I POLSKIE MISTRZOSTWA DYSKOWCÓW

Awatar użytkownika
DARIUSZMT
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 471
Rejestracja: 14 gru 2004, 19:53
Lokalizacja: CHEŁM
Kontaktowanie:

Post autor: DARIUSZMT » 28 kwie 2006, 17:58

Dokładnie Alku :D

Dla mnie wypełnienie formularza to była betka ,ktos kto to stworzył ,zrobił to profesjonalnie ,wypełniasz ,wysyłasz i za moment masz na meilu potwierdzenie zgłoszenia .

Panowie do dzieła pokazmy cos Polakom i wystawmy każdy jak najładniejsze ryby ,moje sa juz z Polski bo drugie pokolenie po Azjatach :D

Zróbmy to na wysokim poziomie ,więc kazdy niech sie zmobilizuje chociaż z rybami ,jezeli praktycznie nie może jakoś pomóc .

Pozrawiam DAREK

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 30 kwie 2006, 09:13

cocoloco pisze:.........Jestem przekonany że nasze najładniejsze ryby i tak dostaną baty na tle zagranicznych wystawców - pocieszające będzie to że nasze i tak pokonają najlepszą polską ofertę handlową.

Uważam że część tych ofert to fotki ściągnięte z internetu ( a w rzeczywistości to wstyd toto jako rodzica pokazać ) a przecież sprzedaje się ryby małe niewybarwione pod nazwami super space red ocean . W Krakowie będzie można ocenić kto się wsydził a kto nie .
W Pradze polska delegacja liczyła pod koniec imprezy ponad 10 członków.
Jak wypadliżmy wszyscy wiedzą.........
Dla mnie znamienne jest jednak, że wielu z naszych akwarystów patrząc na czeskie ryby mówiło: "ja zostawiłem w domu ładniejsze......".

Faktem jest, że patrzyłem potem w Polsce na te ryby i mówiący się nie mylili.....
Nasi akwaryści często zakładają, że to co zagraniczne, musi być lepsze.
Czy tak jest zawsze? Oczywiście nie.
Nie trzeba się więc kierować fałszywą skromnością, tylko wystawić ryby.

Często ktoś pisze do mnie, mam piękna rybę ale za małą.........

Prawda, wielkość dyskowca ma swoje znaczenie, ale nie jest to element decydujący.
Karta sędziowska składa się z 10 zaganień.
Jeśli więc ryba ma 13 - 14 cm średnicy, to w zależności od grupy barwnej otrzyma więcej lub mniej punktów karnych.
Gdy jednak będzie kształtna, dobrze wybarwiona itp to tu wiele punktów zyska........

Morał jest jeden - trzeba wystawić ryby, gdyż potem można bardzo żałować!!!!!!!!!!!!!

Wygrać Mistrzostwa i tak może tylko jeden dyskowiec i to chyba normalne.
Przyjmując jednak stanowisko, że nie mam szans, na wszelkie rodzaju Mistrzostwach powinien się pojawić jedynie ten najmocniejszy.
Czy to właśnie on zawsze wygrywa?????????

Ciekaw jestem, jak wtedy by wyglądały Mistrzostwa Piłki Nożnej czy Olimpiada..............

Jednym słowem, - bez fałszywej skromności...............

Odpowiedz

Wróć do „I Mistrzostwa Dyskowców Kraków 2006”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości