tragedia w Katowicach

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Post autor: rady3 » 01 lut 2006, 09:19

Michcio pisze:Dywagacje na temat gołębi sa nie na miejscu w obliczu takiej tragedii. Tam zginęli ludzie, ich bliscy teraz rwą włosy z głów. Dzieci zostały osietocone, a matkom serca krwawią. Uszanujmy ich cierpienie.
Jasne masz 100% racji- pomijając pierwsze zdanie. Jedno drugiemu nie przeszkadza. Gołębie też czują. Nie widzę w zajęciu się ptakami nic uwłaczającego dla tych ludzi, którzy cierpią. Wręcz odwrotnie. Wiadomo, że im w tej chwili nie gołębie są w głowie, więc ktoś powinien się nimi zająć.

marek
zarząd pkmd
Posty: 1524
Rejestracja: 06 gru 2004, 19:27
Imie i Nazwisko: Marek Widur
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: marek » 01 lut 2006, 09:58

Nasze Stowarzyszenie wysłało oficjalne pismo do Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych następującej treści :

STOWARZYSZENIE
POLSKI KLUB MIŁOŚNIKÓW DYSKOWCÓW

__________________________________________


Zarząd Główny w Chorzowie
Prezydent Polskiego Związku
Hodowców Gołębi Pocztowych
Szanowny Pan
Jan Kawaler


W związku z tragicznymi wydarzeniami, Zarząd Polskiego Klubu Miłośników Dyskowców pragnie złożyć na Pana ręce wyrazy najgłębszego współczucia.
Tragiczne wydarzenia napełniły nas wielkim smutkiem, gdyż będąc także hobbystami uczestniczymy w różnego rodzaju prezentacjach i pokazach.
Jednocześnie informujemy, że na nadzwyczajnym posiedzeniu Zarządu PKMD podjęto uchwałę, że wystawa ZOO-Festiwal Kraków 2006, która odbędzie się w dniach 2 –4 czerwca 2006r. zostanie zadedykowana miłośnikom gołębi i ofiarom katastrofy budowlanej jaka miała miejsce w dniu 28 stycznia 2006r na hali Międzynarodowych Targów Katowickich.
W tym celu PKMD udostępni hodowcom gołębi nieodpłatnie część wynajętej hali wystawowej, by mogli zaprezentować swój dorobek.
W razie zaakceptowania naszej propozycji, wystosowane zostanie w terminie późniejszym odrębne pismo.

Zarząd PKMD
Sekretarz
Marek Widur
Kraków 30 stycznia 2006r.

Awatar użytkownika
Michcio
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 578
Rejestracja: 31 paź 2005, 22:20
Imie i Nazwisko: Michał Próchnicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Michcio » 01 lut 2006, 11:09

Rady3 oczywiście masz racje. W tym przypadku wychodze na obojętnego!! ale to jest nie prawda. Niewłaściwie sie wysłowiłem. Cóż może jednak nie niewłaściwie, byłem pod wpływem relacji telewizyjnych...Wybaczcie.Wydaje mi sie że gołębie powrócą do swoich gołębników, o ile oczywiście zostaną uwolnione z klatek.

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 01 lut 2006, 12:02

Ryby które ja zakupiłem od Hudego - zostaną sprzedane na licytacji a uzyskana kwota zostanie przekazana na wymieniony przez naszego sekretarza związek .
,

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Post autor: rady3 » 01 lut 2006, 14:27

wmarek pisze:Nasze Stowarzyszenie wysłało oficjalne pismo do Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych następującej treści :
No jak widać nasz Zarząd nie śpi. BRAWO!

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości