Frekwencja na forum

Jeśli masz problem z dostępem do nowego forum, wejdź tutaj.

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Iwek_22

Re: Frekwencja na forum

Post autor: Iwek_22 » 24 wrz 2009, 20:44

Ze słowami Zbyszka nie mam zamiaru polemizować, bo z własnego doświadczenia wiem, że to do niczego nie doprowadzi, niczego nie wyjaśni, zawsze znajdzie odpowiedź, a jak już nie znajduje to przerywa temat! - stracony czas!
Zastanawiam się tylko, czy Ty Zbyszku zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo swoimi wypowiedziami, a właściwie tylko odpowiedziami (bo wypowiedzi nie widziałem), zniechęcasz ludzi do tego forum-klubu? !!! (Ty to rozdzielasz, ja nie)
Zacytuję tylko jedną Twoją wypowiedź z tego tematu:
hudy pisze:Zapraszamy do części klubowej, tam się dzieje....................
I zapytam gdzie to widziałeś :shock: :shock: :shock: , bo ja jakoś niczego takiego nie zauważyłem :(
Muszę zareagować słowami niegdyś popularnemu na tym forum - powyższe to FAŁSZ!!!

Co do wypowiedzi koleżanek Ani, Iwony oraz kolegi Krawcena:
Pomimo iż popieram Was w 100%, muszę Was jednak zmartwić, ten klub nie rozróżnia Członków i "pozostałych forumowiczów". I nie liczcie na to, że jeśli już opłacicie składki to jesteście pełnoprawnymi Członkami (prawda Aniu?).
To jest klub dla nielicznych, a reszta służy do... (tu skasowałem parę zdań)
Pozdrawiam wszystkich

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: Frekwencja na forum

Post autor: Bogdan » 24 wrz 2009, 21:52

Iwek_22 pisze:.........





jeśli już opłacicie składki to jesteście pełnoprawnymi Członkami (prawda Aniu?).
To jest klub dla nielicznych, a reszta służy do... (tu skasowałem parę zdań)
Pozdrawiam wszystkich
Równie dobrze mogę powiedzieć że temu klubowi służą nieliczni a reszta ....i tu skasowałem jeszcze parę wyrazów.

Ps.
Liczę się z karą od moderatora.

Usunąłem niecenzuralny wyraz - zakładam, że się wymsknęło. :) Moderator.

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: Frekwencja na forum

Post autor: sunflower » 25 wrz 2009, 07:21

noooo ostro poszło, a mój post że się nie podpisuję pod zdaniem Zbyszka i że mam nadzieję że mówi to jako Zbyszek a nie jako vice prezes został usunięty a tu słowa niecenzuralne lecą i nic

Również proszę o opanowanie swoich emocji. Moderator.

Awatar użytkownika
krawiecm
junior
junior
Posty: 72
Rejestracja: 24 cze 2008, 13:27
Imie i Nazwisko: Martinez K
Miejsce zamieszkania/miasto/: Opole
Lokalizacja: Opole

Re: Frekwencja na forum

Post autor: krawiecm » 25 wrz 2009, 07:45

Ja odcinam się od dalszej rozmowy w tym wątku ponieważ temat schodzi na inny tor(nie mam żadnych praw do komentowania sytuacji w PKMD).

Ale muszę przyznać że od kiedy w tym poście narobiło się troszkę "szumu" to i na forum ruszylo sie coś w innych postach(czy to przypadek czy jednak cel uswięcił srodki, ocencie sami).

Ze swojej strony pragnę dodać że moim celem nie było robienie na złość "komuś" z PKMD, tylko chęć poruszenia towarzystwa do pisania i czytania postów na forum ogólnym.


Dzięki KiM

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: Frekwencja na forum

Post autor: niki 28 » 25 wrz 2009, 07:48

sunflower pisze:Aniu nie krzycz tak. Pierwszy Twój post ja usunąłem. Dlaczego??? a dlatego że w postach na forum nie można, nawet klubowicz nie może umieszczać podpisów, reklam, linków wskazujących na reklamę
Myślę Panie,i Panowie że to jest kwestia dogadania się .Z racji tego że osoby zainteresowane tą kwestią są ludzmi na poziomie , tym samym nie powinno to stanowić dla nich żadnych problemów.A wulgaryzmy proponuję sobie odpuścić.Do niczego dobrego nie doprowadzą .

Kolego Iwek .Jesteś członkiem naszego klubu,od jakiegos czasu a Cie jeszcze wogóle nie znam.Wiem dlaczego.Bo tak naprawdę nie uczestniczyłeś jeszcze w zadnej naszej wystawie ,nie widziałem Cię jeszcze na zadnym spotkaniu klubowym ,o zjeżdzie we Wrocku nie wspomnę.Ale na forum sie udzielasz i to mocno.Zawsze potrafisz podjudzić ,zaognić,i wkurzać ludzi Twoimi wypowiedziami które nas napewno nie połączą a podzielą

NIKT Z CZŁONKÓW PKMD NA TYM FORUM BIORĄCY CZYNNY UDZIAŁ W ŻYCIU KLUBU NIE MA Z REGUŁY ŻADNYCH PROBLEMÓW ,PROBLEMY ZAWSZE MAJA CI KTÓRZY NIC NIE ROBIĄ KRYTYKUJĄ I SKŁÓCAJĄ .MAM NADZIEJE ŻE W KOŃCU SIE TO ZMIENI

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: Frekwencja na forum

Post autor: sunflower » 25 wrz 2009, 08:58

emocje opanowane, sprawa wyjaśniona co do mojej kwestii, emocje pozostają co do wypowiedzi Zbyszka o "reszcie" świata, problemy są - bo nie ma życia bez problemów. A ja Krzyśka znam i strasznie to fajny facet i bardzo sobie cenię naszą znajomość

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: Frekwencja na forum

Post autor: sunflower » 25 wrz 2009, 09:04

za prośbą i zgodą Zbyszka wklejam ostatnie nasze maile dotyczące wiadomej sprawy

Witam
Cała zawartość mojego listu jest na forum jako post w dziele "Nowe Forum"
Dobrze będzie jak swój list do mnie również umieścisz na forum jako odpowiedź na mój post.
Myśle że to zakończy konflikt. Oczywiscie wiem że naczelni pieniacze bedą ciągnąć konflikt dalej.
Dlatego konieczne jest abyś to zakończyła.
No i czekamy na baner.
pozdrawiam
zbyszek

----- Original Message -----
From: anna.ohirko@op.pl
To: hudobski zbigniew
Sent: Friday, September 25, 2009 8:12 AM
Subject: Re: Re: Re: Re: zarząd

może rzeczywiście trochę nerwowo to wszystko poszło może nie zrozumiałam tego co do mnie napisaliście - a może zrozumiałam to tak jak chciałam zrozumieć. Jestem klubowiczem czym się szczycę - jak większość pewnie, nie wiem czy miałeś okazję przeczytać mój artykuł, który ku olbrzymiej mojej radości został zakwalifikowany do rocznika pkmd :) tam moje stanowisko i to co czuję wobec pkmd jest bardzo jasno sprecyzowane. Bardzo bym chciała żebyśmy się wymienili banerami, bardzo bym chciała żeby zjazdy itp były ogłaszane i tu i tu i żebyśmy oprócz niewątpliwie elitarnego klubu stworzyli grupę zgraną ludzi którzy po prostu kochają paletki. Ok. z mojej strony przepraszam za to zamieszanie. Przy wszelkich ustaleniach przed jakimikolwiek działaniami pozwolę sobie do Ciebie przedzwonić, bo maile to coś takiego gdzie jak się długo nie dostaje odpowiedzi to człowiekowi się wydaje że go lekceważą, a wcale tak nie musi być. pozdrawiam Ania

"hudobski zbigniew" <biuro@sumik45.pl>napisał(a):

Witam
Aniu nie krzycz tak. Pierwszy Twój post ja usunąłem. Dlaczego??? a dlatego że w postach na forum nie można, nawet klubowicz nie może umieszczać podpisów, reklam, linków wskazujących na reklamę. Reklamy umieszczamy tylko na portalu PKMD. Przyjęlismy bardzo ciepło Twoją propozycję współpracy, ale nie ustaliliśmy na jakich płaszczyznach będzie ta współpraca w zasadzie nic nie ustaliliśmy oprócz tego że mamy obopólne chęci współpracy. Mimo tego że nic nie ustaliliśmy wyprzedziłaś naszą propozycję wymiany banerów na portalu PKMD w pozycji "Nasi Partnerzy" ,pisząc post reklamujący Twoje prywatne forum a w nim link do tego forum bez wcześniejszych ustaleń z nami. Poprostu nie zdążyliśmy z Tobą porozmawiać i zrobić pewnych wspólnych ustaleń. Mamy prośbę do Ciebie a mianowicie najpierw coś ustalmy a póżniej dopiero działajmy. Myślę że ten sposób działania pozwoli uniknąć konfliktowych sytuacji. Mimo całej tej nieprzyjemnej i krzykliwej sytuacji najpierw proponujemy to co chcieliśmy zaproponować wczesniej czyli wymianę banerów. Wasz baner na portalu PKMD a nasz.......... zaproponuj coś. Mamy jeszcze jedna prośbę, na forum bądż tylko klubowiczem a nie właścicielem forum który stara sie reklamować swoje forum.
Miejsce na ręklamę Twojego forum jest na portalu PKMD w pozycji "Nasi Partnerzy"
Pozdrawiam
zhudobski

Iwek_22

Re: Frekwencja na forum

Post autor: Iwek_22 » 25 wrz 2009, 09:10

niki 28 pisze:...
Kolego Iwek .Jesteś członkiem naszego klubu,od jakiegos czasu a Cie jeszcze wogóle nie znam.Wiem dlaczego.Bo tak naprawdę nie uczestniczyłeś jeszcze w zadnej naszej wystawie ,nie widziałem Cię jeszcze na zadnym spotkaniu klubowym ,o zjeżdzie we Wrocku nie wspomnę....
Kolego Niki, już kiedyś pisałem, ale napiszę jeszcze raz - nie wiem czy jesteś w stanie to zrozumieć, ale nie każdy może się tak czynnie udzielać na spotkaniach jak Ty z wielu względów, ale np. stan mojego zdrowia jest tym najważniejszym powodem dla którego tego nie robię. Do Wrocławia chciałem przyjechać na jeden dzień, ale jak poczytałem posty niektórych kolegów, opisujące "tych co nic nie robią, tylko przyjeżdżają na gotowe" - to wybacz - zrezygnowałem z wycieczki (500 km w jedną stronę) :(
niki 28 pisze:...
Ale na forum sie udzielasz i to mocno.Zawsze potrafisz podjudzić ,zaognić,i wkurzać ludzi Twoimi wypowiedziami które nas napewno nie połączą a podzielą
A ja to odbieram inaczej... poruszam kwestie dla Was niewygodne i to Was widać bardzo denerwuje :(
Nigdy nie byłem i nie będę klakierem i jeśli gdziekolwiek się udzielam to po prostu piszę to co myślę, a że czasami myślę nie po myśli Zarządu... tak to fakt.
Z tym podziałem w klubie to chyba żartujesz, myślę, że już to dawno zrobiliście :(
niki 28 pisze:...
NIKT Z CZŁONKÓW PKMD NA TYM FORUM BIORĄCY CZYNNY UDZIAŁ W ŻYCIU KLUBU NIE MA Z REGUŁY ŻADNYCH PROBLEMÓW ,PROBLEMY ZAWSZE MAJA CI KTÓRZY NIC NIE ROBIĄ KRYTYKUJĄ I SKŁÓCAJĄ...
Znów się z Tobą nie zgodzę, zobacz dla przykładu kto założył ten temat... :), chyba Tomkowi nie zarzucisz braku czynnej aktywności :?:
niki 28 pisze: MAM NADZIEJE ŻE W KOŃCU SIE TO ZMIENI
Tylko w tej kwestii się zgadzam z Tobą - to już się dzieje/zmienia, chociaż nie jestem pewnym czy po Waszej myśli... :idea:

Awatar użytkownika
hudy
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1138
Rejestracja: 07 gru 2004, 06:07
Imie i Nazwisko: Zbigniew Hudobski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Frekwencja na forum

Post autor: hudy » 25 wrz 2009, 09:28

Dziękuję. Myślę Aniu że sprawę zakończylismy. Czekamy na baner i Twoją propozycję gdzie wstawicie nasz baner.

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: Frekwencja na forum

Post autor: Bogdan » 25 wrz 2009, 10:42


Usunąłem niecenzuralny wyraz - zakładam, że się wymsknęło. :) Moderator.
[/quote]


Myślę że nie do końca było to wymsknięcie jednak czasami tylko w ten sposób można dokładnie oddać stan ducha na tę chwilę.
Pragnę również przeprosić wszystkich , którzy poczuli się urażeni moim wulgaryzmem. :oops:

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: Frekwencja na forum

Post autor: niki 28 » 25 wrz 2009, 11:30

Iwek_22 pisze:Kolego Niki, już kiedyś pisałem, ale napiszę jeszcze raz - nie wiem czy jesteś w stanie to zrozumieć, ale nie każdy może się tak czynnie udzielać na spotkaniach jak Ty z wielu względów
Ale za to możesz "wode mącić" na forum
Iwek_22 pisze:Do Wrocławia chciałem przyjechać na jeden dzień, ale jak poczytałem posty niektórych kolegów, opisujące "tych co nic nie robią, tylko przyjeżdżają na gotowe" - to wybacz - zrezygnowałem z wycieczki (500 km w jedną stronę)
Wszak to był ZJAZD CZŁONKÓW PKMD.Klub wtedy nie wystawiał sie we Wrocku.Nie musiałeś przyjeżdżać na "gotowe",jak piszesz .Miałeś tam być,bo tego wymaga statut.Własne interpelacje i uwagi,też tam mogłeś przedstawić .Nie mniej checi przyjazdu miałeś,a to juz coś .
Bogdan pisze:A ja to odbieram inaczej... poruszam kwestie dla Was niewygodne i to Was widać bardzo denerwuje
A co Ty Mesjaszem jesteś,czy rozjemcą jakimś?
Iwek_22 pisze:chyba Tomkowi nie zarzucisz braku czynnej aktywności
Od Tomka to Ty w delikatny sposób się..... Zrób dla klubu tyle co Tomek ,to pogadamy.

Iwek_22 pisze:Z tym podziałem w klubie to chyba żartujesz, myślę, że już to dawno zrobiliście
Jak będzie w tym klubie jeszcze wiecej ,takich ludzi jak Ty ,to on sie nie tylko podzieli ,ale i rozsypie

Na żadne Twoje posty ,nie mam zamiaru juz odpowiadać .Mam tylko prośbe do Ciebie jako kolega klubowy.NIE SIEJ NIEPOTRZEBNEGO FERMENTU NA TYM FORUM

niki 28

Iwek_22

Re: Frekwencja na forum

Post autor: Iwek_22 » 25 wrz 2009, 11:49

Zrozumiałem przesłanie.
O.k., bawcie się dobrze w swoim towarzystwie i życzę serdecznie, żeby już nikt nie zakłócał Wam spokoju dnia codziennego.

Awatar użytkownika
Diamond-Cukero
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 829
Rejestracja: 31 sty 2007, 15:14
Imie i Nazwisko: Andrzej Nowicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Frekwencja na forum

Post autor: Diamond-Cukero » 25 wrz 2009, 11:53

Podsumowując wywody chodzi porostu o to że jest Klub w którym się pracuje fizycznie przygotowuje się cały sprzęt jak i ryby do wystaw i konkursów wkładając własną prace i środki finansowe - bo nie ma nic za darmo ?

I jest forum na którym się dyskutuje a są to dwa rożne zbiory służące różnym celom pracy i dyskusji można dyskutować i nie ruszyć się z fotelika.
Co jest lepsze wydaje się praca dla klubu bo bez pracy nie było by np. konkursów i żadnych imprez .

To jest tylko moje przemyślenie i mam nadzieje że nikogo nie uraziłem .

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: Frekwencja na forum

Post autor: sunflower » 25 wrz 2009, 12:18

spokojnie spokojnie z tym podsumowaniem wywodów, bo proszę Państwa jest paru takich co przyjeżdżają na wystawy wyłącznie do noszenia wody, część jednakowoż wystawia SWOJE ryby i sprzedaje je bądź robi sobie reklamę. I żeby było śmieszniej to właśnie między innymi oni tu o pracy na rzecz klubu mówią a sami nie należą do takich co bez swoich pięknych rybek jeżdżą na wystawy

Awatar użytkownika
hudy
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1138
Rejestracja: 07 gru 2004, 06:07
Imie i Nazwisko: Zbigniew Hudobski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Frekwencja na forum

Post autor: hudy » 25 wrz 2009, 12:34

sunflower pisze:spokojnie spokojnie z tym podsumowaniem wywodów, bo proszę Państwa jest paru takich co przyjeżdżają na wystawy wyłącznie do noszenia wody, część jednakowoż wystawia SWOJE ryby i sprzedaje je bądź robi sobie reklamę. I żeby było śmieszniej to właśnie między innymi oni tu o pracy na rzecz klubu mówią a sami nie należą do takich co bez swoich pięknych rybek jeżdżą na wystawy
Sa ludzie którzy tylko pomagają i to im wystarcza, są ludzie którzy wystawiaja swoje ryby, są również i tacy którzy wystawiając swoje ryby maja pozwolenie na reklamę swojej firmy, gdziekolwiek indziej wystawiają swoje ryby również muszą mieć pozwolenie na używanie loga PKMD. Każdy długoletni i zasłużony członek-hodowca ryb może dostać takie pozwolenie, oczywiscie najpierw musi się wykazać, musi zdobyc zaufanie pozostałych członków PKMD.
Aniu, takie mamy zasady. Myśle że z biegiem czasu poznasz wszystko czego jeszcze nie wiesz o PKMD

Odpowiedz

Wróć do „Nowe forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości