Zgłoszemia dyskowców na Mistrzostwa.

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Zgłoszemia dyskowców na Mistrzostwa.

Post autor: Ambra » 10 kwie 2006, 06:23

Zostało 20 dni do końcowego terminu w jakim można zgłaszać ryby na konkurs.

Pozornie, to jeszcze troszkę czasu, ale wyjąwszy z tego przygotowania przedświąteczne, Święta i poświąteczne lenistwo, czasu zostaje niewiele.
Co bardziej przezorni zgłaszają ryby i siedzą cicho, a miejsc w boksach konkursowych ubywa.......

Wszystkich zainteresowanych informuję tą drogą, że ilość boksów jest ograniczona, a regały konkursowe nie są z gumy.
O ile jednak do 1 maja organizatorzy muszą przyjąć na Mistrzostwa każdą zgłoszoną rybę, to po tym terminie mają prawo odmówić z braku wolnych miejsc.

Zgodnie z obowiązującymi zasadami, aby wszyscy mieli równe szanse, biuro konkursu nie informuje do momentu ocenienia ryb: kto, ile i w jakich grupach barwnych wystawił ryb.
Tym sposobem, wszelkie dodatkowe "spekulacje taktyczne" nie będą możliwe.

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: Zgłoszemia dyskowców na Mistrzostwa.

Post autor: Ambra » 21 kwie 2006, 13:46

Zostało do zgłoszania dyskowców na POLSKIE MISTRZOSTWA kilka dni.

Lista zgłoszeń się wydłuża i oby nie było tak, że więcej ryb będzie z krajów ościennych jak naszych - polskich.
Czy warto i czy trzeba czekać na ostatnią chwilę?

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: Zgłoszemia dyskowców na Mistrzostwa.

Post autor: Bogdan » 24 kwie 2006, 11:52

Ambra pisze:[
Lista zgłoszeń się wydłuża i oby nie było tak, że więcej ryb będzie z krajów ościennych jak naszych - polskich.Czy warto i czy trzeba czekać na ostatnią chwilę?
Myślę że członkowie PKMD do takiej sytuacji nie dopuszczą nawet gdyby trzeba było wystawić sledzie lub makrele. :wink:
Inną sprawą jest to, że mistrzostwa te są pierwsze i już nigdy pierwszych nie będzie a dyplom uczestnictwa dostanie każdy kto wystawi swoją rybkę i dlatego warto to zrobić.
Za tak małe pieniądze będzie się czym wnukom pochwalić :D

Awatar użytkownika
leszczb
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 22 sty 2005, 09:31
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: leszczb » 25 kwie 2006, 11:09

Witam !!!
Ja wczoraj wysłałem podpisane zgłoszenie faksem . Teraz nie wiem czy czekać na jakiś list czy odrazu przelać ieniądze na konto ?? .










Pozdrawiam Tomek !!!

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 25 kwie 2006, 19:12

No cóż przyszło mi parę słów napisać jako prezes a strasznie tego nie lubię . Musi byc kulturalnie i z poszanowaniem analfabety jako człowieka . No to będzie ;)

Pozostało niewiele czasu do naszej pierwszej wystawy w której to my jesteśmy organizatorami i może tego nie widać na forum ale trwają ciężkie prace części kolegów z klubu aby dopiąć organizacyjnie ogrom pracy . Pojawił się jeden problem - zgłaszanie ryb do konkursu . W tej chwili mamy około 60 % obsady zbiorników i niech się nikt nie zdziwi że może do niego braknąć miejsca mimo że zgłosi się w terminie podanym w regulaminie . Jako klub mamy określoną ilość zbiorników i niestety nie mamy czasu nic więcej zorganizować - pewnie próżne będą żale że moja ryba pewnie zdobyłaby Grand Prix ale niestety się spóźniłem . Proszę przyspieszcie decyzje kto wstawia rybę kto potrzebuje hotel . Ja w dniu dzisiejszym deklaruje już że 3 sztuki moich ryb pojedzie po dyplom uczestnictwa w Krakowie oraz zaklepię miejsce w hotelu . Proszę zwrócić uwagę że to co robi garstka zapaleńców nie zostanie odebrane jako ich działanie ale jako działanie klubu . Będąc członkiem możesz dużo - możesz pomóc a możesz też opóźniać i stwarzać niepotrzebną nerwówkę w połowie maja . Przecież nie jest trudne podjąć decyzję - tak wystawiam swojego pupilka przecież nie jest on z tych ostatnich . Tak przyjadę na wystawę bo to wystawa mojego klubu którego jestem członkiem .
To my tworzyliśmy ten klub i to my jesteśmy tym klubem . Jak mówi przysłowie "po pierwsze nie szkodzić .. " rozumiemy że nie każdy ma możliwości pomagać organizacynie ale każdy ma możliwość podjąć decyzję nie czekając do dnia ostatniego .

Niektórzy zadają sobie pytanie - wprawdzie mam ładną rybę ale mistrzem to ona nie zostanie . Może faktycznie się tak stać - moje które odwiedzą wystawię też pewnie nie zabłysną , myślicie że mnie to martwi ? - absolutnie , od kilkunastu lat mam paletki - okres goryczy i małych sukcesów . Pewnie tych goryczy było więcej . Teraz mam tą satysfakcję że jednak w pierwszym polskim konkursie palet moje palety też będą - to dla mnie znaczy dużo ( będę wiedział jak daleko mam do najlepszych ;) ). Dużo też dla mnie znaczy możliwość spotkania podobnych entuzjastów - pokłócić się we własnym gronie - jakie to miłe ;)

podpisano prezes PKMD Aleksander Krawcewicz

Awatar użytkownika
mirek
zarząd pkmd
Posty: 1631
Rejestracja: 07 gru 2004, 10:31
Imie i Nazwisko: Mirek Żak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Wadowice
Lokalizacja: Wadowice
Kontaktowanie:

Post autor: mirek » 25 kwie 2006, 21:32

leszczb pisze:Witam !!!
Ja wczoraj wysłałem podpisane zgłoszenie faksem . Teraz nie wiem czy czekać na jakiś list czy odrazu przelać ieniądze na konto ?? .
Pozdrawiam Tomek !!!
Myślę, że nikt nie będzie wysyłał listu z potwierdzeniem, ale kasa mile widziana :wink:
Wydatków mamy sporo przed tą wystawą.

Pozdrawiam i do zobaczenia na wystawie.
Skarbnik PKMD :wink:

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 26 kwie 2006, 07:36

Ja wczoraj wysłałem podpisane zgłoszenie faksem . Teraz nie wiem czy czekać na jakiś list czy odrazu przelać ieniądze na konto ??........

Każdy może posyłać jak lubi rezerwację czy zgłoszenie ryb na Mistrzostwa.
Najmniej ryzykowne jednak jest wysyłanie zgłoszenia poprzez druki znajdujące się na www.zoofestiwal.krakow.pl
Wtedy i zgłoszenie dochodzi i potwierdzenie się otrzymuje.

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 26 kwie 2006, 07:59

cocoloco pisze:..............
Pozostało niewiele czasu do naszej pierwszej wystawy w której to my jesteśmy organizatorami i może tego nie widać na forum ale trwają ciężkie prace części kolegów z klubu ...........Pojawił się jeden problem - zgłaszanie ryb do konkursu ........... Proszę przyspieszcie decyzje kto wstawia rybę kto potrzebuje hotel ..........
Będąc członkiem możesz dużo - możesz pomóc a możesz też opóźniać i stwarzać niepotrzebną nerwówkę w połowie maja . Przecież nie jest trudne podjąć decyzję - tak wystawiam swojego pupilka........
I tu Prezes trafił w sedno.

Zorganizowanie tak wielkiej imprezy to wielki wysiłek i czyni to określona grupa ludzi.
Nikt nie ma pretensji, że inni członkowie Klubu na tym etapie niewiele robią. Mają na to wpływ różnego rodzaju trudności obiektywne...........

Nie mniej bolesny bywa brak współpracy i zdyscyplinowania, kiedy "olewa" się wyznaczone terminy.
Niech ktoś z Was coś zorganizuje na zasadzie przewidywania i braku informacji......

Zgłoszenie przyjazdu czy postawienia ryby na konkursie wymaga jedynie wejścia na stronę, otwarcie odpowiedniego zgłoszenia i wypełnienia kilku linijek a potem kliknięcia - "wyślij".........

Ewa zrobiła wszystko, by żaden z Was się nie "napracował".
Czy i tego mało?
Mam żal, żal do tych, którzy zawsze na wszystko mają czas..........
Ja i koledzy pracujący nad imprzą go nie mają...........

Niekiedy zaczynam się zastanawiać - czy warto??????
Czy warto tracić dni i noce, gdy inni nie potrafią poświęcić 5 minut !!!!!!!!
Przykre co piszę, ale to obiektywna prawda.

Powyższe uwagi nie dotyczą tej grupy uczestników imprezy, którzy już dawno zrobili to, co do nich należy.

Awatar użytkownika
leszczb
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 22 sty 2005, 09:31
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: leszczb » 29 kwie 2006, 14:33

Witam !!!
Pieniądze poszły wczoraj ale nie wiem kiedy dojdą .








Pozdrawiam Tomek !!!

Awatar użytkownika
leszczb
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 22 sty 2005, 09:31
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: leszczb » 04 maja 2006, 14:09

Witam !!!
Nie wiem czy pieniądze diszły na czas ?? . Prosze o jakieś potwierdzenie czy pieniądze doszły i czy moje zgłoszenie zostało przyjęte tzn. czy będę wystawiał rybe ?? .








Pozdrawiam Tomek !!!

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 04 maja 2006, 22:13

leszczb pisze:........Prosze o jakieś potwierdzenie czy ........moje zgłoszenie zostało przyjęte tzn. czy będę wystawiał rybe ?? .
Będziesz.
Zgłosiłeś rybę w grupie "W" - 1 szt.
Posyłałem Ci potwierdzenie.

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: Zgłoszemia dyskowców na Mistrzostwa.

Post autor: Ambra » 04 maja 2006, 22:28

KOMUNIKAT

Z dniem 1 maja br. lista wystawców na I Polskich Mistrzostwach Dyskowców została zamknięta.
W konkursie weżmie udział 90 ryb z Polski, Francji, Czech, Słowacji, Niemiec i Austrii.



Zgłoszenia wysłane po regulaminowym terminie nie będą uwzględniane i nie ma sensu ich wysyłać.
Między innymi dziś, czyli po terminie, nadeszły zgłoszenia z Nigerii i Tajlandii, które także nie zostały przyjęte.

Wszystkim którzy zgłosili dyskowce w regulaminowym terminie życzę powodzenia.
Do zobaczenia w dniu 1 czerwca 2006 roku w Krakowie.

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: Zgłoszemia dyskowców na Mistrzostwa.

Post autor: Ambra » 06 maja 2006, 08:44

Ponieważ kilka osób nie z naszego Forum wyraziło wątpliwość co do zgłoszenia ryb na naszą imprezę z Nigerii, poniżej oryginalna treść listu:

Invitation to attend your fish trade show

Dear sir,

Thanks for your info about the up coming fish trade show in Poland,we are exporter of tropical fish,reptiles,birds and plants with base in Lagos-Nigeria.
We are interested in attending the discus trade,so pls kindly send an invitation letter to enable us get entry visa to your country.
Pls also advice about hotel reservetion,entrance past and others.
Once we hear from you,our passport info will be send.

Waiting to hear from you.

Thanks and kind regards.

Felix Ekam

Dla mających trudności z przetłumaczeniem sobie tekstu:

Szanowny Panie
Dziękuję za informacje o nadchodzącej wystawie w Polsce, jesteśmy exporterem ryb tropikalnych, gadów, ptaków i roślin z siedzibą w Lagos - Nigeria.
Jesteśmy zainteresowani wzięciem udziału w wystawie, dlatego prosimy serdecznie o przesłanie zaproszenia, aby umożliwić nam dostanie wizy do waszego kraju.
Prosimy również o pomoc/poradę w sprawie rezerwacji hotelu, wejścia na wystawę itp.
Jak tylko dostaniemy wiadomość od Was, nasze paszporty będą załatwiane.
Czekamy na odpowiedź.
Dziękujemy z poważaniem
Felix Ekam


Nie podaję żadnych zawartych w oryginale pisma adresów, faksów, meila oraz strony www i telefonów, by nie być posądzanym o reklamę.

Nasza odpowiedź:

Szanowny Pan Felix Ekam

Z przykrością informuję, że zgłoszenie zostało przysłane po wyznaczonym terminie, czyli po 1 maja 2006r.
W tej sytuacji nie może być ono pozytywnie rozpatrzone i możemy jedynie zaprosić Pana i Pana firmę na II edycje Mistrzostw, która odbędzie się w 2008 roku. O dokładnym terminie zostanie Pan powiadomiony.

Z poważaniem....................

Gość

Post autor: Gość » 06 maja 2006, 09:17

W tej sytuacji nie może być ono pozytywnie rozpatrzone i możemy jedynie zaprosić Pana i Pana firmę na II edycje Mistrzostw, która odbędzie się w 2008 roku
czarno to widzę - kto tych wystawców w nocy pilnować będzie ;) - ja mam zakaz - żona jest straszną rasistką jak widzi młode afrykanki ;)

Awatar użytkownika
Gosia
junior
junior
Posty: 29
Rejestracja: 30 mar 2005, 19:45
Kontaktowanie:

Post autor: Gosia » 06 maja 2006, 20:33

Anonymous pisze:
W tej sytuacji nie może być ono pozytywnie rozpatrzone i możemy jedynie zaprosić Pana i Pana firmę na II edycje Mistrzostw, która odbędzie się w 2008 roku
czarno to widzę - kto tych wystawców w nocy pilnować będzie ;) - ja mam zakaz - żona jest straszną rasistką jak widzi młode afrykanki ;)

Ty nawet nigdzie nie ruszaj się z domu,bo kto ciebie będzie pilnował,a ja jestem uczulona na głupie gadanie :lol:

Odpowiedz

Wróć do „I Mistrzostwa Dyskowców Kraków 2006”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość