Koszulki klubowe

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Post autor: przynenta » 16 maja 2008, 16:10

Mirek pisze:Koszulki robi ta sama firma co zwykle. Szukałem u innych, ale w tej jakości nic tańszego nie znalazłem. Temat koszulek był na forum omawiany od listopada. Prosiłem o testery... Nie chcę świecić oczami przed Prezesem, że coś zawaliłem ...... to wszystko.
A tak naprawdę to koszulki zamówiłem wczoraj, bo były problemy z kolorowymi koszulkami i takie tam jeszcze.
Mirku, wiem, że do mnie pijesz, ale!

Miałem zaprezentować w Poznaniu koszulki, ZAPREZENTOWAŁEM.
Poznałem zdanie, reszty uczestników, POZNAŁEM.
Opinie na Forum poznali wszyscy. POZNALI

Ja sobie temat odpuściłem, bo za dużo mam do czynienia z zamawianiem odzieży i wiem, czym to się kończy. Zawsze znajdzie się ktoś, komu nie będzie się podobało. FAKT.
A już w ogóle jak muszą za to zapłacić.

W pracy mam dobrą metodę. Patrzę na jakość, dopiero w drugiej kolejności na cenę i nikogo się nie pytam. Po prostu zamawiam. SPRAWDZA SIĘ

Nie żebym Cię atakował, ale postąpiłeś w ten sam sposób. FAKT.

Co na tym zyskałem, mam w każdej chwili wejście do Hafciarni i możliwość zrobienia loga, na czym chcę.

Mogę dostać po uszach od Zarządu, że nie wywiązałem się z zadania TEORETYCZNIE.

Awatar użytkownika
stanpiter
członek PKMD
Posty: 3276
Rejestracja: 13 sty 2005, 12:38
Imie i Nazwisko: Piotr Stanaszek
Lokalizacja: Maków Podhalański

Post autor: stanpiter » 16 maja 2008, 19:45

Witojcie
Piotr, bez urazy tu nie chodzi o
Hypno pisze:weźmy się i zróbcie, a my was potem i tak skrytukujemu :-)
moim zdaniem każdy niech robi co może by było cacy, zgoda teraz zadasz mi pytanie "co ty zrobiłeś dla klubu że krytykujesz" odpowiem "nic" lecz nie przez lenistwo, ale brak możliwości.
Nauczyłem się na pamięć powiedzenia - nie pchać się na afisz jeśli nie potrafisz i tego zawsze będę się trzymał. Wracając do krytyki, nie Ciebie krytykuję (bo Tobie należą się brawa) lecz logo jakie zostało przedstawione - wyraziłem tylko moje zdanie z którym nikt liczyć się nie musi. Co do testerka o którym wspomniał Mirek, pisałem że koszulka od przynenty jest ok. ba mało powiem więcej zamówiłem następną (może będzie pamiętał)
Załączniki
Testerka.jpg
To jest ta testerka
Testerka.jpg (34.54 KiB) Przejrzano 7206 razy

lara
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1169
Rejestracja: 06 gru 2004, 18:31
Imie i Nazwisko: Ilona Tylkowska
Lokalizacja: Stade
Kontaktowanie:

Post autor: lara » 16 maja 2008, 20:11

stanpiter pisze: Wracając do krytyki, nie Ciebie krytykuję (bo Tobie należą się brawa) lecz logo jakie zostało przedstawione - wyraziłem tylko moje zdanie z którym nikt liczyć się nie musi.
dokladnie i takie jest tez moje zdanie , logo jest do kitu i wyglada jakby nic go z prawdziwym logo PKMD nie laczylo ,a wrecz bylo jego marna podroba.
Hypno pisze:Specjalnie dla Lary zamówię z napisem "Kocham Larę .... jak się nie złości " :-)
Lara sie nie zlosci, Lara wyraza tylko swoja opinie tego co widzi. A widzi duzo to dawne zboczenie zawodowe z Polski. Czyli teraz wyciagam wniosek :" ze chyba Hypno mnie kocha" :wink: 8) hehe

p.s Mirku ja zamawiam czarna i zielona. Tylko w odpowiednim dla mnie rozmiarze bo ostatnio dostalam XXL :?

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Post autor: przynenta » 16 maja 2008, 20:27

Cóż nie robię konkurencji i zaryzykuje swoje pieniądze. Zamówię 30 szt. koszulek.
Np. 10 szt. XXL, 10 szt. XL i 10 szt. L. Kto będzie chciał ten będzie miał? I tak już płaciłem za opracowanie komputerowe haftu.
Chyba, że mam tego nie robić, oczywiście F VAT do wglądu.
Ilości nie podlegają negocjacji!!
W szczególności polecam takim maluszkom jak Ja. Na mnie pasuje a chyba zbyt dużej konkurencji nie mam w Klubie.
:wink: :lol:

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 17 maja 2008, 14:18

Laro i Piotrze. Za mało mnie znacie więc nie wiecie, że w tym co napisałem nie było cienia urazy/obrazy i złości a jak to zazwyczaj w moich gadkach bywa prowokacja z przymróżeniem oka. Lubię się droczyć i tyle. BYż może ja też zaryzykuję i zamówię kilka sztuk za własną kasę i zrobię małą konkkurencję Tomkowi :-) Nic tak dobrze na ceny i jakość nie robi jak konkurencja :-)

Awatar użytkownika
Brodacz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 327
Rejestracja: 18 gru 2004, 22:03
Imie i Nazwisko: Grzegorz Mierzejewski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gniezno
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Brodacz » 19 maja 2008, 19:47

Pamiętam Lara jaka była opinia po waszym pierwszym wystąpieniu w tych koszulkach w Disburgu.Jak to przedstawiciele PKMD pięknie się zaprezentowali.To było jeszcze za czasów Mysiara.Komu to teraz przeszkadza.Flagi się nie zmienia chodż by to sie komuś nie podobało.Te nowe zaprezentowane nie są nic leprze.

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Post autor: przynenta » 31 maja 2008, 12:25

Koszulki odebrałem właśnie z haftu. Nie będę woził z sobą rachunku i pokazywał, co i jak.

Oczywiście by nikt mi nie zarzucił, że zarabiam na tym to cena Netto jest obowiązująca. Czyli 27,14 zł plus 6 zł haft, na który nie brałem rachunku by było taniej.
Koszulka kosztuje 33,14 zł.

Faktura poniżej.

Obrazek

fangornn
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 733
Rejestracja: 27 mar 2006, 10:40
Imie i Nazwisko: Tomasz Dzierwa
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków

Post autor: fangornn » 01 cze 2008, 08:13

Panowie dość tego dobrego; blokuję temat. Posty z delikatnie mówiąc niegrzecznymi wypowiedziami poprzenośiłem gdzie trzeba.Jeżeli będziecie chcieli napisać coś nowego w sprawie koszulek, proszę o powiadomienie mnie via mail, wtedy odblokuję temat na chwilę potrzebną do napisania wiadomośći. Temat uważam za zamknięty i zwracam się z prośbą o zmianę tonu swych wypowiedzi.
Pozdrawiam Tomasz Dzierwa.

Awatar użytkownika
mirek
zarząd pkmd
Posty: 1631
Rejestracja: 07 gru 2004, 10:31
Imie i Nazwisko: Mirek Żak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Wadowice
Lokalizacja: Wadowice
Kontaktowanie:

Post autor: mirek » 11 cze 2008, 10:15

Informuję wszystkich, że koszulki klubowe będą dostępne na wystawach organizowanych przez klub.
Cena białej ; 60 zł
cena czarnej 40 zł.

Zablokowany

Wróć do „II Mistrzostwa Dyskowców Kraków 2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość