Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: sunflower » 19 gru 2011, 10:45

Skoro wątek został odblokowany a wcześniej nie zdążyłam odpowiedzieć na pytania Radka/Alexa to pozwolę sobie teraz
Skynet-Discus pisze:ban !!!!! za co ???? konkretnie kobieto,konkretnie mi napisz za co
?
za używanie podwójnego konta - na jednym z kont otrzymałeś bana na drugim pierwotnym nie - mężczyzno.
Skynet-Discus pisze:skoro założyłem nowe jestem na tyle normalny że na stare już nie wchodzę
dla mnie jeżeli ktoś jak napisałeś ' jest na tyle normalny' i zakłada nowe konto bo np. do starego zapomniał hasła to chociaż dane osobowe te same wpisuje - no chyba że przez ten rok zmieniłeś imię z Radek na Alex.
Skynet-Discus pisze:klijent jest najważniejszy i za przeproszeniem w tyłek trzeba go cmoknąć
chcesz cmokać - cmokaj. U nas Klient jest najważniejszy, ale wybacz cmokać nikogo nie będziemy.
Skynet-Discus pisze:stosujecie praktyki z komuny
to akurat wątpliwe bo chociażby wiek nam nie pozwala jak to się robiło za czasów komuny - ale Ty na pewno jesteś lepiej zorientowany
Skynet-Discus pisze:,przecież wy takie samo ogłoszenie dajecie i się sami nie banujecie
no wybacz ale trudno żebym ja banowała Sebastian czy on mnie - dajemy ogłoszenia komercyjne na forum jako właściciele forum - opłacający je. Dają też ogłoszenie komercyjne ludzie, którzy zgłoszą się z prośbą o wystawienie takowych do moda czy admina, ale nie tacy co robią podchody drugim kontem, piszą że ogłaszają się przyjacielsko a na allegro mają full komercyjnych ogłoszeń.
Skynet-Discus pisze:tutaj dostaliście prawo do obrony i swojej wypowiedzi a ja na waszym forum takiej opcji nie miałem
nie bardzo wiem czego chciałeś bronić ale dostałeś takową możliwość ponieważ Twoje pierwotne konto tornado75 jest aktywne
Skynet-Discus pisze: mój post jest dowodem na to jak to całe wasze forum i Anseo wygląda w praktyce i w przeciwieństwie do was nie ma w nim ani jednego kłamstwa
no i właśnie dwie linijki wyżej zostało udowodnione jak to w Twoim poście 'nie ma kłamstwa'
pozdrawiam i w razie pytań czy wątpliwości bądź chęci dalszej dyskusji zapraszam na discusforum - konto masz tam więc podyskutować możemy.

Awatar użytkownika
gajowa
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1899
Rejestracja: 06 maja 2006, 15:21
Imie i Nazwisko: Barbara Bogdańska
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: gajowa » 19 gru 2011, 20:22

sunflower pisze:Skoro wątek został odblokowany a wcześniej nie zdążyłam odpowiedzieć na pytania Radka/Alexa to pozwolę sobie teraz
Skynet-Discus pisze:ban !!!!! za co ???? konkretnie kobieto,konkretnie mi napisz za co
?
za używanie podwójnego konta - na jednym z kont otrzymałeś bana na drugim pierwotnym nie - mężczyzno.
Z tymi banami za podwójne konta to nie bardzo jesteście w porządku. Kilka dni temu widziałam jedną i tą sama osobę ma Waszym forum, która ma 3 konta i bana nie ma. Skąd to wiem, bo akurat były urodziny tej osoby i z czystej ciekawości sprawdziłam, czy dane sie zgadzają. No i - bingo.

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: sunflower » 20 gru 2011, 08:06

gajowa pisze:Z tymi banami za podwójne konta to nie bardzo jesteście w porządku. Kilka dni temu widziałam jedną i tą sama osobę ma Waszym forum, która ma 3 konta i bana nie ma. Skąd to wiem, bo akurat były urodziny tej osoby i z czystej ciekawości sprawdziłam, czy dane sie zgadzają. No i - bingo.
oświeć nas Basiu bo nie jesteśmy 24h na dobę na forum i nie jesteśmy w stanie wszystkiego kontrolować

Przemek Wieczorek
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 622
Rejestracja: 31 paź 2009, 13:10
Imie i Nazwisko: .....
Miejsce zamieszkania/miasto/: ....
Lokalizacja: ...

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Przemek Wieczorek » 20 gru 2011, 08:52

Aniu skończ posze Bardzo nie miło czyta się Twoje posty Ostatnio była amnestia na df Ale mi niestety, nie ubyło jedno ostrzeżenie, a tak bardzo chciałem się zalogować :cry:

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: sunflower » 20 gru 2011, 11:59

o - Przemek - znowu Ty. Amnestia była dla osób z ostrzeżeniami a nie z banami (żadnemu zbanowanemu użytkownikowi nic nie ubyło) - nie tylko Tobie Przemek - sorry ale nie jesteś wyjątkowy.

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Ambra » 21 gru 2011, 07:45

sunflower pisze:o - Przemek - znowu Ty. Amnestia była dla osób z ostrzeżeniami a nie z banami (żadnemu zbanowanemu użytkownikowi nic nie ubyło) - nie tylko Tobie Przemek - sorry ale nie jesteś wyjątkowy.
Rozumiem zasady polskiej gościnności, ale uważam że już nieco przesadziłaś Aniu.

Brudy, żale, nieporozumia i komunikaty bądź łaskawa uzewnętrzniać na forum którego jesteś właścicielem.
Nie zaśmiecaj obcego.
W temacie "nie splamiłaś się" żadną konstruktywnością.

Jesteś tu mile widziana, ale pod warunkiem, że wniesiesz coś, co będzie miało wartość w dziedzinie rozwoju akwarystyki i poprawnych stosunków między akwarystami.
Z przykrością stwierdzam, że obecne Twoje wystąpienia trudno do tej kategorii zaliczyć.
Dbamy o poziom Forum PKMD, a Twoje próby dezwuowania tego faktu budzą mój zrozumiały sprzeciw.

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: sunflower » 21 gru 2011, 08:14

Ależ Andrzeju zwróć uwagę, że ja jak najbardziej chcę przenieść dyskusję na swoje forum żeby Wam nie zaśmiecać (dyskusję z Radkiem) i były odnośnie tego propozycje z mojej strony, szczególnie że jak najbardziej jest taka możliwość bo Radek ma u nas aktywne konto. Tyle że Radek pisze wszędzie na ten temat (mysiar, pkmd) tylko nie u nas. Chyba nie myślisz, że skoro ktoś mnie bezpodstawnie opluwa na innym forum to pozostawię to bez echa tylko dlatego że to nie nasze forum. Zapraszałam Radka do nas do dyskusji i mam nadzieję, że skorzysta, bo rzeczywiście temat ten nie specjalnie tu pasuje - myślę, że to bardzo konstruktywne. Szczerze mówiąc nie wiem jakiej konstruktywności ode mnie oczekujesz - jakiejś innej niż od Radka? Post Radka - mój wyjaśniający itd - a że w międzyczasie niektórzy mają coś do dodania jak zawsze co też wymaga wyjaśnienia no to wyjaśniam. Jak najbardziej jestem za tym żeby wątek zamknąć bo już chyba wszystko zostało powiedziane i przenieść ewentualną kontynuację dyskusji na nasze forum.
Ambra pisze:co będzie miało wartość w dziedzinie rozwoju akwarystyki i poprawnych stosunków między akwarystami.
Z przykrością stwierdzam, że obecne Twoje wystąpienia trudno do tej kategorii zaliczyć.
jak najbardziej się z Tobą zgadzam jednak nie czuję się specjalnie odosobniona w tym (mówię o tym wątku) a tylko mi się zwraca uwagę. U siebie jestem adminem ale tu zwykłym userem takim jak Radek więc nie widzę powodów żeby tylko mnie strofować że nic nie wnoszę do akwarystyki.
pozdrawiam Ania

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Ambra » 22 gru 2011, 08:35

sunflower pisze: ................... jak najbardziej się z Tobą zgadzam jednak nie czuję się specjalnie odosobniona w tym (mówię o tym wątku) a tylko mi się zwraca uwagę. U siebie jestem adminem ale tu zwykłym userem takim jak Radek więc nie widzę powodów żeby tylko mnie strofować że nic nie wnoszę do akwarystyki.
pozdrawiam Ania
Wyjaśnię jeszcze raz, bo jak widzę, mojej argumentacji ciągle nie rozumiesz.
Radek opisał sytuację jego zdaniem go krzywdzącą.
Ty z kolei przedstawiłaś własne argumenty.
Oboje w tej sprawie nic nowego nie macie do powiedzenia, co powoduje, że moja uwaga na temat niestosownego działania na Forum PKMD wydaje się słuszna.
W tej sytuacji nikt nikogo już o swych racjach nie przekona.

Zaproponowałaś rozwiązanie na które Radek zareaguje lub nie.
Jeśli tak, to przekonujcie się na DF, ale nie tutaj.

Awatar użytkownika
roh
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2083
Rejestracja: 09 maja 2010, 21:49
Imie i Nazwisko: Roman Hadziewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: KĘTRZYN
Lokalizacja: KĘTRZYN
Kontaktowanie:

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: roh » 22 gru 2011, 19:45

Szanowna Pani Prezesowo nie wydaje mi się aby mogła Pani, jako właściciel sąsiedniego forum bazującego na totalnej komercji jego właścicielki, występować tutaj jako zwykły miłośnik dyskowca gdyż ani te słowa nie pasują do Pani ani Pani postawa nie przylega do tego co tutaj wyczytać można i do poziomu dyskusji na tym forum. Po prostu bez żenady broni Pani swojej komercji zabagniając okropnie poziom dyskusyjny. :roll:
Nie lubię Pani po prostu i może to co napisałem z tegoż właśnie wynikać, aczkolwiek niekoniecznie :D . Myślę, że czas najwyższy zacząć pilnować porządku na swoim podwórku, bo jeszcze niechcący coś istotnego Pani umknie. :)
Wesołych Świąt i dalszych sukcesów we wciskaniu ludziom kitu in szarogęszenia się :wink: na własnych śmieciach. :lol: :mrgreen:
Ps
dodam tylko, że na żadnym z forów ogłoszenia Rafała nie wzbudzają takiej sensacji jak u Pani.-no cóż Rafał chce za darmo zbierać okruszki po obiedzie to go po łapkach :lol:

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: sunflower » 23 gru 2011, 10:18

Miała być dyskusja z argumentami między dwoma stronami - zrobiło się obrzucanie błotem jednej strony przez wiele stron. I żeby zakończyć tą płonną dyskusję:
Zwracam się do Rady Forum o usunięcie wątku bądź zmianę tytułu, który jest pomówieniem narażającym na utratę zaufania firmy i forum - podstawa prawna Artykuł 212 Kodeksu Karnego : "Zgodnie z artykułem 212 kodeksu karnego kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. Jeżeli sprawca dopuszcza się tego czynu za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2"
Od założyciela wątku Radosława O. jak również Romana H. żądam aby dopełnili czynności potrzebnych do usunięcia skutków zniesławienia, w szczególności ażeby złożyli oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie na forum oraz przekazali w ramach zadośćuczynienia kwotę po 500 zł na rzecz Wiktora Puchalskiego:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248

Koniecznie z dopiskiem:
darowizna na rzecz Wiktorka Puchalskiego
http://www.discusforum.pl/wiktor-puchalski-vt1257.htm

zgodnie z artykułem 24 paragraf 1 Kodeksu Cywilnego.

W przypadku nie zastosowania się do żądań zarówno Pan Radosław O. jak i Pan Roman H. zostaną pozwani do sądu.
A teraz żeby nie być gołosłownym:
'pomawiać to bezpodstawnie zarzucić, niesłusznie przypisać coś komuś, posądzić, oskarżyć kogoś o coś. Są to zatem sytuacje, w których sprawca przypisuje pomawianemu coś negatywnie ocenianego, co w konsekwencji może doprowadzić do poniżenia pomawianego w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.'
Myślę, że nie będzie konieczności ujawniania tutaj na forum zarówno wiadomości prywatnych od Pana Romana H. do mnie z marca 2010 roku, powołania świadków z firmy A.Ziarko, którzy potwierdzą kłamstwa Pana Romana H. Myślę, ze nie ma także potrzeby na forum upubliczniania nagrań z rozmów telefonicznych z Panem Radosławem O. z maja 2010, ujawnienia zamówień złożonych do firmy Anseo ani zrzutów z ekranu, gdzie Pan Radosław O. przyznaje się do wzięcia ryb bez zapłacenia za nie od Rafała (hico) co pokazuje wiarygodność Pana Radosława. A co nie wątpliwie podlega pod Artykuł 278 Kodeksu Karnego.
Zwracam się również z prośbą do Rady Forum o zamknięcie wątku w przeciwnym wypadku proszę o zezwolenie na umieszczenie powyższych dowodów. Proszę również ze względu na rangę sprawy o nie zezwalanie na wypowiadanie się w danym temacie osobom postronnym.
Myślę, że dla dobra forum będzie lepiej zakończyć tą sprawę.
Wyrażam nadzieję, że Rada Forum szybko ustosunkuje się do moich żądań i próśb.
Treść powyższego postu przesyłam równocześnie do Rady Forum.
Z poważaniem
Anna i Sebastian Ohirko

aroares32
Posty: 4
Rejestracja: 30 paź 2008, 21:24
Imie i Nazwisko: arkadiusz stawecki
Miejsce zamieszkania/miasto/: aleksandrów kujawski
Lokalizacja: aleks-kuj

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: aroares32 » 23 gru 2011, 11:41

Post został usunięty zgodnie z :
eugen pisze:Temat ten powstał aby mozna było poruszc rownież tematy niekoniecznie związane z akwarzstyką. Nie znaczy to jednak, że można pisac co się komu podoba, usuwane beda posty:
1)obrażające innych forumowiczów

3)posty ktore w oczach moderatorów zostaną uznane za nieodpowiadające zasadom dobrych manier
4)moderatorzy maja prawo usuwac posty bez potrzeby uzasadniania tego kroku

Admin.
Moderator

Awatar użytkownika
mkozubski
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 780
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:56
Imie i Nazwisko: Maciej Kozubski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontaktowanie:

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: mkozubski » 23 gru 2011, 12:36

Ludzie Święta za pasem, wrzućcie WSZYSCY na luz - nie ciągajcie się po sądach, nie obrażajcie wzajemnie itd

Awatar użytkownika
Skynet-Discus
junior
junior
Posty: 81
Rejestracja: 31 sie 2011, 09:20
Imie i Nazwisko: Radosław Obrębski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Aleksandrów Kujawski
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Skynet-Discus » 23 gru 2011, 13:09

sunflower pisze:Miała być dyskusja z argumentami między dwoma stronami - zrobiło się obrzucanie błotem jednej strony przez wiele stron. I żeby zakończyć tą płonną dyskusję:
Zwracam się do Rady Forum o usunięcie wątku bądź zmianę tytułu, który jest pomówieniem narażającym na utratę zaufania firmy i forum - podstawa prawna Artykuł 212 Kodeksu Karnego : "Zgodnie z artykułem 212 kodeksu karnego kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. Jeżeli sprawca dopuszcza się tego czynu za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2"
Od założyciela wątku Radosława O. jak również Romana H. żądam aby dopełnili czynności potrzebnych do usunięcia skutków zniesławienia, w szczególności ażeby złożyli oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie na forum oraz przekazali w ramach zadośćuczynienia kwotę po 500 zł na rzecz Wiktora Puchalskiego:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248

Koniecznie z dopiskiem:
darowizna na rzecz Wiktorka Puchalskiego
http://www.discusforum.pl/wiktor-puchalski-vt1257.htm

zgodnie z artykułem 24 paragraf 1 Kodeksu Cywilnego.

W przypadku nie zastosowania się do żądań zarówno Pan Radosław O. jak i Pan Roman H. zostaną pozwani do sądu.
A teraz żeby nie być gołosłownym:
'pomawiać to bezpodstawnie zarzucić, niesłusznie przypisać coś komuś, posądzić, oskarżyć kogoś o coś. Są to zatem sytuacje, w których sprawca przypisuje pomawianemu coś negatywnie ocenianego, co w konsekwencji może doprowadzić do poniżenia pomawianego w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.'
Myślę, że nie będzie konieczności ujawniania tutaj na forum zarówno wiadomości prywatnych od Pana Romana H. do mnie z marca 2010 roku, powołania świadków z firmy A.Ziarko, którzy potwierdzą kłamstwa Pana Romana H. Myślę, ze nie ma także potrzeby na forum upubliczniania nagrań z rozmów telefonicznych z Panem Radosławem O. z maja 2010, ujawnienia zamówień złożonych do firmy Anseo ani zrzutów z ekranu, gdzie Pan Radosław O. przyznaje się do wzięcia ryb bez zapłacenia za nie od Rafała (hico) co pokazuje wiarygodność Pana Radosława. A co nie wątpliwie podlega pod Artykuł 278 Kodeksu Karnego.
Zwracam się również z prośbą do Rady Forum o zamknięcie wątku w przeciwnym wypadku proszę o zezwolenie na umieszczenie powyższych dowodów. Proszę również ze względu na rangę sprawy o nie zezwalanie na wypowiadanie się w danym temacie osobom postronnym.
Myślę, że dla dobra forum będzie lepiej zakończyć tą sprawę.
Wyrażam nadzieję, że Rada Forum szybko ustosunkuje się do moich żądań i próśb.
Treść powyższego postu przesyłam równocześnie do Rady Forum.
Z poważaniem
Anna i Sebastian Ohirko

nie chce już mi się czytać tych wywodów prawnych wszystko co mnie spotkało u was,co opisałem>>to prawda<<mam na to kilku świadków którzy też czują sie pokrzywdzeni ,w mojej firmie mamy radce prawnego on bardzo chętnie zajmie się waszym wnioskiem do sądu,na prv podam wam nawet dane kontaktowe żebyście nie musieli szukać ,musicie zdać sobie też sprawę że jeśli popełnicie jakikolwiek błąd wyciągne od was konsekwencje prawne i finansowe więc dobrze przygotujcie się do tej rozprawy,po raz kolejny robicie sobie niezłą anty-reklame trochę mi was przed świętami żal


Życzę wszystkim Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia spełnienia marzeń !!!!!

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: przynenta » 23 gru 2011, 13:40

Blokuję wątek do czasu oficjalnego rozpatrzenia przez Radę Forum wniosku złożonych przez
Annę i Sebastiana Ohirko

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Ambra » 24 gru 2011, 08:24

przynenta pisze:Blokuję wątek do czasu oficjalnego rozpatrzenia przez Radę Forum wniosku złożonych przez
Annę i Sebastiana Ohirko
Uzasadnienie do decyzji Moderatora, wyrażone w imieniu Zarządu PKMD przez Prezesa Stowarzyszenia.

Moderator postąpił słusznie, blokując czasowo wątek.

Pełniona obecnie w PKMD funkcja oraz zawód zmusza mnie do napisania kilku słów wyjaśnienia w powyższej sprawie.
Żądanie na Forum PKMD wyrażone przez Annę i Sebastiana Ohirko co do wpłacania określonych kwot pieniężnych, jako odszkodowania za czyny oceniane przez nich jako "naruszenie dóbr osobistych" jest bezprawne.
Wspomniane przepisy KK i KC, jeśli zostały ich zdaniem naruszone, wymagają oceny przez Sąd i tylko on jest upoważniony do nakładania kar tego typu.
Do niego też należy się zwrócić w tej sprawie..

Zgodnie z Regulaminem Forum PKMD, organ ten (RF) nie jest powołany do rozpatrywania spraw z zakresu naruszania prawa, a jedynie czuwa w tym wypadku nad poprawnością myśli wyrażanych na nim przez użytkowników.
Powyższej sprawy nie może też rozpatrzyć Sąd Koleżeński PKMD i inne powołane w Stowarzyszeniu organy, gdyż spór ma charakter wielowątkowy i nie wywołali go członkowie PKMD.
W wypowiedzi Roh-a (członka PKMD) brak jest znamion przestępstwa, gdyż, że ktoś kogo nie lubi takowym nie jest.

Forum PKMD nie jest w przypadku rzeczonego sporu stroną i żądania "zabezpieczania dowodów" są bezpodstawne.
Ciężar dowodów spoczywa w tym wypadku jedynie na powodzie.

Z przykrością stwierdzam, że mimo kilkukrotnych uwag z mej strony, Anna Ohirko eskalowała spór na Forum, na którym jest zwykłym użytkownikiem.
Formuowanie pozwu i wskazywanie na dowody w sprawie na Forum PKMD wydaje się niedopuszczalne.
Takie postępowanie spowodowało zablokowanie wątku.
Ewentualne próby eskalowania tego tematu na inne wątki w Forum PKMD spowodują, że osoba to czyniąca zostanie pozbawiona prawa użytkowania Forum.

Prezes PKMD
Andrzej Sieniawski

Zablokowany

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości