Sprzedam filtr JBL Crista Profi 500

czyli pomagamy sobie nawzajem

Moderator: stanpiter

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Sprzedam filtr JBL Crista Profi 500

Post autor: _TOM_ » 28 mar 2008, 15:18

Mam 2 używane filtry JBL CP 500, pojemność kubełków to 12l, wydajność pompy 1200l na godzinę, rzeczywista filtracja z wkładami to 900l na godzinę.
Filtry nie mają jeszcze roku pracy w moim baniaku, kupiłem je w sierpniu zeszłego roku.
Mam niestety 1 rachunek, który stanowi zarazem gwarancję na oba filtry, jeśli będą sprzedane pojedynczo, pierwszy zakupiony będzie z tym rachunkiem, drugi zakupiony będzie niestety bez rachunku!
Cena 200zł za sztukę plus koszty wysyłki. Wysyłka do uzgodnienia w zależności czy paczka czy kurier.
Z kompletu zakupowego brakuje opakowania - kartonów, a węże są troszkę skrócone by pasowały do mojego baniaka o 60cm wysykości. Kubełki stoją w komodzie pod akwarium, więc mniej więcej węże mają 1m długości.
Z oryginalnych wkładów w koszykach będą tylko gąbki, ceramiki i biobali brak, zastąpiłem je dodatkowymi gąbkami i watą, ale ta się nadaje do wywalenia, więc waty nie wysyłam.
Są w 100% sparwne, jeszcze filtrują dzisiaj u mnie wodę, wszystko co im trzeba to umyć i wstawić przez siebie preferowane wkłady dodatkowo do obecnych gąbek.
Chętnych zapraszam na PW, gdzie mogę przesłać więcej fotek i więcej informacji.
Jeśli ktoś kupi oba, wysyłka na mój koszt.
Załączniki
DSC00954.JPG
DSC00954.JPG (21.24 KiB) Przejrzano 1372 razy
DSC00957.JPG
DSC00957.JPG (21.28 KiB) Przejrzano 1372 razy

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 28 mar 2008, 16:52

Już nieaktualne.

Odpowiedz

Wróć do „Pomoc Klubowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości