problemy ze strona discus.org.pl

czyli pomagamy sobie nawzajem

Moderator: stanpiter

fangornn
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 733
Rejestracja: 27 mar 2006, 10:40
Imie i Nazwisko: Tomasz Dzierwa
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków

Post autor: fangornn » 18 mar 2007, 11:00

Czy już ktoś coś wie, lub słyszał na własne uszy, kiedy discus.org ruszy? Ale mi się zrymowało. hahaha.

Awatar użytkownika
lin2
senior
senior
Posty: 159
Rejestracja: 07 sty 2007, 20:33
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Post autor: lin2 » 02 kwie 2007, 18:39

fangornn pisze:Czy już ktoś coś wie, lub słyszał na własne uszy, kiedy discus.org ruszy? Ale mi się zrymowało. hahaha.
pytanie jak wyżej

Awatar użytkownika
barrel
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: 07 maja 2006, 22:18
Imie i Nazwisko: Kamil
Lokalizacja: Częstochowa
Kontaktowanie:

Post autor: barrel » 07 kwie 2007, 09:03

A może tak Mysiar zrobi nam prezent i na zajączka odpali discus.org. Co o tym myślicie dawno nie było już żadnych informacji na ten temat.

Maximuss
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Maximuss » 09 kwie 2007, 19:20

Tak sobie czytam i czytam ten wątek :) Z tego co widać discus.org chyba nie ruszy. Myślę sobie że można by było wspólnymi siłami założyć jakieś alternatywne forum :) o paletkach, dla amatorów paletek :)

Co o tym sądzicie ?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
deptak
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 489
Rejestracja: 03 kwie 2005, 20:46
Imie i Nazwisko: Adam Deptuła
Lokalizacja: Marki
Kontaktowanie:

Post autor: deptak » 09 kwie 2007, 19:56

Maximuss pisze: Myślę sobie że można by było wspólnymi siłami założyć jakieś alternatywne forum :) o paletkach, dla amatorów paletek :)
Co o tym sądzicie ?
Maximus co Tobie w tym forum nie pasuje ? Pytanie kieruje rowniez do innych uzytkownikow zwlaszcza tych ktorzy duzo pisza lecz jakos nie moga zdecydowac sie na wstapienie w szeregi PKMD. Niektorych z nich znam osobiscie i wiem ze to nie finanse sa przyczyna dla ktorej nie wstepuja do klubu.

pozdrawiam

Maximuss
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Maximuss » 09 kwie 2007, 20:53

Może odpowiem tak: To nie tak że nie pasuje mi to forum, gdyby mi nie pasowało wogóle bym tu nie wchodził. Mniemam poprostu że większość osób nie związanych z PKMD, a piszących w tym wątku wybrało to forum tylko dlatego że padło forum Mysiara :lol: Następna sprawa, (nie wytykając nikomu) panuje tu dziwna atmosfera, co wnioskuję z ostatnich postów, choćby KONKURS JĘZYKOWY.
Kolega Hypno chciał dobrze a wyszło jak wyszło :)
Przynależność do PKMD to prywatna sprawa, każdego z osobna. Skoro coś ludzi trzyma to musi coś być na rzeczy, ja nie wiem, nie zastanawiałem się nad tym.

Co do alternatywnego forum to była tylko propozycja i tyle.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2007, 20:57 przez Maximuss, łącznie zmieniany 1 raz.

Iwek_22

Post autor: Iwek_22 » 09 kwie 2007, 20:55

Mniemam poprostu że większość osób nie związanych z PKMD, a piszących w tym wątku wybrało to forum tylko dlatego że padło forum Mysiara
Proszę pisz tylko w swoim imieniu.

Maximuss
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Maximuss » 09 kwie 2007, 21:00

Iwek_22 pisze:Proszę pisz tylko w swoim imieniu.
Oczywiście piszę tylko w swoim imieniu i są to tylko moje przemyślenia czytając od początku ten wątek.
Nikomu nic nie narzucam, i za nikogo się nie wypowiadam.

Powtarzam to była tylko moja propozycja.

fangornn
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 733
Rejestracja: 27 mar 2006, 10:40
Imie i Nazwisko: Tomasz Dzierwa
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków

Post autor: fangornn » 10 kwie 2007, 08:02

Maximuss pisze:Może odpowiem tak: Mniemam poprostu że większość osób nie związanych z PKMD, a piszących w tym wątku wybrało to forum tylko dlatego że padło forum Mysiara
Maximuss pisze:Nikomu nic nie narzucam, i za nikogo się nie wypowiadam.Powtarzam to była tylko moja propozycja.
Czy jak przychodzisz do kogoś w gośći, gdzie przyjęcie już trwa, to też organizujesz grupę alternatywną i proponujesz, leniwie ziewając, pójśćie gdzieś indziej, ?

Awatar użytkownika
vega1
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1214
Rejestracja: 21 mar 2005, 23:54
Imie i Nazwisko: Sławomir Nazimek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów,Kraków

Post autor: vega1 » 10 kwie 2007, 08:36

fangornn nie ma co przesadzać.
Osobiście uważam że wcześniej czy później i tak powstanie jeszcze co najmniej jedno forum paletkowe. Polska to duży kraj a w takich działa po kilka for o dyskowcach...

Najważniejsze to nie popadać w skrajności.

fangornn
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 733
Rejestracja: 27 mar 2006, 10:40
Imie i Nazwisko: Tomasz Dzierwa
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków

Post autor: fangornn » 10 kwie 2007, 08:43

Moja wypowiedź, ma charakter humorystyczny i jako taką ją napisałem. Jeśli przesadziłem, przepraszam kolegę maximuss'a i proszę moderatora, o usunięcie mojej wypowiedzi. To tyle.

fangornn
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 733
Rejestracja: 27 mar 2006, 10:40
Imie i Nazwisko: Tomasz Dzierwa
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków

Post autor: fangornn » 10 kwie 2007, 09:00

A tak szczerze pisząc, to takie dyskusje, prowadźcie sobie poprzez priv-a.

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 10 kwie 2007, 09:45

Moja wypowiedź, ma charakter humorystyczny i jako taką ją napisałem. Jeśli przesadziłem, przepraszam kolegę maximuss'a i proszę moderatora, o usunięcie mojej wypowiedzi. To tyle.
Ten wątek nie jest moderowany przez moderatorów z forum PKMD, to wątek otwarty po koleżeńsku dla ludzi z Mysiara i jest tu wolność wypowiedzi. Nie będzie usuwania postów, chyba że będą wulgarne albo obraźliwe.

Słyszałem od 2 nowych kolegów z netu, chyba tak ich nazwać mogę, którzy są z Mysiara tutaj i zadomowili się na forum PKMD i już przyzwyczaili, że nawet jak ruszy Mysiar, to tam nie wracają, będą zaglądać, ale tu jest im lepiej i tu pozostaną. Ciesz mnie to bradzo, choć na Misiarze nie bywałem, poza 2 razami, nie jest mi tamto forum znane i nie wiem co tracę, że go nie ma.
Znam też osobę z netu, fana Mysiara, której to forum nadal nie pasuje, powodów jest kilka, główny, że tutaj za pisanie bzdur i nie na temat, bez polskich zanków, byle jak i byle co zostanie się skrytykowanym, a tam tak 'ponoć' nie było. Drugi negatyw tego forum według tej osoby to policyjny charakter PKMD, to jest akurat problem również mi nie pasujący, nie było tutaj tak kiedyś, mam nadzieję to się szybko zmieni na bardziej przyjemną i miłą atmosferę.
Bo jak ludzie zakochani w paletkach mogą być niemili ???

A co inni Mysiarowcy z 3 mi znanych myślą na ten temat?
Jakieś podstawowe mankamenty tego forum poza kolorkami?
Może jest też sporo zalet jednak i można NAS pochwalić?
Tak z ciekawości pytam ... mam nadzieje do piekła nie trafię za to :wink:

fangornn
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 733
Rejestracja: 27 mar 2006, 10:40
Imie i Nazwisko: Tomasz Dzierwa
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków

Post autor: fangornn » 10 kwie 2007, 10:22

Ja byłem na Mysiarze i głównie tam. Moje zdanie jest takie: to forum i tamto, to dwa różne miejsca w internecie, całe szczęście że tak jest a przynajmniej było. Jeżeli komuś nie pasowało to miał wybór, tutaj nie zaglądałem bo tam się zalogowałem pierwszy raz i tak zostało. Moje odczucie ponadto jest takie, że tam, strona główna, była bardziej przystępna i przejżysta, przynajmniej dla początkującego forumowicza. Ciężko mi było, na początku przyzwyczaić się wizualnie do nowego miejsca i osób. Teraz jest full luzik, czuję się tutaj po domowemu. Nie powiem, w trakcie tej przerwy na tamtym forum, byłem troszkę skołowany, wchodząc na tą stronę. Gdyby "Mysiar"kiedykolwiek ruszył, to będę zaglądał i tu i tam, nie widzę problemu.

Palec
junior
junior
Posty: 25
Rejestracja: 08 cze 2005, 20:43
Imie i Nazwisko: Piotr Palczewski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Racibórz
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Post autor: Palec » 10 kwie 2007, 11:46

_TOM_ pisze:
A co inni Mysiarowcy z 3 mi znanych myślą na ten temat?
Jakieś podstawowe mankamenty tego forum poza kolorkami?
Może jest też sporo zalet jednak i można NAS pochwalić?
Tak z ciekawości pytam ... mam nadzieje do piekła nie trafię za to :wink:
Mogę pochwalić za merytorykę treści. To duży plus tego forum. Nie trzeba odzielać ziarna od plew. Duży minus za silnik obsługujący forum. Tam to po prostu działało (do czasu niestety :cry: ) Przykładowo lepiej działał następujący mechanizm: pokaż nowe wiadomości (od ostatniego zalogowania). Widziałeś listę np. pięciu postów do przejrzenia. Jak nie miałeś czasu ich wszystkich przeczytać to program pamiętał za Ciebie że z pięciu postów przejrzałeś np. dwa i przy ponownej wizycie podawał Ci na tacy pozostałe trzy plus oczywiście nowe jakie w międzyczasie się pojawiły. A jak jest tutaj? Lista się pojawia ale spróbuj się wylogować bez przejrzenia tych postów. Następne zalogowanie i ... lista pusta! To ewidentny bug tego forum. A wpisanie swoich danych to już przecież historia. No ale czekamy na przenosiny forum na inny serwer i może nie będzie powodu tęsknić za konkurencyjnym forum.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Wróć do „Pomoc Klubowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości