Nowy program dla PKMD 2

W tym forum znajdować się powinny wszystkie licytacje prowadzone na rzecz klubu, jak również powinny być publikowane wyniki licytacji oraz potwierdzenia wywiązania się obowiązku zarówno darczyńcę ogłaszającego licytację jak również wygrywającego.

Moderatorzy: stanpiter, gajowy

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 07 sie 2008, 13:43

birdas pisze:Ale się naszukałem tego konta do wpłaty ... eeee. :x
Ale się udało. :)
Dwa kliknięcia trzeba, a moderator forum się naszukał :twisted: ładne klocki :wink:
Swoją drogą, to Twój pierwszy przelew na konto PKMD :?: :roll: , ani jednej wpaty dotychczas :idea: :wink:

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 07 sie 2008, 13:57

_TOM_ pisze: Dwa kliknięcia trzeba, a moderator forum się naszukał :twisted: ładne klocki :wink:
2 kliknięcia ... tylko trzeba wiedzieć gdzie. Co ciekawe (może tylko tak jest u mnie) w pewne działy wchodząc z poziomu strony głównej i z poziomu forum jest co innego. Tzn. w jednym przypadku coś jest, w drugim nic.
Swoją drogą, to Twój pierwszy przelew na konto PKMD :?: :roll: , ani jednej wpaty dotychczas :idea: :wink:
No widzisz ... . Ale jak tak szukałem tego konta to sobie myślałem: "kurde i jak tu PKMD ma mieć pieniądze skoro fakt szukania namiarów na numer konta może zniechęcić każdego". Już miałem normalnie panikę w oczach i chciałem pisać do niektórych na PW żeby poratowali (Ty też byłeś na tej liście - w zasadzie nawet jako priorytet). :D

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Post autor: Bogdan » 07 sie 2008, 14:32

_TOM_ pisze: Swoją drogą, to Twój pierwszy przelew na konto PKMD :?: :roll: , ani jednej wpłaty dotychczas :idea: :wink:
Nie dosyć że pierwszy to jeszcze taki mały :D :D :D

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 07 sie 2008, 14:38

Nie było zainteresowania więc nie licytowałem sam ze sobą. Może jeszcze gdybym miał 2 konta to jakąś walkę mógłbym prowadzić ... a tak ? ;)

Odpowiedz

Wróć do „Licytacje na rzecz klubu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości