Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
Skynet-Discus
junior
junior
Posty: 81
Rejestracja: 31 sie 2011, 09:20
Imie i Nazwisko: Radosław Obrębski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Aleksandrów Kujawski
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Skynet-Discus » 02 gru 2011, 01:01

Drogi Tomaszu powięm ci dlaczego tak napisałem bo wkurza mnie jak ktoś pisze żeby pisać jeśli nie byłeś i nie wiesz to po co piszesz siedz cicho i się nie udzielaj wiem że ludzie cię tutaj szanują ja też ale skoro coś piszesz to z sensem na innym forum za takie pisanie nie wiem nie byłem (ale napisze bo się nudze domu) by cie ludziska nawyzywali ale odpuśćmy sobie te pyskówki bo to nie o to chodzi,jeśli bym od Anseo dostał na maila np info ty stary spadaj z tym ogłoszniem nie może tak być bo zostaniesz zbanowany czy dostaniesz ostrzeżenie....ale wkurzyłem się tylko i wyłacznie na to że jak pisałem posty na forum i zamawiałem u nich ryby po kosmicznych cenach byłem spoko ziomek a jak tylko dałem ogłoszenie w dziale giełda gdzie mam prawo bez wyjaśnienia zostałem zbanowany i tylko dlatego tutaj napisałem żeby pokazać jakiego pokroju to są ludzie i o co tak naprawde o tym forum chodzi Forum Miłośników Dyskowców ???? dobrze Tomek napisał takie sprawy trzeba nagłaśniać żeby jak najmniej ludzi się nacieło ....zapraszam do obejrzenia tego co przywiozłem od braci wczoraj pozdrawiam


http://www.pkmd.pl/pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=6419

Przemek Wieczorek
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 622
Rejestracja: 31 paź 2009, 13:10
Imie i Nazwisko: .....
Miejsce zamieszkania/miasto/: ....
Lokalizacja: ...

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Przemek Wieczorek » 02 gru 2011, 07:01

Radek zaczysz mnie drażnić Przestan stałych bywalców rostawiać po kątach -czytaj Tomka Nie podoba mi się Twój ton i retoryka -Trzymaj jakiś poziom Bo inaczej i tu możesz zostać niedługo zbanowany Tomek dobrze Ci napisał wyluzuj !

Awatar użytkownika
Skynet-Discus
junior
junior
Posty: 81
Rejestracja: 31 sie 2011, 09:20
Imie i Nazwisko: Radosław Obrębski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Aleksandrów Kujawski
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Skynet-Discus » 02 gru 2011, 08:24

Koniec już tej przepychanki śłownej wyraziłem tylko>> swoją << opinie do której mam prawo Tomka bardzo szanuje jako hodowce ale z zaproszenia niestety Tomku nie skorzystam mam inne żródełka ale dziękuje :) a jeśli poczułeś się urażony to przepraszam

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: arturo » 02 gru 2011, 20:00

Jeśli ryby Ci się nie podobały to trzeba było z nich zrezygnować, to wolno Ci zawsze... pojechałeś sam do Niemiec i już, po sprawie.... ja byłem kilka razy u Ani i Sebastiana i zawsze byłem poczęstowany czymś typu kawa, herbata, piwo itp... może mieli słabszy dzień??!! Nie oceniaj ludzi po tym jak i gdzie to prowadzą ale po tym co robią i mówią... Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi... a może to Wy mieliście zły dzień, byliście na kacu, zmęczeni podróżą??!! Być może to Wasze subiektywne oceny są złe??!! Rozumiem, że mierzyliście ryby co do milimetra??
Cały temat jest nie smaczny choćby dlatego, że admini każdego forum mają prawo zbanować osobę pod obojętnie jakim pozorem i nic nie zrobisz, do tego jest regulamin forum, zasady panujące ale nad tym wszystkim jest ADMIN i wystarczy, że jest mu źle, nie podoba mu się Twoja twarz i po sprawie... być może Twój temat rozjuszył Anię i Sebastiana ale to już jest ich sprawa, a szukanie poklasku w "sprawie" na innych forach jest zupełnie nie potrzebne - nic nie zmieni ani nic nie wskóra w sprawie... wyluzuj i już... pozdrawiam

Awatar użytkownika
roh
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2083
Rejestracja: 09 maja 2010, 21:49
Imie i Nazwisko: Roman Hadziewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: KĘTRZYN
Lokalizacja: KĘTRZYN
Kontaktowanie:

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: roh » 02 gru 2011, 21:31

[quote="arturo"][/quote]
Artur To wszystko prawda,ale wcale nie znaczy, że trzeba Adminowi d...ę lizać, żeby mu się podobać :lol: :lol: :D -jak widzisz ja mam drugą prawdę-ja odebrałem DF jako prywatny "PGR" do robienia szmalu,a nie w celach rozwoju wiedzy na temat dyskowców-sam się zbanowałem-nie cierpię beznadziei. :roll: :roll: Pyszczyć większość z nas potrafi,ale pyszczyć na temat to już inna bajka :mrgreen:
A pisałem też, że te Niemieckie ryby mają dużo głębsze dno.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2011, 22:03 przez roh, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Skynet-Discus
junior
junior
Posty: 81
Rejestracja: 31 sie 2011, 09:20
Imie i Nazwisko: Radosław Obrębski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Aleksandrów Kujawski
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Skynet-Discus » 02 gru 2011, 21:36

ja opisałem mój i moich kolegów przypadek wiesz Artur każdy niech wyciągnie wnioski sam dla siebie po pierwsze zostaliśmy oszukani może,ja to już przeżyłem te 15 jako Jumbo ale moi koledzy to byli zdziwieni jak kupili tego kota przygotowanego w worku :)

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: _TOM_ » 02 gru 2011, 21:36

Są fora, na których żaden admin nikogo nie zbanuje za twarz czy jak ma zły humor za byle co, choćby nasze :) więc nie popadałbym w przesadyzm.

Na bardzo drobnym pisaku jak dyskowiec poleży trochę po transporcie na boku a nawet i całą dobę, nic sobie trwale nie porysuje, zaręczam :) To się może przytrafić tylko na grubszym piachu, albo żwirku.

Awatar użytkownika
Marek81
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 754
Rejestracja: 27 lis 2005, 21:28
Imie i Nazwisko: Marek Szymaniak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Ząbki
Lokalizacja: Ząbki pod Warszawą
Kontaktowanie:

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Marek81 » 03 gru 2011, 02:09

Taaaaa wolny kraj, wolne słowo, niech ludzie wiedzą że nie każdy jest zadowolony.
Świeżak zawsze jest nabity w butelkę i utopi parę stówek zanim kupi coś wartego, przykre ale prawdziwe.
Piękne jest to ze życie taki handelek szybko weryfikuje ;)

Fajne rybska !!!
Najważniejsze że podróż była owocna !

Awatar użytkownika
krjon
junior
junior
Posty: 66
Rejestracja: 04 paź 2007, 06:19
Imie i Nazwisko: Krzysztof Jonasz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stalowa Wola
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: krjon » 04 gru 2011, 00:32

Sprzedajesz je z miłości do hobby, czy z miłości do mamony?

:wink:
http://allegro.pl/paletki-od-stendkera- ... 16940.html

Awatar użytkownika
Skynet-Discus
junior
junior
Posty: 81
Rejestracja: 31 sie 2011, 09:20
Imie i Nazwisko: Radosław Obrębski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Aleksandrów Kujawski
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Skynet-Discus » 04 gru 2011, 07:39

przecież pisze na tym allegro że wybrałem sobie 6 sztuk które zostawiłem dla siebie bo taki był cel tej wyprawy ,wziąlem ich tak dużo żeby miec obiektywny wybór na spokojnie w domu i żeby wróciło mi sie za samą podróż (około 1000 zł) ma ktoś poprostu okozje kupić ladne ryby za przyzwoite pieniądze.... ale dzieki za reklame :)



p.s. w styczniu jade znów tam po ryby żeby wybrać ponownie 6-8 sztuk w celu pomiesznia krwi

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Ambra » 04 gru 2011, 09:01

Skynet-Discus pisze: .................... p.s. w styczniu jade znów tam po ryby żeby wybrać ponownie 6-8 sztuk w celu pomiesznia krwi
1. Moim zdaniem, jeśli jedziesz w to samo miejsce, bu nabyć ryby w celu "pomieszania krwi", to już na samym początku czynisz błąd. "Trzymanie linii" na danej hodowli, to najczęściej obracanie się wokół jednego genotypu w ramach jednej formy barwnej. Tematu nie rozwijam, ale poddaję pod rozwagę.

2. Zapoznałem się dokładnie z całym zagadnieniem poruszonym w tym wątku i kilka uwag na jego temat:

- Forum PKMD jest otwarte dla wszystkich użytkowników - również dla Was, jak widać - pod warunkiem, że się będziecie stosownie zachowywać (Regulamin). Nie ma tematów "tabu", ale opinie trzeba wyrażać na odpowiednim poziomie.
- Praktyka sprzedawania mniejszych ryb jak w ofercie, to nie tylko polska specjalność - nie znaczy to jednak, że fakty takie coś usprawiedliwiają.
- Temat jest drażliwy i sądzę, że nie należy go dalej rozwijać. W tym zagadnieniu nic nowego już nie będzie i roztrząsanie go nie ma sensu.
- Osobiście nie mam zdania i pewnie długo nie będę miał na temat wspomnianej firmy, jak i Was - skarżących się. Niewątpliwie jednak jesteście rozżaleni, a taka okoliczność nie sprzyja obiektywnemu oglądowi sytuacji, co nie oznacza także, że wymienione przez Was fakty nie mogły mieć miejsca.
- Brak potraktowania Was jak kolegów z DF, to zagadnienie z kategorii, która nie powinna podlegać ocenie na Forum PKMD. W tym wypadku jak się okazuje byliście zwykłymi klientami i także w innych sklepach - bez względu na przejechaną odległość - nikt Wam gościny proponować zazwyczaj nie będzie.
- Jeśli zasady obowiązujące na Forum PKMD są dla Was do przyjęcia, możecie "zakotwiczyć" na nim na dłużej. Mało, jeśli bawi Was coś więcej jak tylko pisanie i handlowanie, możecie zostać członkami PKMD.

Awatar użytkownika
Skynet-Discus
junior
junior
Posty: 81
Rejestracja: 31 sie 2011, 09:20
Imie i Nazwisko: Radosław Obrębski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Aleksandrów Kujawski
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Skynet-Discus » 04 gru 2011, 11:31

panie Andrzeju ogromnie cenie sobie dokonania pana i całego PKMD pisząc tego posta chciałem tylko pokazać jak nas potraktowano a każdy wyciągnie wnioski sobie sam dla mnie ,to nas oszukano,dla kogoś innego to może dobrze że płaci za większe a dostanie mniejsze ,może ktoś lubi jak traktują go jak złodzieja (a zostawiliśmy tam 3000 zł) mnie to zbulwersowało, każdy sobie to oceni we własnym zakresie ja wyraziłem tylko SWOJĄ opinie,najbardziej "boli" mnie tutaj że ciągle musze tłumaczyć się z tego że >>>opisałem że ktoś robi żle <<<< bo z calym szacunkiem panie Anderzeju nie jest pan chyba zwolennikiem takich praktyk ?

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Ambra » 04 gru 2011, 13:52

Skynet-Discus pisze: ...................... nie jest pan chyba zwolennikiem takich praktyk ?
Nie jestem, nie byłem i nie będę !!!!!!!!!!!
Starałem się jedynie bezstronnie zabrać głos w dyskusji nie tłumacząc żadnej ze stron.
Też jestem zdania, że każdy kto zechce może i powinien wyciągnąć wnioski z tej opowieści.
Jakie - to już każdego indywidualna sprawa.
W interesie całej akwarystyki (a więc i PKMD) leży jednak, by nie antagonizować forów akwarystycznych i tej zasady staram się przestrzegać, choć przyznaję, że czasami nie jest to łatwe.

Możesz pisać Kolego tam gdzie uznasz za stosowne, przyjaźnić się z tymi których lubisz, dobierać sobie towarzystwo itp.
To proste zasady, z którymi nie warto polemizować.
Nie możesz jednak oczekiwać, że użytkownicy Forum PKMD staną murem za Tobą w sytuacji, gdy nie wypowiedziała się druga strona.
Przedstawiłeś swój punkt widzenia i w zasadzie nie należy z nim polemizować do momentu przedstawienia argumentów drugiej strony.
Tych nie ma.
Jestem przekonany, że rozumiesz moje stanowisko i chciałbyś, żeby w przypadku problematycznej sytuacji, jeśli by Ciebie dotyczyła, zastosowana została podobna zasada.

Awatar użytkownika
Skynet-Discus
junior
junior
Posty: 81
Rejestracja: 31 sie 2011, 09:20
Imie i Nazwisko: Radosław Obrębski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Aleksandrów Kujawski
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Skynet-Discus » 04 gru 2011, 14:27

w 100% się z panem zgadzam .......każdy musi mieć prawo do obrony nawet oni ,kolega który byl wtedy razem ze mną napisał w tym temacie posta (to dowód na to że nie kłamie) mi niestety nie dano prawa do tej obrony wyrzucono mnie z tamtego forum pod jakimś tam pretekstem że mam dwa konta faktycznie miałem ale zmeniem nazwe ponieważ załozyłem nowe bardziej jakby rozpoznawalne tutaj na PKMD zrobiłem to samo założylem nowe a z poprzedniego przestałem korzystać ,prawo do obrony, ok ...mi tego prawa nie dano..:( ale to jest forum PKMD i nie chciabym się tutaj użalać bo nie o to mi chodziło pozdrawiam


p.s. panie Andrzeju do dziś sięgam do pana znakomitej książki :) wileki szacunek :)

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: przynenta » 04 gru 2011, 22:17

Skynet-Discus pisze: p.s. panie Andrzeju

Jedna uwaga, u Nas "Panowie" już dawno wyginęli jak mamuty :wink: :lol:

Zablokowany

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości