Jotka pozbywa się zapasów

W tym forum znajdować się powinny wszystkie licytacje prowadzone na rzecz klubu, jak również powinny być publikowane wyniki licytacji oraz potwierdzenia wywiązania się obowiązku zarówno darczyńcę ogłaszającego licytację jak również wygrywającego.

Moderatorzy: stanpiter, gajowy

Awatar użytkownika
Fal
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 747
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:29
Imie i Nazwisko: Darek Falkowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Barcin
Lokalizacja: Barcin
Kontaktowanie:

Post autor: Fal » 03 cze 2008, 19:01

Rozumiem ,że wygrałem :) proszę powiedzieć gdzie mam przesłać pieniądze

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 03 cze 2008, 19:19

Wygrałeś ... musiałem pilnie wyjść z domu. Ale nie wiem czy dałbym więcej ;)

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Post autor: Bogdan » 03 cze 2008, 20:42

cocoloco pisze:pasuje wtorek godzina 20 ??
To nie jest sprawiedliwe !!!:evil:
Bo kiedy my mocno zapier....niczamy to inni wykupili mi wszystkie "moje" lampy.
Protestuje !!!! :wink: :D

Awatar użytkownika
Fal
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 747
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:29
Imie i Nazwisko: Darek Falkowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Barcin
Lokalizacja: Barcin
Kontaktowanie:

Post autor: Fal » 04 cze 2008, 09:39

Jeszcze raz proszę o podanie informacji gdzie mają zostać wpłacone pieniądze za skalara

Awatar użytkownika
Fal
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 747
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:29
Imie i Nazwisko: Darek Falkowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Barcin
Lokalizacja: Barcin
Kontaktowanie:

Post autor: Fal » 08 cze 2008, 11:43

Gdzie wpłacić pieniądze , proszę o info i gdzie mogę odebrać skalara

Awatar użytkownika
Fal
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 747
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:29
Imie i Nazwisko: Darek Falkowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Barcin
Lokalizacja: Barcin
Kontaktowanie:

Post autor: Fal » 09 cze 2008, 10:54

To była zabawa , czy naprawdę licytowaliśmy ?

Awatar użytkownika
mirek
zarząd pkmd
Posty: 1631
Rejestracja: 07 gru 2004, 10:31
Imie i Nazwisko: Mirek Żak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Wadowice
Lokalizacja: Wadowice
Kontaktowanie:

Post autor: mirek » 09 cze 2008, 20:01

wszystkie licytowane przedmioty były do odebrania na wystawie. Kto się nie zjawił z kasą po te przedmioty niech żałuje :wink:

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 09 cze 2008, 20:40

Heheheh ... dobre :D

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 09 cze 2008, 21:44

Ja uważam że to wcale nie jest dobre - to brak odpowiedzialności jak ktoś coś licytuje i wygrywa powinien się pofatygować aby odebrać i zapłacić . Osobiście zdecydowałem że czekamy do końca wystawy. Wczoraj podjąłem decyzję że każdy kto licytował a nie stawił się po odbiór traci "wadium" to słowo dla mnie znaczy traci wiarygodność. Jego oferta została uznana tak jak oferujący za niepoważną.
Napisałbym więcej co sądzę ale teraz po ostrzeżeniu oficjalnym przez moderatora jestem na liście zagrożonego gatunku na tym forum.

Pisząc ten post nie miałem pojęcia że w tym przypadku zabrakło dopisku "sprzęt do odebrania w Krakowie" . Opinia więc nie dotyczy osoby składającej najwyższą ofertę w tym wątku.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2008, 13:22 przez cocoloco, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fal
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 747
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:29
Imie i Nazwisko: Darek Falkowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Barcin
Lokalizacja: Barcin
Kontaktowanie:

Post autor: Fal » 10 cze 2008, 09:37

cocoloco pisze:Ja uważam że to wcale nie jest dobre - to brak odpowiedzialności jak ktoś coś licytuje i wygrywa powinien się pofatygować aby odebrać i zapłacić . Osobiście zdecydowałem że czekamy do końca wystawy. Wczoraj podjąłem decyzję że każdy kto licytował a nie stawił się po odbiór traci "wadium" to słowo dla mnie znaczy traci wiarygodność. Jego oferta została uznana tak jak oferujący za niepoważną.
Napisałbym więcej co sądzę ale teraz po ostrzeżeniu oficjalnym przez moderatora jestem na liście zagrożonego gatunku na tym forum.
Szanowny Cocoloco , jeśli w tym poście jest napisane ,że towar jest do odbioru w Krakowie , to ja mam problem z oczami , lub nie potrafię czytać. Licytacja dotyczyła skalara i nigdzie nie jest napisane ,że jest do odbioru właśnie w Krakowie. To nie ja jestem nie poważny , następnym razem proszę sprecyzować dokładnie na jakich zasadach jest licytacja. Jestem zniesmaczony i czuję się oszukany.

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 10 cze 2008, 09:59

Zgadzam się z Darkiem. Gdyby było napisane, że odbiór osobisty w Krakowie to nawet nie brałbym udziału w licytacji. Jak się okazuje nie każdy potrafi czytać w myślach kogoś innego ...

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 10 cze 2008, 12:07

Szanowne grono które ujawniło największą aferę w dziejach PKMD. Macie rację w tej aukcji nie napisałem że sprzęt jest do odebrania w Krakowie . dlaczego ??
bo szanowny Jotka poinformował mnie że on nie będzie wysyłać nic po wstawieniu tej aukcji . Wstawiałem następne i myślałem że wszystko jest jasne bo wszystkie przedmioty wstawiała jedna osoba która miała w czterech literkach kto i za ile je kupi - postawiła warunek że nie będzie wysyłać i kropka. Możesz oczywiście czuć się oszukany że kupił to ktoś inny za mniejsze pieniądze dla klubu niż dawałeś Ty. Podobnie będą się czuć też członkowie tego klubu bo wpłynęło mniej kasy. Jak zauważył Marcin moim największym problemem jest to że inni nie potrafią czytać w moich myślach. jednak zapewniam że nie mam problemu z tym aby być uczciwym człowiekiem i w życiu nikogo nie oszukałem - Wniosek ?? oszukał Jotka ??

Awatar użytkownika
Fal
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 747
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:29
Imie i Nazwisko: Darek Falkowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Barcin
Lokalizacja: Barcin
Kontaktowanie:

Post autor: Fal » 10 cze 2008, 12:31

cocoloco pisze:Szanowne grono które ujawniło największą aferę w dziejach PKMD. Macie rację w tej aukcji nie napisałem że sprzęt jest do odebrania w Krakowie . dlaczego ??
bo szanowny Jotka poinformował mnie że on nie będzie wysyłać nic po wstawieniu tej aukcji . Wstawiałem następne i myślałem że wszystko jest jasne bo wszystkie przedmioty wstawiała jedna osoba która miała w czterech literkach kto i za ile je kupi - postawiła warunek że nie będzie wysyłać i kropka. Możesz oczywiście czuć się oszukany że kupił to ktoś inny za mniejsze pieniądze dla klubu niż dawałeś Ty. Podobnie będą się czuć też członkowie tego klubu bo wpłynęło mniej kasy. Jak zauważył Marcin moim największym problemem jest to że inni nie potrafią czytać w moich myślach. jednak zapewniam że nie mam problemu z tym aby być uczciwym człowiekiem i w życiu nikogo nie oszukałem - Wniosek ?? oszukał Jotka ??
Generalnie mdli mnie jak czytam takie wypociny Panie Cocoloco , w myślach nie potrafię czytać i nawet nie chcę :). W życiu trzeba jednak potrafić przyznać się do błędu , który się popełniło. W swoim poście oskarżył mnie Pan że jestem niepoważną osobą , a ja odnoszę wrażenie ,że niepoważny jest Pan panie Cocoloco. Tłumaczenie że Jotka wystawił i ble , ble , ble .... zupełnie do mnie nie przemawia. Wystarczyło tylko napisać na priv wiadomość i byłoby po sprawie. A tak pozostał niesmak i coś jeszcze ......

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 10 cze 2008, 13:20

faktycznie masz rację teraz to są wypociny . nawet więcej próba ratowania własnych czterech liter . przepraszam że potraktowałem sprawę sprzętu w całości i to akurat w wątku który dotyczył tego nieszczęsnego skalara . Nie mam zamiaru kontynuować tej przepychanki słownej bo nie ulega wątpliwości że racja w tym przypadku leży po Twojej stronie . W ostatnim dniu zapytano mnie co robić ze sprzętem który nie został odebrany powiedziałem że Jotka zdecydował że jak nie ma tego co dał najwyższą ofertę jest ona nieważna . On miał prawo - ja zawaliłem bo wstawiłem wcześniej niż on określił warunki . dla osoby z boku wygląda to tak że to była ustawiona licytacja - dlatego moja reakcja - miałem to w nosie kto za ile to kupi . Przyznam że odpisując na pytanie nawet nie wiedziałem że nie dokonałem zmiany w tym temacie - traktowałem sprzęt z fotki jako całość . dlatego słowa że poczułeś się oszukany to musi być ktoś kto Cię oszukał . Przepraszam że w wyniku mojego przeoczenia w tym poście a następnie wpisaniu akurat w tym poście opinii dotyczącej też tych co licytowali lampy mój post odebrałeś jak miałeś prawo odebrać . Nie dość że dawałem najlepszą ofertę to jeszcze uważają że jestem niepoważnym człowiekiem . Przepraszam !!! Nikt nie miał zamiaru nikogo oszukiwać . Co do reszty to daj mi odpocząć i pomyślę jak to naprawić

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 10 cze 2008, 13:34

Tak sobie myślę, że skoro sprzęt był licytowany w okolicach budowania i prezentowania wystawy w Krakowie to trzeba było na forum napisać, że dnia tego i tego o tej i o tamtej godzinie osoby zainteresowane mogą kupić to i tamto ... osobiście na wystawie.
Wtedy nie byłoby problemu z odbiorem.
Część osób nawet narzekała, że nie mogą licytować bo udzielali się społecznie.
Ale to tak na marginesie ...

Odpowiedz

Wróć do „Licytacje na rzecz klubu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości