Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
Skynet-Discus
junior
junior
Posty: 81
Rejestracja: 31 sie 2011, 09:20
Imie i Nazwisko: Radosław Obrębski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Aleksandrów Kujawski
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Skynet-Discus » 30 lis 2011, 11:49

przepraszam że pisze tutaj o tym ale jestem po prostu zbulwersowany działaniem dwójki ludzi właścicieli http://www.discusforum.pl/ otóż kiedy pisałem posty i byłem w tej społeczności to było ok jak wstawiłem ogłoszenie że jadę do Stendkera po ryby i mogę (nie w celach zarobkowych) przywieść komuś z forum ryby automatycznie zostałem zbanowany to jest cały obraz tego forum żenada a skoro już mnie zbanowali opowiem wam jak byłem po ryby swego czasu w ANSEO zamówiłem u nich parę Jumbo Snake Skin Blue po jakimś czasie pani Ania zadzwoniła że z Niedziele można odebrać więc ja i moi koledzy pojechaliśmy tam po ryby moi koledzy zamówili 8 cmetrowe rybki od Stenkdera,jechaliśmy prawie 200 km po przyjeżdzie do Anseo nie zaproponowano nam nawet kawy,herbaty czy nawet wody weszliśmy do jakiegoś garażu gdzie było pełno wszystkiego ogólnie bałagan,po chwili pan Sebastian oświadczył nam a było nas trzech że jeden zostaje po ryby a reszta idzie czekać do samochodu bo wiele mu rzeczy ginie i póżniej zmiana zawodnika .....jak wszedłem do tego ich Anseo pomieszczenie w którym mieli akwaria było może 3 metry na metr jakbym rozciągnął ręce + noga dotknąłbym każdej ściany no i moje ryby od Stendkera były wpuszczone do Akwarium gdzie mieli państwo wspólny obieg wody z innymi akwaiami ,trochę mnie to przeraziło oczywiście póżniej ryby miały wszystkie robale świata ale dałem rade .....ja poszedłem do autka kolej była na mojego kolejnego kolegę który ryby miał już spakowane zero możliwości wyboru nie wspomnę o tym że moich koledzy zamiast 8 cm ryb dostali mniejsze a ja zamiast zamówionych Jumbo za które zapłaciłem 1100 zł dostałem rozmiar 15-17 cm żenada jeszcze raz żenada zamówiłem Blue Snake a dostałem Samca Blue,Samice Red (teraz już to wiem) dodam też że jako jedyna para nie składa mi ikry po odłożeniu do tarliskowego mają z tym spory problem tylko raz mi wytarły się w ogólnym ale wiadomo nic z tego nie wyszło ,miałem o tym nie pisać i urgyść się w jeżyk ale skoro oni mnie zbanowali za taką błachostkę ,za to że chciałem przy okazji jadąc do Stenkera przywiesc komuś z forum ryby tak po koleżeński bez zarobku to po mnie rozwaliło na maxa ,sorki że akurat tutaj o tym pisze ale gdzieś trzeba takie sytuacje >>>chore<<< nagłaśniać a więc moi drodzy uważajcie na discus forum z miłością do paletek to maja niewiele wspólnego

Awatar użytkownika
gajowa
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1899
Rejestracja: 06 maja 2006, 15:21
Imie i Nazwisko: Barbara Bogdańska
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: gajowa » 30 lis 2011, 14:45

Dziekujemy za interesującą informacje. Też juz słyszałam podobną historię i to ok rok temu :?

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: niki 28 » 30 lis 2011, 15:21

Wydaje mi się przyjacielu,że byłeś albo mało "ostrożny",nie uświadomiony,lub też naiwny.Zakładanie takiego wątku na sąsiednim forum,było conajmniej nie na miejscu.Przecież wiadomo że wspomniana dwójka sprowadza ryby od P Stenkera.A Ty spróbowałeś im zrobić konkurencję,i to jeszcze na ich forum :| Póki co,wnioski niech każdy wyciągnie sobie sam.Co do samej firmy,to uważam że każdy może sobie kupić ryby gdziekolwiek.Do tego ma prawo.Jeżeli piszesz prawdę to takie potraktowanie klijenta jest rzeczywiście żenujące i żałosne

Awatar użytkownika
Skynet-Discus
junior
junior
Posty: 81
Rejestracja: 31 sie 2011, 09:20
Imie i Nazwisko: Radosław Obrębski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Aleksandrów Kujawski
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Skynet-Discus » 30 lis 2011, 15:30

Drogi Jacku nie czytałeś dobrze mojego wątku nie jestem dystyrbutorem ttych ryb, tylko skupuje jak narazie ryby do siebie na hodowle a te które mi nie pasują sprzedaje i skoro juz jadę do Stenkera to napisałem że moge komuś coś przywieść a pisze to tutaj żeby uświadomiśc ludzią co dzieje się na sąsiednim forum ..JAKO PRZESTROGE..opisuje co mnie spotkało ,że wszystko jest pieknie i oni bardzo cię lubią jak od nich kupujesz ryby po kosmicznych cenach do tego nie w tych rozmiarach co podają a nie daj boże ogłoś sie że masz ryby na sprzedanie a jeszcze Stendkera to cię zbanują czy to drogi Jacku jest w porządku też byś tak robił ???? przecież Anseo to nie jest jakiś jedyny dystrybutor każdy może jechać do Stendkera i tam kupić napisałem tam tego posta poprostu po koleżeńsku jakbym zarobił sobie na paliwo to by pasowało czasy komuny i monopolu to już się dawno temu skończyły

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: przynenta » 30 lis 2011, 16:39

Skynet-Discus pisze:jechaliśmy prawie 200 km po przyjeżdzie do Anseo nie zaproponowano nam nawet kawy,herbaty czy nawet wody
Ja też nie mam barku na hodowli i też nie wymagam od innych serwowania napoi, reszty nie będę komentował, nie byłem, nie widziałem.

Awatar użytkownika
Skynet-Discus
junior
junior
Posty: 81
Rejestracja: 31 sie 2011, 09:20
Imie i Nazwisko: Radosław Obrębski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Aleksandrów Kujawski
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Skynet-Discus » 30 lis 2011, 17:01

bylem w wielu hodowlach i u wielu ludzi za każdym razem z grzeczności po długiej drodze pytano się nas o to czego się napije jak do mnie przyjedziesz też ci zaproponuje kawe ,herbate albo procenty ale to wszystko zależy od kultury osobistej każdy ma swoją nigdy z tych kaw nie korzystam ale to za kazdym razem robi na mnie miłe wrażenie zresztą to chyba jedna podstaw handlowych ja zresztą mam dośc komentarzy napisałem to co przeżylem taka jest prawda o tych ludziach i ich podejściu do innych najbardziej mnie denerwuje na tych forach że jedni chcą zjeśc drugich a gdzie jest ta miłośc do tych ryb to nie wiem chciałem tylko pomoc tam mnie zbanowali tutaj ktoś pisze głupoty tak apropo Przyneta jak nie byleś nie widziałeś,to sie nie udzielaj po co pisać żeby pisać bezsensu usiądz i czytaj żebyś sam kiedys nie był ofiarą :)

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: niki 28 » 30 lis 2011, 17:39

Spokojnie Radku. :) Nie każdy,i nie wszędzie zachowuje się przyzwoicie,a bywa też że jest nie uczciwy.Przeczytałem Twój wątek uważnie,i nie uważam,że robisz komuś konkurencję.Jednak przywóz ryb "po koleżeńsku" z firmy z której korzystają zarabiając :!: właściciele sąsiedniego forum,będzie zawsze traktowane jako właśnie konkurencja.Tym samym dostałeś bana,rzekomo za "dwa konta" u naszych sąsiadów :| Co do sprzedaży dyskowców,to z autopsji wiem,że w tej materii "koleżeństwo" się kończy gdy chodzi o wpływy i zyski.Póki co jednak,nikt sobie głowy nawzajem nie urywa,wszyscy "żyją"i "karawana jedzie dalej".Może jest to spowodowane odpowiednim poziomem kultury osobistej,lub też wzajemnym szacunkiem jakim się darzą zainteresowani.Cichutko Ci radzę,nie oferuj sprowadzania, zamiany,sprzedaży czegokolwiek na wspomnianym forum ,a zaoszczędzisz sobie nerwów,i zdrowia.Pamiętaj ,tutaj za prawidłowo napisane,zgodnie z regulaminem ogłoszenie nikt Ci bana nie da ,i głowy nie urwie :wink: Co do "jakośći" towaru oferowanego przez wspomnianą firmę wypowiadać się nie będę.Bo nigdy od nich rybek nie miałem.Póki co .Nie wnerwiaj się,i fajnie że u nas piszesz :P

Awatar użytkownika
roh
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2083
Rejestracja: 09 maja 2010, 21:49
Imie i Nazwisko: Roman Hadziewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: KĘTRZYN
Lokalizacja: KĘTRZYN
Kontaktowanie:

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: roh » 30 lis 2011, 18:00

Moi Państwo czemu takie pierdoły opowiadacie i bronicie ludzi, którzy robią tyle złego wokół kochających dyskowce.
Ja mam duuuuuuuuuuuuużo "ciekawsze "informacje na temat Pani Ani.
To co kupiliście tam Radku być może nigdy nie widziało Reichu i nigdy nie było w Warendorfie ????????? :shock: :shock: :shock: :shock:
Ale tutaj muszę przekonać pewne osoby aby mi to potwierdziły. Bez tego ani słowa więcej.
PS
Miałem okazję w Szwecji zamienić parę zdań z zainteresowanym z Niemiec.?????, ale nie mam upoważnienia do przekazania dalej opinii Pana S na temat tej "firmy"

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: przynenta » 30 lis 2011, 19:20

Skynet-Discus pisze:Przyneta jak nie byleś nie widziałeś,to sie nie udzielaj po co pisać żeby pisać bezsensu usiądz i czytaj żebyś sam kiedys nie był ofiarą :)
Człowieku daj na luz i nie martw się o mnie.

Nikogo nie mam zamiaru bronić. Dziwi mnie fakt, że byleś osobiście po ryby i dałeś się nabić podobno w butelkę.


Proszę by moderator przeniósł wątek do odpowiedniego działu

Awatar użytkownika
Skynet-Discus
junior
junior
Posty: 81
Rejestracja: 31 sie 2011, 09:20
Imie i Nazwisko: Radosław Obrębski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Aleksandrów Kujawski
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Skynet-Discus » 30 lis 2011, 20:05

przynenta pisze:
Skynet-Discus pisze:Przyneta jak nie byleś nie widziałeś,to sie nie udzielaj po co pisać żeby pisać bezsensu usiądz i czytaj żebyś sam kiedys nie był ofiarą :)
Człowieku daj na luz i nie martw się o mnie.

Nikogo nie mam zamiaru bronić. Dziwi mnie fakt, że byleś osobiście po ryby i dałeś się nabić podobno w butelkę.


Proszę by moderator przeniósł wątek do odpowiedniego działu
nie każdy urodził się zawodowym hodowcą podobnie jak każdy z nas cały ciągle się ucze wtedy miałęm taką wiedze jaką miałemczytasz wybiórczo mojego posta i widzisz to co chcesz widziec a ja tam napisałem że wpłacilem zaliczke na ORGINALNE W PODANYCH WYMIARACH RYBY OD STENDKERA ...... wiem że ty też handlujesz dlatego będziesz bronil ich cały czas w imię czego mamony ? warto oszukiwać ludzi ? byłem u wielu ludzi ktorzy handlują i hodują tylko w Anseo zostałem potraktowany jak opisalem więc to moja wina ? ? apropo postu wyżej faktycznie może to był nie takt napisać o tym że jade do Stendkera ale....to jest forum miłośników dyskowców nie forum miłośników Anseo ani forum miłośników mamony niech zmienią nazwe i po sprawie nikt tam się nie będzie wabił nazwą jak lep na muchy ...ja jestem spokojny napisałęm tego posta w którym głośno krzycze nie dajcie się ludzie zwabić i oszukać i nic więcej jak kogoś to w oczy kole niech nie czyta to proste

seba*1*
członek PKMD
Posty: 264
Rejestracja: 05 kwie 2007, 06:42
Imie i Nazwisko: Sebastian Pustelnik
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: seba*1* » 30 lis 2011, 20:46

przynenta pisze:

Proszę by moderator przeniósł wątek do odpowiedniego działu
A ja myślę,że lepiej juz zamknąc ten wątek,bo zaraz wpadnie druga strona i zacznie się jazda...
Poza tym kolega zaczyna już jechac po bandzie...
Skynet-Discus pisze: wiem że ty też handlujesz dlatego będziesz bronil ich cały czas w imię czego mamony ?
Skynet-Discus pisze:jak kogoś to w oczy kole niech nie czyta to proste:)

aroares32
Posty: 4
Rejestracja: 30 paź 2008, 21:24
Imie i Nazwisko: arkadiusz stawecki
Miejsce zamieszkania/miasto/: aleksandrów kujawski
Lokalizacja: aleks-kuj

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: aroares32 » 30 lis 2011, 21:20

Akurat byłem wtedy z Radkiem w anseo po ryby ,i powiem tak były to moje pierwsze paletki w życiu
każdy zapaleniec wie jak się czuje człowiek kiedy jedzie po swoje pierwsze wymarzone rybki.
to jak nas potraktowano to jest normalnie KPINA ....jednego wpuścili po ryby na tą swoją ALA HODOWLĘ a nam kazali zaczekać w samochodzie,Bo niby im kradną z garażu,ale uwierzcie że by było chociaż coś ....Ogolnie straszny bałagan w garażu w tej niby hodowli jeszcze gorzej ,brud szyby zielone syf totalny ...
Nie wiem jak jest z gościnnością w poznaniu ,bo przejechaliśmy do nich jakieś 250 km ,i nawet nie spytali się czy chcemy szklankę wody ,o kawie nie wspomnę a potraktowali nas jak POTENCJALNYCH ZLODZIEII ..
Dodam że sam wpłaciłem im zaliczkę na konto 500 zł jakieś połowę za ryby ,no i wyobrażcie sobie moje zdziwienie ,kiedy już przyszła moja kolej wejścia na tą NIBY HODOWLE ,a tam ryby spakowane już w boksie 10 szt 8cm nawet nie widziałem co brałem :shock: :shock:
Po prostu nie chcąc stracić zaliczki ,a może dlatego że byłem za bardzo zafascynowany rybami wziąłem przysłowiowego kota w worku ...
Dodam że wtedy byłem zielony w temacia paletek zauafałem ludziom i to był błlad
Ogólnie odradzam ryby z tej NIBY HODOWLI ...Mam straszny nie smak po tej wizycie fuj .....wiem że potraktowali tak więcej osób nie tylko nas..Mam nadzieję tylko że ludzie się ockną i przejrzą na oczy a takie WYSTĘPKI będą opisywane na forach .Nie ma się co wstydzić....
A filiżanki kawy żałować.....
Pozdrawiam prawdziwych miłośników ryb

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: przynenta » 30 lis 2011, 21:41

Skynet-Discus pisze: wiem że ty też handlujesz dlatego będziesz bronil ich cały czas w imię czego mamony ?
Jeszcze raz powtarzam -WYLUZUJ

Chcesz z miłą i wielką przyjemnością sprzedam Ci zbiorniki/regały i instalację a ryby dostaniesz gratis- SAM się przekonasz jak to jest z tą MAMONĄ :lol:

Jak masz miejsce i mamonę to zapraszam a transport masz gratis po mojej stronie. :lol:

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: _TOM_ » 30 lis 2011, 22:48

Opinie forumowiczów i ostrzeżenia co do sprzedawców ryb są bardzo cenne, jeśli rzetelnie relacjonują prawdziwe sytuacje, bo uczymy się wtedy na cudzych błędach i mamy szanse sami ich nie popełniać.
Ja mam tylko obawę, że ta negatywna opinia kilku forumowiczów po ich przygodzie z tym konkretnym hodowcą czy sprzedawcą, zostanie kolejny raz potraktowana zapewne jedynie jako pretekst do kolejnych zwad i waśni między forami, które mają propagować akwarystykę i dyskowce, a nie siebie wzajemnie krytykować.
Znając podejście drugiej strony, nie potraktują tego jako krytyka konstruktywna w celu poprawienia czegoś na przyszłość i zwrócenia uwagi ludziom i forumowiczom na jakiś problem, po to by go rozwiązać, by poprawić styl sprzedaży i warunki jakie hodowla oferuje, a raczej potraktują to jako celowa zaczepka do krytykowania ... i się zacznie znowu ... pyskówka.
Dlatego sugeruję, piszcie o hodowli, to tam się zawiedliście, to tam was nacięli, o tym piszcie, ale nie łączcie tej sytuacji z forum i go w to nie wciągajcie według mnie, bo chyba powiązań oficjalnych brak między tymi sprawami.

Przemek Wieczorek
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 622
Rejestracja: 31 paź 2009, 13:10
Imie i Nazwisko: .....
Miejsce zamieszkania/miasto/: ....
Lokalizacja: ...

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Przemek Wieczorek » 01 gru 2011, 11:44

Forum samo w sobie nie jest winne A zachowanie się administracji

Zablokowany

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości