PKMD Zjazd sprawozdawczo - wyborczy. Wybieramy nowe władze Klubu na kolejną kadencję.
W trakcie Zjazdu ustalone także zostaną dalsze kierunki działania Klubu.
Zjazd odbędzie się w sali restauracyjnej hotelu.

5. W piątek tj. 24.10. (po ocenie sędziowskiej) o godz. 20 odbędzie się dla uroczysta kolacja z okazji 10-lecia PKMD.
W uroczystości wezmą udział prócz członków PKMD wszyscy zaproszeni goście oraz uczestnicy Mistrzostw.
W trakcie kolacji członkowie PKMD i zaproszeni goście otrzymają pamiątkowe statuetki opracowane specjalnie na tę okoliczność przez znaną plastyczkę i dyplomy.

6. Uroczyste ogłoszenie wyników Mistrzostw będzie miało miejsce w niedzielę o godz. 12.

7. Dla osób uczestniczących w tworzeniu i rozbieraniu ekspozycji zapewniony zostanie katering w przystępnej cenie. Tą sprawą zajmuje się Sławek Gruszka.

8. Wszelkie zniżki dotyczące członków PKMD obowiązują w przypadku uregulowanych składek i dotyczą także osób, które zostały zwolnione z opłacania składek oraz członków młodzieżowych.

Awatar użytkownika
roh
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2083
Rejestracja: 09 maja 2010, 21:49
Imie i Nazwisko: Roman Hadziewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: KĘTRZYN
Lokalizacja: KĘTRZYN
Kontaktowanie:

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW

Post autor: roh » 23 wrz 2014, 18:11

Amen!!!!!!!

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW

Post autor: Bogdan » 25 wrz 2014, 07:02

Skoro wszystko jasne bardzo proszę o rezerwację noclegów.
Ilość miejsc dotowanych ograniczona!!! :D

sopel1971

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW

Post autor: sopel1971 » 25 wrz 2014, 07:12

4 miejsca dla nas z Irlandii. Hotel potrzebujemy na 3 noce . Przylatujemy w piatek wieczorem a wylot mamy w poniedziałek koło południa, Dane juz wysyłałem , ale nie wiem czy dotarły do odpowiedniej osoby, Jesli nie prosze o info to podeśle jeszcze raz. Co z wejsciówkami Boguś? Dostałes nasze dane? :D

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW

Post autor: Ambra » 25 wrz 2014, 07:17

sopel1971 pisze:4 miejsca dla nas z Irlandii. Hotel potrzebujemy na 3 noce . Przylatujemy w piatek wieczorem a wylot mamy w poniedziałek koło południa, Dane juz wysyłałem , ale nie wiem czy dotarły do odpowiedniej osoby, Jesli nie prosze o info to podeśle jeszcze raz. Co z wejsciówkami Boguś? Dostałes nasze dane? :D
Wasze dane otrzymałem - 4 osoby - pokój 4 -osobowy nr. 16. zarezerwowany od piątku. Integracja w piątek od godz. 20.
Wszystko jasne?

sopel1971

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW

Post autor: sopel1971 » 25 wrz 2014, 07:22

Tak . W piątek okolo 22.30 powinniśmy sie zameldowac w hotelu. Mam nadzieje ze jeszcze zdążymy na spotkanie integracyjne i obchody X-lecia PKMD :D

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW

Post autor: Ambra » 25 wrz 2014, 08:16

Doświadczenie podpowiada, że każdy uczestnik Mistrzostw pozostawia sobie rezerwację hotelu i zgłoszenie ryb na ostatnią chwilę.
Pragnę jednak podkreślić, że przygotowanie logistyczne tak dużej imprezy wymaga ze strony organizatorów bardzo wiele wysiłku.
Każde zgłoszenie powoduje, że trzeba w harmonogramach wprowadzać niezbędne zmiany, a tym czasem podwykonawcy (np. hotel) wymaga informacji ze znacznym wyprzedzeniem. Nie bez znaczenia jest także właściwe przygotowanie sprzętu do transportu. Co zabrać? Czy zmieści się to na jednym tirze czy na dwóch?
Dziesiątki pytań, na które nie znajdujemy odpowiedzi, jeśli odpowiednie dane nie wpłyną stosunkowo wcześnie.

Wiem - regulamin podaje:
§ 4
Ostateczny termin zgłaszania ryb na konkurs, co należy wykonać w oparciu o opracowany do tego celu formularz upływa z dniem 10 października 2014r. Wypełniony formularz należy przesłać w formie załącznika na adres Internetowy: asie1@interia.pl

Czy jednak nie możecie swoich zgłoszeń nieco przyspieszyć?

Warto wziąć pod uwagę, że praca w pośpiechu może powodować błędy, które potem wpływają na jakość całej imprezy!!!!!!!
Będę wdzięczny, jeśli weźmiecie sobie te uwagi do serca i przyspieszycie swoje działania.
Czy wypełnienie druku, napisanie kilku zdań i wysłanie tego meilem to tak wiele?

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW

Post autor: Bogdan » 25 wrz 2014, 18:27

sopel1971 pisze:4 miejsca dla nas z Irlandii. Hotel potrzebujemy na 3 noce . Przylatujemy w piatek wieczorem a wylot mamy w poniedziałek koło południa, Dane juz wysyłałem , ale nie wiem czy dotarły do odpowiedniej osoby, Jesli nie prosze o info to podeśle jeszcze raz. Co z wejsciówkami Boguś? Dostałes nasze dane? :D
Dostałem.

Awatar użytkownika
nobleKoziol
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 921
Rejestracja: 20 cze 2011, 11:37
Imie i Nazwisko: maksymilian poltorak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Ashbourne
Lokalizacja: dublin Ashbourne

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW

Post autor: nobleKoziol » 26 wrz 2014, 11:12

Super to ja już walizkę pakuje .

sopel1971

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW

Post autor: sopel1971 » 26 wrz 2014, 12:13

No pakuj ale kasą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
roh
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2083
Rejestracja: 09 maja 2010, 21:49
Imie i Nazwisko: Roman Hadziewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: KĘTRZYN
Lokalizacja: KĘTRZYN
Kontaktowanie:

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW

Post autor: roh » 26 wrz 2014, 22:48

sopel1971 pisze:No pakuj ale kasą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Niech pakuje dwie. Ubierał też Go tu nikt nie będzie :lol: :lol:

sopel1971

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW

Post autor: sopel1971 » 26 wrz 2014, 23:04

No faktycznie o tym nie pomyslałem :lol:

Zablokowany

Wróć do „III Mistrzostwa Żaglowców Poznań 2014”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości