Doniczkowiec-czy ktos sie podzieli?

czyli pomagamy sobie nawzajem

Moderator: stanpiter

Awatar użytkownika
Kostek
junior
junior
Posty: 62
Rejestracja: 06 mar 2009, 19:32
Imie i Nazwisko: Marcin Kostusiak
Miejsce zamieszkania/miasto/: zgierz/lodz/wloclawe
Lokalizacja: Zgierz
Kontaktowanie:

Doniczkowiec-czy ktos sie podzieli?

Post autor: Kostek » 16 sty 2010, 00:06

Witam Kolegów i Koleżanki mam problem z zakupem doniczkowca-nikt ze sklepikarzy nie chce mi pomóc w zakupie-byłem na giełdzie w ŁODZI ale też bryndza-raz kupiłem na Allegro ale przysłali mi jakąś zupę z włosami-więc jak ktoś z forumowiczów mógł by mi pomóc to będę bardzo wdzięczy-oczywiście pokrywam wszystkie koszta opakowania i przesyłki!-PRZYJACIELE POMOŻECIE??-mam cichą nadzieje ze tak!:) pozdrawiam i dziękuje z góry Marcin.

RobertN
senior
senior
Posty: 149
Rejestracja: 08 gru 2004, 17:18
Imie i Nazwisko: Robert Nowakowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Klucze
Lokalizacja: Klucze
Kontaktowanie:

Re: Doniczkowiec-czy ktos sie podzieli?

Post autor: RobertN » 16 sty 2010, 08:52

Kostek pisze:Witam Kolegów i Koleżanki mam problem z zakupem doniczkowca-nikt ze sklepikarzy nie chce mi pomóc w zakupie-byłem na giełdzie w ŁODZI ale też bryndza-raz kupiłem na Allegro ale przysłali mi jakąś zupę z włosami-więc jak ktoś z forumowiczów mógł by mi pomóc to będę bardzo wdzięczy-oczywiście pokrywam wszystkie koszta opakowania i przesyłki!-PRZYJACIELE POMOŻECIE??-mam cichą nadzieje ze tak!:) pozdrawiam i dziękuje z góry Marcin.
Kupiłem na znanym serwisie aukcyjnym. Ostatnio jeden gość tam miał. Poszukaj przez kilka dni.
Na razie towar jeszcze do mnie nie dotarł, bo mam go mieć dostarczonego osobiście ze względu na mrozy. Na PW wysyłam Ci link do byłej aukcji
pozdr Robert

Awatar użytkownika
Kostek
junior
junior
Posty: 62
Rejestracja: 06 mar 2009, 19:32
Imie i Nazwisko: Marcin Kostusiak
Miejsce zamieszkania/miasto/: zgierz/lodz/wloclawe
Lokalizacja: Zgierz
Kontaktowanie:

Re: Doniczkowiec-czy ktos sie podzieli?

Post autor: Kostek » 16 sty 2010, 17:08

Robert dziękuję za odzew-będę szukał dalej na Allegro

Odpowiedz

Wróć do „Pomoc Klubowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości