zanim się zacznie

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

zanim się zacznie

Post autor: cocoloco » 26 maja 2006, 21:46

Cóż kilku z nas miało pracowity okres i za 2 dni nastąpi egzamin czy jesteśmy przygotowani na to na co się porwaliśmy . Już w poniedziałek garstka zapaleńców stanie na gołej podłodze w hali wystawowej aby udowodnić że PKMD to klub inny niż wszystkie . Że potrafimy coś zrobić że nie tylko ilość postów decyduje o wartości tego klubu . Wiem że w nadchodzącym tygodniu na placu "boju" pojawią się najbardziej ambitni aby udowodnić sobie i innym że można, że warto . Pozostałym którzy nadal mają mało wiary w to że należą do najlepszego klubu akwarystycznego w Polsce życzę aby pewnego dnia mogli powiedzieć - my to zrobiliśmy .
Mam nadzieję że w tak ważnej chwili każdy kto dysponuje odrobiną wolnego czasu i dobrej woli pomoże . Jednak bez względu na wynik i głosy malkontentów które się z pewnością pojawią już teraz pragnę podziękować tym na których zawsze można liczyć .
Do zobaczenia w Krakowie .
co mi szkodzi podpiszę się jako prezes ;)

PS - poprawiłem błąd - dziękuje za uwagę koledze Michcio

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: zanim się zacznie

Post autor: Ambra » 27 maja 2006, 07:59

cocoloco pisze: ........ Wiem że w nadchodzącym tygodniu na placu "boju" pojawią się najbardziej ambitni aby udowodnić sobie i innym że można, że warto ............
W zasadzie nie wiem czy jestem ambitny ???, ale niewątpliwie bywam odpowiedzialny. Dlatego też dziś już rozpoczynam pakowanie a jutro wyjeżdżam do Krakowa.........

Całym sercem czuję się członkiem PKMD a ponieważ to nie tylko przyjemność, a także odpowiedzialność, będę się starał to udowodnić w realu. Wiem, że wielu członków Klubu myśli podobnie.

Stworzyliśmy PKMD z własnej woli. Nikt nas do tego nie zmuszał.
Jeśli PKMD powstało, wzięliśmy na siebie moralny obowiązek za jego jakość.
Największą sztuką jest nie to, źe coś się powoła do życia, ale fakt, że taki twór żyje i rozwija się.............
Nam się udało.................
Musimy jednak dbać o nasze "dziecko" :D

W dobie, kiedy tak wielu ludzi, i to nie tylko w naszym kraju stara się nie robić nic więcej jak liczyć pieniądze lub ewentualnie przyszłe zyski, to co my zdołaliśmy zbudować stanowi ewenement.

Przesadzam?
No to popatrzcie w koło..................
A może ktoś pokaże mi inny klub akwarystyczny w Polsce działający tak prężnie?

My (członkowie PKMD) nie znamy określeń: "nie da rady........", "nie uda się........", "nie ma możliwości....", "czy warto........."
Te zwroty zniknęły z naszego słownictwa.

Jestem też głęboko przekonany, że jeśli w Krakowie zabraknie któregoś z naszych członków to nie dlatego że nie chce, lecz dlatego że nie może....

Nasz Prezes użył kiedyś określenia "ELITA", co wzbudziło wiele prostestów o różnych ludzi. Życie pokazuje, jak bardzo się mylili.
PKMD w miarę upływu czasu stało się klubem elitarnym.
Jego elitarność nie polega jednak nad tym, że patrzymy na innych z góry. Chyba nikomu nie przychodzi to do głowy. Nasza elitarność przejawia się w bezinteresownej działaności na rzecz innych i chęci współpracy z innymi..........

Wyszło strasznie pompatycznie :oops: ale nie zdołałem inaczej napisać tego co czuję. Oddaję jedynie "co cesarskie - cesarzowi.............."

Awatar użytkownika
bjarka
członek PKMD
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2004, 23:32
Imie i Nazwisko: Beata Jarka
Lokalizacja: Laskowiec
Kontaktowanie:

Post autor: bjarka » 27 maja 2006, 22:21

No cóż, wyszło pompatycznie, ale nie dało się inaczej, bo samo płynęło z serca. Żałuję, żę nie będzie mnie podczas przygotowań. Praca z Wami to wielka przyjemność i odskocznia od mojej szarej rzeczywistości. Życzę powodzenia.

Odpowiedz

Wróć do „I Mistrzostwa Dyskowców Kraków 2006”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości