Kotka - czyścioszka

Co jeszcze oprócz rybek hodujemy w naszych domach

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
gajowa
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1899
Rejestracja: 06 maja 2006, 15:21
Imie i Nazwisko: Barbara Bogdańska
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Kotka - czyścioszka

Post autor: gajowa » 14 sty 2010, 00:24

Czy wasze koty sypiają wciaż w jednym miejscu? Bo nasze koty uwielbiają spać w różnych dziwnych miejscach, rzadko kiedy razem. Zawsze osobno.
Jedna uwielbia twarde wysokie miejsca, a druga lubi się gdzieś schować, gdzie jest ciepło i miękko. Kot jak to kot, w ciagu dnia jest raczej mało widoczny, śpi.
Pewnego pięknego dnia robiąc domowe porzadki, przygotowałam pranie w pralce i załączyłam. Woda się nalała i pralka zaczęła pracować dosyc mocno się tłukąc. Nie przejmowałam się tym zbytnio, bo były tam jeansy i sądziłam, że te stuki to od zamka. Pranie prało się już ok 20 min, gdy Krzysiek wrócił do domku. Wszedł do łazienki a tam w pralce.......... pierze sie nasza kotka!!!!!!. Bidulka przylepiona była do drzwiczek!!!! Zatrzymalismy pralkę, ale trzeba było odczekac 2 min zanim otwarlismy drzwiczki. Kocica wyparowała jak z procy, ale że była cała śliska od proszku, to nie mogła uciec, bo się...... ślizgała!!!. Trzeba ją było wypłukac z tego proszku, a nie było to łatwe.
Załączniki
pranie-KOTA-002.jpg
pranie-KOTA-002.jpg (67.52 KiB) Przejrzano 3708 razy
pranie-KOTA-003.jpg
pranie-KOTA-003.jpg (71.69 KiB) Przejrzano 3708 razy
pranie-KOTA-004.jpg
pranie-KOTA-004.jpg (33.13 KiB) Przejrzano 3708 razy

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: Kotka - czyścioszka

Post autor: Ambra » 14 sty 2010, 07:53

Mam nadzieję, że po tym zabiegu kota nie wyżymałaś, wykręcałaś lub nie przyczepiałaś spinaczami do sznurka na strychu.

My za to mamy kota elektryka - eksperymentatora.
Kiedyś postanowił odłączyć lampkę od prądu przegryzając kabel. :idea:
Pięknie po tym zabiegu wyglądał, bo każdy nastroszony włosek sterczał w inną stronę.
Dorobił się też pokaźnej dziury w podniebieniu, przez co 14 następnych dni był karmiony sondą..............

Ciężkie jest kocie życie :roll:

RobertN
senior
senior
Posty: 149
Rejestracja: 08 gru 2004, 17:18
Imie i Nazwisko: Robert Nowakowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Klucze
Lokalizacja: Klucze
Kontaktowanie:

Re: Kotka - czyścioszka

Post autor: RobertN » 14 sty 2010, 14:33

U mnie śpią w rożnych miejscach ale nigdy w pralce
pozdr Robert

Odpowiedz

Wróć do „Nasze drugie hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości