Konin

czyli pomagamy sobie nawzajem

Moderator: stanpiter

pjotjek
junior
junior
Posty: 39
Rejestracja: 26 cze 2009, 15:22
Imie i Nazwisko: Piotr Woźnicki
Lokalizacja: Konin
Kontaktowanie:

Konin

Post autor: pjotjek » 27 cze 2009, 16:14

Witam.
to mój pierwszy post na tym forum, nie wiedziałem pod co się podpiąć wiec nowy temat. Przygodę z akwarystką... no powiedzmy"akwarystyką" rozpocząłem w wieku 8 lat (zbiorniczek 5,5l i bojownik wspaniały) już wtedy pragnąłem mieć dyskowce... nawet zapytałem sprzedawce czy mogę jednego wpuścić do bojownika. Całe szczęście człowiek delikatnie "wyperswadował" mi taki dobór ryb.(młody byłem i głupi :roll: ) od tamtej pory minęło już 11 lat i moja pasja również ewoluowała... już nie 5,5 litra tylko 112 i wieeeele gatunków ryb w przebiegu, a wszystko po to by nabrać wprawy aby docelowo opiekować się paletkami. Stwierdziłem że chyba już dorosłem do nich. pod koniec lipca zamierzam kupić nowy baniak 120x50x50. ( chciał bym większy ale ze względów społeczno-ekonomiczno-budowlanych nie da rady) w związku z tym ostatnimi czasy pochłaniam wszelkie informacje dotyczące tych pięknych ryb. i tu pojawia się moje pytanie nie znacie przypadkiem jakiegoś hobbysty który rozmnaża swoje palety z okolic Konina (o wielkich hodowlach nawet nie marze w tym zadu.iu...moje pytanie wynika z tąd, że sklepy akwarystyczne "u mnie" są gorzej niż mierne... a dyskowce... szkoda zwierząt.
pozdrawiam Forumowiczów
Piotrek 8)

pjotjek
junior
junior
Posty: 39
Rejestracja: 26 cze 2009, 15:22
Imie i Nazwisko: Piotr Woźnicki
Lokalizacja: Konin
Kontaktowanie:

Post autor: pjotjek » 29 cze 2009, 16:40

te wypociny wyżej to był mój pierwszy post...tak patrze i może lekko nie w tym miejscu w którym powinien być, ale miło by było gdyby ktoś odpisał... bo jakoś nie chce mi się wierzyć że nie ma nikogo kto mógł by mi pomóc . :(

Awatar użytkownika
jzajonz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1393
Rejestracja: 11 gru 2004, 13:18
Imie i Nazwisko: Janusz Zajonz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Balczewo
Lokalizacja: Balczewo k Inowrocławia

Post autor: jzajonz » 29 cze 2009, 17:52

Jak już będziesz w pełni przygotowany z nowym zbiornikiem to zgłoś się do mnie a coś sobie dobierzesz

pjotjek
junior
junior
Posty: 39
Rejestracja: 26 cze 2009, 15:22
Imie i Nazwisko: Piotr Woźnicki
Lokalizacja: Konin
Kontaktowanie:

Post autor: pjotjek » 29 cze 2009, 18:17

ahh wreszcie:) a już zaczynałem się bać że w "mojej" części świata nikt nie ma palet

Konin-Inowrocław całkiem niedaleko... myślę że jak wszystko pójdzie po mojej myśli z remontem i zakupami to odezwę się gdzieś w okolicach sierpnia
Pozdrawiam

Piotrek8)

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Post autor: arturo » 29 cze 2009, 22:01

Jest też paru kolegów w Koninie..... jak chcesz na priv wyślę telefon.... pozdrawiam

Odpowiedz

Wróć do „Pomoc Klubowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości