JAKIE FORUM ?

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

JAKIE FORUM ?

Post autor: Bogdan » 11 mar 2013, 16:57

Jakie zmiany wprowadzić i co poprawić aby forum było bardziej przyjazne dla użytkowników.

Awatar użytkownika
jzajonz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1393
Rejestracja: 11 gru 2004, 13:18
Imie i Nazwisko: Janusz Zajonz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Balczewo
Lokalizacja: Balczewo k Inowrocławia

Re: JAKIE FORUM ?

Post autor: jzajonz » 11 mar 2013, 21:28

Zdecydowanie brakuje działu który kiedyś świetnie funkcjonował i gdzie zawsze mogłem znaleźć coś ciekawego. Mam na myśli dział z linkami aby dowiedzieć się czegoś co dzieje się w świecie dyskowców.
Np takie linki znajduję wszędzie ale nie tutaj co nie zachęca do częstszego wchodzenia na nasz portal.
http://www.youtube.com/watch?v=s1cnYfYtlr0

Ktoś kiedyś upierał się że to też komercja i zniknęło coś co było dla mnie swego czasu najbardziej interesujące.

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: JAKIE FORUM ?

Post autor: niki 28 » 11 mar 2013, 22:52

Zdecydowanie poprawić szatę graficzną.Tych parę "skórek" notabene nie zbyt ciekawych nie czyni nas zbyt atrakcyjnymi
Pamiętajmy że "Nigdy nie masz drugiej szansy zrobić pierwsze wrażenie"

T_W
senior
senior
Posty: 145
Rejestracja: 02 maja 2007, 08:51
Imie i Nazwisko: Tomasz Werner
Lokalizacja: Bawaria / Niemcy

Re: JAKIE FORUM ?

Post autor: T_W » 12 mar 2013, 10:44

Zaprzestac zakladania watkow z zyczaniami urodzinowymi (mozna przeciez wysylac prywatna wiadomosc). Zasmieca to formu (czasami w "nowych watkach" jest wiecej watkow "zyczeniowych" niz tych naprawde zwiazanych z tematem tego forum).
IMHO :-)

Pozdrawiam,
Tomek.

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3399
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: JAKIE FORUM ?

Post autor: przynenta » 12 mar 2013, 17:50

T_W pisze:Zaprzestac zakladania watkow z zyczaniami urodzinowymi (mozna przeciez wysylac prywatna wiadomosc). Zasmieca to formu (czasami w "nowych watkach" jest wiecej watkow "zyczeniowych" niz tych naprawde zwiazanych z tematem tego forum).
IMHO :-)

Pozdrawiam,
Tomek.
Jeżeli jest taka sytuacja, to proszę zgłaszać moderatorowi a życzenia co jakiś czas są usuwanie. Bardziej denerwuje mnie pisanie bez polskich znaków.

Awatar użytkownika
jzajonz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1393
Rejestracja: 11 gru 2004, 13:18
Imie i Nazwisko: Janusz Zajonz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Balczewo
Lokalizacja: Balczewo k Inowrocławia

Re: JAKIE FORUM ?

Post autor: jzajonz » 15 mar 2013, 00:55

Bogdan pisze:Jakie zmiany wprowadzić i co poprawić aby forum było bardziej przyjazne dla użytkowników.
Myślałem że skoro pojawiła się myśl poprawiania czy wprowadzania czegoś do forum to na gorąco pomysłodawcy będą się ustosunkowywać do każdego wątku w tym temacie aby w ten sposób utworzyć dyskusję z której można by było coś wywnioskować. Z pewnością wielu innych wówczas przyłączyło by się do dyskusji aby ożywić temat a tak to hasło zostało rzucone i powoli umiera przepadając pośród innych tematów :(

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Re: JAKIE FORUM ?

Post autor: _TOM_ » 15 mar 2013, 08:44

Jakie forum?
Pewnie ilu forumowiczów tyle poglądów + 1 pogląd więcej dodatkowy jak to u Polaków bywa :)
Ja mam 2 pomysły :)
1. mniej zakładek by forum było czytelniejsze, scalić niektóre podobne, zlikwidować te martwe.
2. powrócić do zakładki i możliwości oceny dyskowca i skalara przez sędziów :) to poprawiało wiedzę i poziom wystawianych potem ryb na mistrzostwach skalara czy dyskowca.

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: JAKIE FORUM ?

Post autor: Bogdan » 15 mar 2013, 14:52

jzajonz pisze: Myślałem że skoro pojawiła się myśl poprawiania czy wprowadzania czegoś do forum to na gorąco pomysłodawcy będą się ustosunkowywać do każdego wątku w tym temacie (
Myślę że to nie tak. Wyrażanie zdania zarządu na tym etapie mogło by też by odczytane jako sugestia a nie oto nam chodzi.
Wątek powstał po to by użytkownicy forum, nie zarząd określili jak to forum ma wyglądać.
Zarząd to tylko 6 osób a użytkowników forum prawie pięć tysięcy przyjmując że co piąty jest aktywny to ten wątek powinien mieć
już kilka stron. No chyba że forum nie wymaga żadnych zmian.

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Re: JAKIE FORUM ?

Post autor: _TOM_ » 15 mar 2013, 15:49

Nie wolno tutaj pomijać jeszcze organu o nazwie Rada Forum, nie wiem czy nie powinna dbać o forum najbardziej z wszystkich, zabiegać o jego atrakcyjność bardziej od reszty, od innych.
Rada Forum powinna aktywnie działać w tym zakresie, to tam też powinna się rodzić inicjatywa, pomysły, a nawet i konkretne propozycje działań, troszkę przysnęli w moim odczuciu przynajmniej.
Chyba taki między innymi był cel, by nie tylko pilnowano tam porządku i ładu na portalu, ale coś więcej jeszcze by Rada dawała portalowi.

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości