II Mistrzostwa Żaglowców

Tematy ogólne

Moderatorzy: seba*1*, Alutka

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: II Mistrzostwa Żaglowców

Post autor: przynenta » 27 wrz 2012, 10:35

Ambra pisze:
1. Koszt noclegu dla pracujących członków Klubu wynosi 25 zł ze śniadaniem (wszystkie pokoje z łazienkami). Myslę że to cena jak za nocleg w namiocie ...... :D
2. Koszt noclegu dla osób wizytujących Mistrzostwa wynosi 50 zł ze śniadaniem (wszystkie pokoje z łazienkami).
3. Koszty wystawienia ryby - 25 zł członek Klubu (przy ilości powyżej 4 szt przewidywane zwolnienia lub obniżenia z opłat), dla osób nie należących do PKMD 50 zł.
4. Integracja przewidywana jest z piątku na sobotę i jej koszt wynosi 50 zł.

Proszę o sprecyzowanie wypowiedzi.

Na moim przykładzie
Przyjeżdżam w czwartek, czyli nie bujdę, ale wyjeżdżam w niedzielę, czyli pozostaję na rozbiórce.

Wystawiam 5 szt ryb, jak opłata za tą piątą sztukę.

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Re: II Mistrzostwa Żaglowców

Post autor: _TOM_ » 27 wrz 2012, 11:25

planuję przyjazd w czwartek, 25go na dokończenie budowania mistrzostw, niestety środy nie dostałem wolnej, wyjazd w poniedziałek, 29go, czyli na całą rozbiórkę będę, bo dostałem poniedziałek wolny, tradycyjnie nic nie wystawiam na mistrzostwach : )

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: II Mistrzostwa Żaglowców

Post autor: Ambra » 28 wrz 2012, 05:50

Cieszy mnie, że tak sobie wszyscy o przyjeździe na imprezę radośnie rozmawiacie.
Ekipa rośnie............... tyle, że spać będzie pod mostem za wyjątkiem Marka Marcinkiewicza, który solidnie dopełnił obowiązek zgłoszenia meilem pobytu na adres asie1@interia.pl.
Jest zbyt wiele spraw organizacyjno - technicznych, aby wyławiać na Forum chętnych na przyjazd.
Jest wyraźnie powiedziane, co trzeba zrobić, by się na hotel załapać i trzeba tak zrobić !!!!!!!!

Ulgi dla wystawiających na konkursie więcej jak 4 ryby są planowane i będą, ale konkretów Zarząd podać obecnie nie może, gdyż trwa bilansowanie imprezy.
Wysokość wielu kosztów nie jest jeszcze dokładnie znana, więc jednoznacznej odpowiedzi trudno w tej sytuacji oczekiwać.

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: II Mistrzostwa Żaglowców

Post autor: przynenta » 28 wrz 2012, 07:48

Panowie Szlachta :wink: zdecydujcie się na formę zgłoszeń :twisted:

Andrzeju, taką informację Sławek zamieścił 2 września a Ty 25 września, brak koordynacji

Daj komisarzowi szanse wywiązania się ze swoich obowiązków
slawol pisze:Piąteczka Panie i Panowie!
Od i do kiedy są zgłoszenia :?: Jakiś druk, czy inna forma :?:
Kochani Hotel czeka na nas już od zeszłego roku,oczywiście Pomorski więc żeby nie było niejasności poproszę o zgłoszenia w tym wątku,do tego również na e mail falenopsis@ont.eu,i to zgłoszenie będzie decydowało o tym czy ktoś będzie miał miejsce czy nie.Data zgłoszenia ostatecznego to 30 09 2012.
Sprawa nr 2 to poproszę o wstępne propozycje co kto chce wystawić i jakie akwaria będzie potrzebował.
Pozdrawiam Sławek
PS
Proszę w razie niejasności dzwonić pod mój nr tel 502634387
przynenta pisze:Sławku od 25- do końca sztuk raz.
mare777 pisze:Jestem od środy do poniedziałku i także kilka ryb przywiozę :-).
itd.

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: II Mistrzostwa Żaglowców

Post autor: niki 28 » 28 wrz 2012, 13:19

Myślę Tomku,że Prezes z Sławkiem się dogada :P :wink: Wszak nie raz w Poznaniu ze sobą współpracowali.Ja jednak mam inny "problem"który był widoczny na ostatnich Mistrzostwach,a którego trzeba wyeliminować teraz. :|
Po pierwsze.Przyjmowanie ryb na konkurs.Okazało się,że akwa konkursowe poustawiane,zalane wodą ,a stanowisko do przyjęcia ryb nie gotowe.Widziałem minę Andrzeja na poprzednich Mistrzostwach,kiedy nie miał nawet stolika i krzesła ,żeby wypisać przyjęcie ryb na konkurs.To się musi zmienić,i sam tego dopilnuję.
Po drugie.Sędziowie wytypowani do sędziowania moim zdaniem powinni być ubrani w odpowiednie i jednakowe koszulki informujące o tym że to skład Komisji Sędziowskiej,a nie jakaś "zbieranina"przypadkowych osób.
Po trzecie pamiętajcie,że w ocenie Organizatora tych Mistrzostw jesteśmy bardzo dobrze zorganizowanym,prestiżowym Klubem.Dobrze by było,by tę tezę potrzymać.
Reasumując.Pierwszego problemu nie ma,bo jakkolwiek się o nim nie pisze,tak Prezes,i Sławek robią swoje.Drugiego problemu postaram dopilnować się sam.A za trzeci odpowiedzialni jesteśmy my wszyscy.Tak więc Panowie do pracy,i nie stwarzać sztucznych problemów. W sprawie noclegów i zgłoszeń ryb to pisać na priwa do prezesa i po bólu.Tomek,jak się prezes nie wykaże,to mamy haka na niego :wink: Wszak integracja nas czeka :twisted: :wink:

Awatar użytkownika
stanpiter
członek PKMD
Posty: 3276
Rejestracja: 13 sty 2005, 12:38
Imie i Nazwisko: Piotr Stanaszek
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: II Mistrzostwa Żaglowców

Post autor: stanpiter » 30 wrz 2012, 18:55

Pisałem do Andrzeja napiszę i tu - jestem od początku do końca (jak dożyję)

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: II Mistrzostwa Żaglowców

Post autor: Bogdan » 02 paź 2012, 15:15

Ambra pisze:Czasu zostało niewiele i w związku z tym proszę, by jak najszybciej zacząć zgłaszać ryby na Mistrzostwa.
Karta zgłoszeniowa jest do pobrania na stronie Mistrzostw.
Proszę też na meil: asie1@interia.pl zgłaszać okres pobytu w Poznaniu. Jest to niezbędne z uwagi na potrzebę ustalenia dokładnej ilości rezerwacji.

1. Koszt noclegu dla pracujących członków Klubu wynosi 25 zł ze śniadaniem (wszystkie pokoje z łazienkami). Myslę że to cena jak za nocleg w namiocie ...... :D
2. Koszt noclegu dla osób wizytujących Mistrzostwa wynosi 50 zł ze śniadaniem (wszystkie pokoje z łazienkami).
3. Koszty wystawienia ryby - 25 zł członek Klubu (przy ilości powyżej 4 szt przewidywane zwolnienia lub obniżenia z opłat), dla osób nie należących do PKMD 50 zł.
4. Integracja przewidywana jest z piątku na sobotę i jej koszt wynosi 50 zł.
Aktualizacja!!!
3. Koszt wystawienia ryby -25 zł członek Klubu 50 zł pozostali. Każda ryba powyżej czterech szt. jest zwolniona z opłaty!!!

Awatar użytkownika
fomalhaut
członek PKMD
Posty: 968
Rejestracja: 06 gru 2004, 12:48
Imie i Nazwisko: Wojciech Grzegorzyca
Miejsce zamieszkania/miasto/: Polska
Lokalizacja: Polska

Re: II Mistrzostwa Żaglowców

Post autor: fomalhaut » 02 paź 2012, 19:27

Będę od środy na 99,9%... chyba:)
Proszę o rezerwację... sztuk: 1.

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: II Mistrzostwa Żaglowców

Post autor: Ambra » 04 paź 2012, 08:07

przynenta pisze:Panowie Szlachta :wink: zdecydujcie się na formę zgłoszeń :twisted:
Andrzeju, taką informację Sławek zamieścił 2 września a Ty 25 września, brak koordynacji
Czy przypadkiem nie przesadzasz?
Regulamin i wszelkie informacje dot. Mistrzostw są na wydzielonej stronie i warto je czytać.
Wiadomo co i jak. Na dodatek prócz zmian terminów imprez nic w ich organizacji w zasadzie się nie zmienia od lat.
Zgłoszenia ryb i rezerwacjje hotelu winny być w pierwszym rzędzie kierowane na adres asie1@interia.pl
TO JEST CENTRALA !!!!
Każdy meil otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia - sam tego doświadczyłeś, bo wysłałeś zgłoszenia prawidłowo.
Smarowanie informacji na Forum i traktowanie ich jako zgłoszenie jest bezskuteczne.

Sławek jest Komisarzem imprezy i korona z głowy nikomu nie spadnie by posłać mu dodatkowo meila z danymi o które prosi.
Sądzę, że chce mieć pewne informacje wyprzedzająco.
Nic w tym złego, co to ma jednak wspólnego z brakiem koordynacji?

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: II Mistrzostwa Żaglowców

Post autor: przynenta » 04 paź 2012, 14:55

Andrzeju, jak nie zauważyłeś to poniosłem temat rezerwacji hotelu a nie ryb. Dziwne by było żeby w regulaminie były zawarte informacje o rezerwacji hotelu. Zgłaszanie ryb, to normalka, że wpływają do Ciebie ale hotel już nie koniecznie.

Tak, więc podtrzymuję co napisałem wcześniej. Hotel zgłosiłem u Sławka i to wystarczy :!: Ryby u Ciebie i też wystarczy :!: Zgodnie z zamieszczonymi informacjami w regulaminie i w tym wątku. :!:
Ambra pisze: rezerwacje hotelu winny być w pierwszym rzędzie kierowane na adres asie1@interia.pl
Gdzie jest taka informacja przed 25-09-2012 :?: Chyba, że są prowadzone wątki równolegle :!: :twisted:

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: II Mistrzostwa Żaglowców

Post autor: przynenta » 04 paź 2012, 15:00

przynenta pisze:Andrzeju poniosłem temat rezerwacji hotelu a nie ryb. Dziwne by było żeby w regulaminie były zawarte informacje o rezerwacji hotelu. Zgłaszanie ryb, to normalka, że wpływają do Ciebie ale hotel już nie koniecznie.

Tak, więc podtrzymuję co napisałem wcześniej. Hotel zgłosiłem u Sławka i to wystarczy :!: Ryby u Ciebie i też wystarczy :!: Zgodnie z zamieszczonymi informacjami w regulaminie i w tym wątku. :!:
Ambra pisze: rezerwacje hotelu winny być w pierwszym rzędzie kierowane na adres asie1@interia.pl
Gdzie jest taka informacja przed 25-09-2012 :?: Chyba, że są prowadzone wątki równolegle :!: :twisted:

Awatar użytkownika
gajowy
członek PKMD
Posty: 268
Rejestracja: 29 kwie 2007, 23:07
Imie i Nazwisko: Krzysztof Gajoszek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: II Mistrzostwa Żaglowców

Post autor: gajowy » 05 paź 2012, 07:17

Jestem od początku do końca. Proszę o hotel i pozwolenie na integrację :)

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: II Mistrzostwa Żaglowców

Post autor: Ambra » 05 paź 2012, 07:23

Tę informację warto przeczytać.

Kończą się miejsca w hotelu, które dotowane są częściowo przez MTP.
W tej sytuacji pracujących członków PKMD, a także wystawców proszę o jak najszybsze zgłoszenia i rezerwację miejsc.

Z przykrością muszę dodać, że Poznań ma bardzo drogie hotele i tam obowiązuje tzw. taryfa targowa (we wszystkich hotelach), a my będziemy tam przebywać właśnie w takim okresie.
Przykładowo, w hotelu który my okupujemy normalne ceny wynoszą:
- od 150 - 220 od osoby za dobę w pokoju 1-osobowym,
- od 120 - 150 od osoby za dobę w pokoju 2-osobowym.
Wszystkie pokoje są z łazienkami. Starsi członkowie Klubu niewątpliwie pamiętają ten hotel, gdyż od początku na imprezach odbywających się w Poznaniu z naszym udziałem go rezerwujemy.

Proszę też o bardziej aktywne zgłaszanie ryb na Konkurs!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
mirek
zarząd pkmd
Posty: 1631
Rejestracja: 07 gru 2004, 10:31
Imie i Nazwisko: Mirek Żak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Wadowice
Lokalizacja: Wadowice
Kontaktowanie:

Re: II Mistrzostwa Żaglowców

Post autor: mirek » 05 paź 2012, 15:50

Przygotowałem wodę do baniaków.
PH 6,8
ppm 180
przewodność 300 Mikrosimens
ilość 14 m3.

Awatar użytkownika
Diamond-Cukero
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 829
Rejestracja: 31 sty 2007, 15:14
Imie i Nazwisko: Andrzej Nowicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: II Mistrzostwa Żaglowców

Post autor: Diamond-Cukero » 06 paź 2012, 19:49

Mogę liczyć na wodę ?
Czy przywozić sprzęt do uzdatniania i zrobić sobie wodę :D
żaden problem potrzebuje tylko 704,225 qt wody lub 1408,450 pt

Odpowiedz

Wróć do „ŻAGLOWCE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości