Zgłaszanie ryb

Awatar użytkownika
Haki
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 395
Rejestracja: 25 sie 2005, 18:25
Imie i Nazwisko: Radek Rożniata
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kobielice
Lokalizacja: Kobielice
Kontaktowanie:

Post autor: Haki » 28 kwie 2008, 20:56

Przez strone festiwalu u góry kliknij na baner.

Awatar użytkownika
hudy
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1138
Rejestracja: 07 gru 2004, 06:07
Imie i Nazwisko: Zbigniew Hudobski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: hudy » 29 kwie 2008, 06:33


Awatar użytkownika
jzajonz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1393
Rejestracja: 11 gru 2004, 13:18
Imie i Nazwisko: Janusz Zajonz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Balczewo
Lokalizacja: Balczewo k Inowrocławia

Post autor: jzajonz » 29 kwie 2008, 10:05

Zdecydowałem się wystawić dwie rybki chociaż nie są tak ładne jak moje Diamondy z poprzednich mistrzostw.
Wypełniłem i wysłałem formularz i chyba jest tam błąd bo pojawiła się informacja o opłacie w kwocie 60 Euro mimo że podałem iż jestem zrzeszony w PKMD.
Proszę o wyjaśnienie tej kwestii.

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Post autor: Bogdan » 30 kwie 2008, 10:57

jzajonz pisze:Zdecydowałem się wystawić dwie rybki chociaż nie są tak ładne jak moje Diamondy z poprzednich mistrzostw.
Wypełniłem i wysłałem formularz i chyba jest tam błąd bo pojawiła się informacja o opłacie w kwocie 60 Euro mimo że podałem iż jestem zrzeszony w PKMD.
Proszę o wyjaśnienie tej kwestii.
Myślę że niezbyt dokładnie przeczytałeś kartę zgłoszenia ryb.
Oto cytat
Wypełnioną kartę, należy przesłać listownie na adres:
PKMD 30-830 Kraków ul. Ściegiennego 4, faks: 012 653 40 92 lub e-mail: mw1@vip.interia.pl

Uwaga: Po przesłaniu podpisanej karty zgłoszenia, hodowca otrzymuje od organizatora potwierdzenie przyjęcia ryb na konkurs wraz z wyliczoną kwotą należności, jaką należy uiścić do 1.05.2008 r.
na konto:
PKMD 81 10201433 00001302 0045 6376 z dopiskiem na przelewie - KONKURS.
:D

Awatar użytkownika
jzajonz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1393
Rejestracja: 11 gru 2004, 13:18
Imie i Nazwisko: Janusz Zajonz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Balczewo
Lokalizacja: Balczewo k Inowrocławia

Post autor: jzajonz » 30 kwie 2008, 13:15

Bogdan!
Otóż po zgłoszeniu 2 ryb otrzymałem na e-maila kartę do wypełnienia gdzie już jest narzucona kwota 60 euro z płatnością do 1-go maja.
Kłóci się to z tym co było ustalone o zniżkach dla członków PKMD.
W związku z tą nieścisłością na razie nie wypełniłem owej karty do czasu az będzie jasność sytuacji.


A tak to wygląda;

ZOO-festiwal 2008
II Polskie Mistrzostwa Dyskowców
z udziałem akwarystów zagranicznych
Kraków 4.06. – 8.06.2008


KARTA ZGŁOSZENIOWA NR 23

imię i nazwisko: Janusz Zajonz:
ulica i numer: Szarych Szeregów 9/41:
kod miasto: 88-100 Inowrocław:
E-mail jzajonz@wp.pl:
tel.: 604288557
organizacja: PKMD
narodowość: PL

Zgłaszam na II Polskie Mistrzostwa Dyskowców
ryby w grupach barwnych:

H. Czerwone bez wzoru:
2 szt.

RAZEM: 2 szt.
Opłata:
60 euro

Przeczytałem i zrozumiałem regulamin 2 Polskich Mistrzostw Dyskowców. Niniejszym zgadzam się przestrzegać regulaminu i nie będę uważał organizatorów odpowiedzialnych za jakąś stratę, szkodę i/lub śmierć mojego dyskowca.
Potwierdzam, że zasady konkursu są mi znane i fakt ten potwierdzam własnoręcznym podpisem.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wprowadzonych do formularzy dostępnych na stronie www.zoofestiwal.krakow.pl lub w inny sposób zgromadzonych przez Stowarzyszenie Polskiego Klubu Miłośników Dyskowców, w celu realizacji procesów rejestracyjnych, w tym na udostępnianie ich zarządowi Polskiego Klubu Miłośników Dyskowców" oraz "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji od Stowarzyszenia Polskiego Klubu Miłośników Dyskowców w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną"




...................................................................

podpis


* Wypełnioną kartę, należy przesłać listownie na adres:
PKMD 30-830 Kraków ul. Ściegiennego 4, faks: 012 653 40 92 lub e-mail: mw1@vip.interia.pl

Uwaga: Po przesłaniu podpisanej karty zgłoszenia, hodowca otrzymuje od organizatora potwierdzenie przyjęcia ryb na konkurs wraz z wyliczoną kwotą należności, jaką należy uiścić do 1.05.2008 r.
na konto:
PKMD 81 10201433 00001302 0045 6376 z dopiskiem na przelewie - KONKURS.

Awatar użytkownika
gajowa
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1899
Rejestracja: 06 maja 2006, 15:21
Imie i Nazwisko: Barbara Bogdańska
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: gajowa » 30 kwie 2008, 13:35

Każdy chyba taką odpowiedź dostaje, bo my też dostaliśmy wiadomość o 90 euro od każdego. Wpłaciliśmy wczoraj odpowiednią kwotę , tak jak to jest ustalone dla członków PKMD i Ty też tak powinieneś zrobić.
Być może automat generuje taką kwotę? Nie wiem

Awatar użytkownika
jzajonz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1393
Rejestracja: 11 gru 2004, 13:18
Imie i Nazwisko: Janusz Zajonz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Balczewo
Lokalizacja: Balczewo k Inowrocławia

Post autor: jzajonz » 30 kwie 2008, 15:08

Domyślam się że automat pokazuje kwotę odpowiednią do ilości ryb i widzę że wystawiasz 3 rybki.
Przed chwilką wysłałem kartę zgłoszeniową i teraz pozostaje mi czekać aż otrzymam potwierdzenie przyjęcia ryb na konkurs wraz z wyliczoną kwotą należności.

Awatar użytkownika
Artur_Zalewski
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 14 gru 2007, 21:19
Lokalizacja: Otwock
Kontaktowanie:

Post autor: Artur_Zalewski » 30 kwie 2008, 19:16

Ja wysłałem podpisane potwierdzenie faksem w poniedziałek, nie mam niestety do dnia dzisiejszego potwierdzenia zgłoszenia. Mnie również system naliczył 7 x 30 euro. Bez potwierdzenia możliwej ilości wystawienia (teoretycznie 4 + 3 rezerwowe) i dokładnego wyliczenia opłaty (uwzględniając członkostwo w PKMD) nie dokonałem wpłaty i czekam...Boję się że wreszcie otrzymam informację o braku miejsc...to będzie numer...czy ktoś nad tym panuje ???

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 01 maja 2008, 05:47

_TOM_ pisze: ...................

Andrzej napisał alarmujący post by pogonić ospałych i powolnych naszych kolegów i potencjalnych krajowych wystawców ryb, klubowiczów i tych spoza klubu, do tych co taki zamiar wystawiania mieli i nadal mają, by nie przegapili terminu. ........................

Kolejny dział forum poza kompetencjami RF to już inna kwestia, na szczęście nie moja już sprawa, a tylko pozornie nie związana z mistrzostwami ...
Tak gwoli wyjaśnienia Tomku - nie pisałem alarmującego listu, a raczej chciałem się podzielić z tymi co czytają moimi własnymi przemyśleniami.
Nie można wejść 2 razy do tej samej wody, więc jeśli ktoś uzna z czasem swoje postępowanie za błąd, to go nie naprawi.
Fakt jest jeden, kto ryby nie wystawi na konkursie, pamiątkowego medalu nie dostanie.
Nadwyżka pójdzie najwyżej na przetop .........

Doceniam Twoją dbałość a naszą imprezę. Znam dokonania, a przynajmniej zobowiązania. Pisząc, że nie masz jak zabrać ryby lub dwóch ze sobą demonstrujesz bezradność lub chcesz pretendować do miana "niezaradnego chłopczyka". :D
Nabrać się nie dam.
Czyż chcesz, bym Ci podsunął rozwiązanie?

Co do działu oceniania ryb, to ona faktycznie znajduje się poza jurysdykcją Rady Forum.
Tu rządzi Rada Sędziowska i jej szef.
Tak, przyznaję, rządzą źle i tu czuję się nieco prywatnie winny, gdyż kiedyś sam głosowałem za takim jej składem jaki dziś obowiązuje.
Nadchodzą jednak wybory i przed nimi na żadne zmiany nie można liczyć.

Inna sprawa - najbliższe spotkanie sędziów, którzy jedynie mogą ten stać zmienić odbędzie się też w czasie wspomnianych Mistrzostw.

Awatar użytkownika
mirek
zarząd pkmd
Posty: 1631
Rejestracja: 07 gru 2004, 10:31
Imie i Nazwisko: Mirek Żak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Wadowice
Lokalizacja: Wadowice
Kontaktowanie:

Post autor: mirek » 13 maja 2008, 20:37

Chciałbym wyjaśnić sprawę zgłaszania i transportu ryb przez osoby które będą uczestniczyć od poniedziałku w pracach montażowych;
a mianowicie; osoba , która chce wystawić ryby na mistrzostwa a przyjeżdża w poniedziałek będzie mieć udostępniony w pełni wyposażony zbiornik około godziny 17.00 w poniedziałek :!:
Nie chciałbym aby zwłaszcza te osoby, które czynnie będą uczestniczyć w pracach były w jakikolwiek sposób pokrzywdzone.
Jeśli oczywiście są jakieś pytania to chętnie odpowiem na pirv.
Na dzień dzisiejszy mamy zgłoszonych sporo ryb i rezerwowa lista chyba się już nie zmieści do konkursu.

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 28 maja 2008, 08:56

Mirek pisze: Chciałbym wyjaśnić sprawę zgłaszania i transportu ryb przez osoby które będą uczestniczyć od poniedziałku w pracach montażowych;
a mianowicie; osoba , która chce wystawić ryby na mistrzostwa a przyjeżdża w poniedziałek będzie mieć udostępniony w pełni wyposażony zbiornik około godziny 17.00 w poniedziałek :!: ........
W zasadzie Mirek wyjaśnił temat, więc niezbyt rozumiem dlaczego w tej kwestii otrzymuję nadal pytania od członków.
Myślę, że takie rezerwowe zbiorniki mogą być nawet uruchomione w poniedziałek wcześniej (przed 17) dla osób które zgłoszą taką potrzebę.
Fakt, że ktoś przyjeżdża pracować, nie może go pozbawiać możliwości uczestniczenia w Mistrzostwach.
Warto też pamiętać, że dobrze zapakowane ryby trwały bez problemu w workach przez około 30 godzin w czasie podróży do Włoch i dojechały do Lecce w dobrej kondycji.

Odpowiedz

Wróć do „II Mistrzostwa Dyskowców Kraków 2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości