I POLSKIE MISTRZOSTWA DYSKOWCÓW

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

I POLSKIE MISTRZOSTWA DYSKOWCÓW

Post autor: Ambra » 25 lut 2006, 16:08

Sądzę, że nadchodzi pora, by powoli zacząć poruszać temat Mistrzostw Dyskowców, zwłaszcza, że niedługo ruszy oficjalna strona imprezy w Internecie pod adresem: www.zoofestiwal.krakow.pl

W Internecie będzie do pobrania karta zgłoszeniowa i każdy biorący udział w imprezie będzie musiał ją wypełnić i przesłac pod wskazany adres.
Karta zgłoszeniowa pojawić się też ma jako wkładka w marcowym numerze miesięcznika Nasze Akwarium.

Każdy z uczestników Mistrzostw musi wnieść opłatę za wystawiane ryby i z treści zawartych w karcie zgłoszeniowej wynika, że opłata za 1 wystawianego dyskowca wynosi 100 pln = cca 30 Euro

I tu dochodzimy do sedna problemu.

Komunikat nr 1.

Decyzją Zarządu PKMD, w przypadku pełnoprawnych członków PKMD opłata za pierwszą wystawianą rybę została obniżona o 50%, a za każdą kolejną obniżka wynosi 75%.
Inaczej mówiąc, członek PKMD za pierwszą zgłoszoną do Mistrzostw rybę uiszcza kwotę 50 zł, a za każdą kolejną 25 zł.

Awatar użytkownika
jerzol_kominiarz
junior
junior
Posty: 42
Rejestracja: 17 kwie 2005, 08:27
Lokalizacja: Leszno (Wielkopolska)
Kontaktowanie:

Post autor: jerzol_kominiarz » 25 lut 2006, 21:10

Czy na wspomnianej stronie będą podane kryteria i warunki jakie trzeba spelnić aby wystawić rybkę
Jako dla laika w tego typu imprezach proszę o wyrozumiałość jeśli dla starszych kolegów pytanie będzie "lamerskie" :oops:

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 26 lut 2006, 09:20

jerzol_kominiarz pisze:Czy na wspomnianej stronie będą podane kryteria i warunki jakie trzeba spelnić aby wystawić rybkę
Jako dla laika w tego typu imprezach proszę o wyrozumiałość jeśli dla starszych kolegów pytanie będzie "lamerskie" :oops:
Mam nadzieję, że będzie wszystko :D

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: I POLSKIE MISTRZOSTWA DYSKOWCÓW

Post autor: Ambra » 06 mar 2006, 09:45

Reklama Mistrzostw Dyskowców i całej imprezy ZOO-Festiwal w Internecie wydaje się bardzo ważna.

W związku z tym proszę, by Ci ktorzy mają własne strony www lub zaprzyjażnione osoby które takowymi dysponują, by podjęły starania, aby zamieścić na tych stronach baner o imprezie.

Każdego kto ma takie możliwości proszę o kontakt na adres: ambra1@interia.pl
Prześlę opis jak pobrać i zamieścić baner.

Awatar użytkownika
banerman
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 223
Rejestracja: 13 gru 2004, 00:25
Lokalizacja: Leszczyny
Kontaktowanie:

Post autor: banerman » 08 mar 2006, 11:52

Andrzeju, wiem,że jestes bardzo pracowitym człowiekiem ale nie dźwigaj wszystkiego ;-).

Proponuję wszystkim , którzy zechcą umieścic baner zoofestiwal na swoich stronach i potrzebują informacji na temat jak to zrobić, by kontaktowali sie ze mną bezpośrednio piotrek@banerman.com ,

w ten sposób może chociaż troche odciążymy Andrzeja i pozwolimy mu zająć się innymi sprawami.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
czarnymp
junior
junior
Posty: 44
Rejestracja: 19 gru 2004, 01:30
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontaktowanie:

Post autor: czarnymp » 18 mar 2006, 13:43

witam

jestem z Ostrołęki. może mógłbym w czymś pomóc w sprawie festiwalu?? pracuję w sklepie komputerwowym (prowadzę sieć kilku sklepów). może coś jest w takiej sprawie do zrobienia?? może mozna to jakoś rozpropagować w okolicznych sklepach zoo?? może jakieś plakaty lub inne rzeczy.
proszę wykożystać mnie, a w miarę możliwości postaram się o zrobienie czegoś.

Awatar użytkownika
marcinw
zarząd pkmd
Posty: 721
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:41
Imie i Nazwisko: Marcin Wilk
Miejsce zamieszkania/miasto/: Częstochowa
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: marcinw » 19 mar 2006, 22:14

czesc czarnymp...

możesz pomyśleć nad drukarką na potrzeby obsługi imprezy.. chodzi głównie o wydruk dyplomów - ja mam kolorowy laser ale jest duży i ciężki - może coś masz na czym da sie odrukować format A4 o większej gramaturze.

pozdrawiam - Marcin

Awatar użytkownika
mirek
zarząd pkmd
Posty: 1631
Rejestracja: 07 gru 2004, 10:31
Imie i Nazwisko: Mirek Żak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Wadowice
Lokalizacja: Wadowice
Kontaktowanie:

Post autor: mirek » 19 mar 2006, 23:28

Marcin.
Będę miał drukarkę kolor-laser OKI. Więc nie będzie problemu. Nie wiem tylko jaką gramaturę można do niej puszczać.

Awatar użytkownika
czarnymp
junior
junior
Posty: 44
Rejestracja: 19 gru 2004, 01:30
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontaktowanie:

Post autor: czarnymp » 19 mar 2006, 23:50

Mirek pisze:Marcin.
Będę miał drukarkę kolor-laser OKI. Więc nie będzie problemu. Nie wiem tylko jaką gramaturę można do niej puszczać.
jeśłi tylko potrzeba będzie załatwić do niej odpowiednie tonery to ceny hurtowe jak w banku. mam dostęp do naprawdę niskich cen. aha i papier jeśli potrzeba to prosze o informację. do 100 sztuk mogę mieć gratis papieru takiego jak na dyplomy czy wizytówki (taki sam wsumie jest).

Awatar użytkownika
Izabelka
członek PKMD
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2004, 14:23
Imie i Nazwisko: Izabela Wilk
Lokalizacja: Częstochowa
Kontaktowanie:

Post autor: Izabelka » 20 mar 2006, 00:11

ważne żeby miała proste prowadzenie papieru - producent powinien określić dopuszczalną gramature (w oki C5250 doczytałam jedynie o 80 g/m2) dyplomy mają około 170 g/m2.

Awatar użytkownika
czarnymp
junior
junior
Posty: 44
Rejestracja: 19 gru 2004, 01:30
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontaktowanie:

Post autor: czarnymp » 20 mar 2006, 09:20

a czy nie lepiej będzie przygotować dyplomy i jedynie na miejscu jakimś ładnym żeńskim charakterem pisma je wypisać z imienia i nazwiska?? wiele wtedy pracy odpada i sprzętu który będzie musiał być na miejscu. wtedy wystarczy zwykła atramentowa druk.

Awatar użytkownika
GościaK
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 248
Rejestracja: 30 gru 2005, 17:52
Lokalizacja: Kętrzyn/Mazury
Kontaktowanie:

Post autor: GościaK » 20 mar 2006, 10:46

atrament jest kiepski bo druk może się rozmazywać, poza tym ja puszczam nawet 300 gram ! na laserze kolor ! troszkę musze mu pomagać bo nie chce ciągnac ale się da, jeszcze lepiej jak drukarka ma prowadzenie od góry (na stojąca) Poza tym przypominam o mojej ofercie na wykonanie pieczątek (za friko ofcoz) pozdrawiam

Awatar użytkownika
marcinw
zarząd pkmd
Posty: 721
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:41
Imie i Nazwisko: Marcin Wilk
Miejsce zamieszkania/miasto/: Częstochowa
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: marcinw » 20 mar 2006, 12:16

dyplomy będą przygotowane wczesniej. chodzi tylko o wdrukowanie danych tzn imie nazwisko zajęte miejsce i ewentualnie jakies dyplomy dla sponsorów itd. jak będa gotowe to porobie testy na dobrej atramentówce czy sie nie rozmazuje itd - ręcznie też może ładnie wyjsc ale to bedzie jakies 150 szt więc rączka może zaboleć :)

Awatar użytkownika
Amorphis
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 505
Rejestracja: 31 paź 2005, 18:11
Imie i Nazwisko: Marek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Bydgoszcz
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Amorphis » 21 mar 2006, 22:05

atrament ZAWSZE sie rozmarze, wystarczy spocona reka, deszczyk, chlapniecie woda z akwarium przez paletki

Awatar użytkownika
mirek
zarząd pkmd
Posty: 1631
Rejestracja: 07 gru 2004, 10:31
Imie i Nazwisko: Mirek Żak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Wadowice
Lokalizacja: Wadowice
Kontaktowanie:

Post autor: mirek » 21 mar 2006, 23:03

No więc już mogę odpowiedzieć; Max gramatura papieru 200g/m2. Jakość......... klękajcie narody. Do prób dołączyli kilka kartek naprawdę twardego kartonu. Na imię ma OKI C3200. Jeżeli ma ktoś możliwość załatwienia tanio tonerów to są mile widziane.

Odpowiedz

Wróć do „I Mistrzostwa Dyskowców Kraków 2006”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości