powitanie

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

mocny
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2005, 20:07
Lokalizacja: boleslawiec

powitanie

Post autor: mocny » 29 sty 2006, 17:31

witam wszystkich milosnikow dyskowcow :D zaczynam dopiero przygode z tyi pieknymi rybami ale juz wiem ze to jest milosc na wieki :) sa cudowne a i szczescie mialem niesamowite bo przy zakupie trzech paletek odrazu trafila mi sie para,mloda sklada jaja bardzo czesto ale niestety po 24 moze troszke dluzszym czasie znikaja,co robie zle :?:

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Post autor: rady3 » 29 sty 2006, 17:38

Witaj w klubie wariatów paletkowych. :) Choć nie tylko. Trudno cokolwiek doradzić. Za mało danych. Czy te ryby są w akwa tarliskowym, jakie są parametry wody? W jakim wieku są ryby?

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: powitanie

Post autor: Ambra » 30 sty 2006, 06:13

mocny pisze:..........trafila mi sie para,mloda sklada jaja bardzo czesto ale niestety po 24 moze troszke dluzszym czasie znikaja,co robie zle :?:
Powodów może być bardzo wiele.
Para może być zbyt młoda, mieć nieodpowiednie warunki, na koniec mogą to być dwie samice..............

Jeśli tak lubisz dyskowce jak piszesz, musisz uzbroić się w cierpliwość, obserwować i poszukiwać.........i co najważniejsze wyciągać wnioski.

Życzę powodzenia

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Post autor: niki 28 » 31 sty 2006, 20:10

Ja również jestem nowym pozytywnie zakręconym miłośnikiem palet .Mam również te same kłopoty z moją dobraną parą ,ale nie zrażaj się .Prędzej czy póżniej w końcu je rozmnożymy .jacek664

daro
junior
junior
Posty: 27
Rejestracja: 24 wrz 2005, 17:10
Lokalizacja: Płock

Post autor: daro » 31 sty 2006, 21:31

Witam serdecznie.To dopiero poczatek Twojej wspaniałej przygody,wiec trzeba uzbroić się w cierpliwość.To nie takie proste jak z mieczykami.Trochę doswiadczenia i bedzie dobrze.Pozdrawiam.

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości