Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: sunflower » 05 gru 2011, 09:00

Widzę Radku, że wszędzie próbujesz szczęścia - skopiowałeś sobie wypowiedź z 'mysiara' i wkleiłeś tu - może to i dobrze, bo tam nie zdążyłam się ustosunkować ponieważ wątek został zamknięty więc zrobię to tu. Chcę tylko zaznaczyć, że moja wypowiedź będzie tylko i wyłącznie opisem sytuacji a nie atakiem czy początkiem kłótnie - mam nadzieję - bo pokłócić się możemy u nas na forum.
Najpierw może napiszę od czego Twoje żale się zaczęły - ano od tego , że usunęłam Twój post z działu giełda odnośnie sprzedaży ryb, usunęłam go ponieważ nie tylko ja ale i inni użytkownicy uznali go za komercyjny - z resztą chyba przyznasz sam, że mając tyle aukcji na allegro i opisując w nich że ryby na sprzedaż pochodzą z transportu z ostatnich dni trudno nazwać ogłoszenie jako przyjacielskie czy też sprzedaży nadwyżek.
Teraz dalej otrzymałeś bana na koncie z którego pisałeś ogłoszenie dlatego, że w swej nieuwadze podpisałeś się mailem tornado75 - na forum zabrania się używania kilku kont w związku z tym konto Alex zostało usunięte (z resztą nie wiem czy i tu nie masz konta jako tornado75). Rozumiem, że nie w smak pisać Ci z konta tornado75, bo starsi stażem użytkownicy głównie pamiętają Cię z mało kulturalnej potyczki z hico - czyż nie? Konto tornado75 nie zostało zablokowane i jak najbardziej na forum możesz się nim posługiwać, o czym poinformowałam Cię w wiadomości prywatnej. I tyle jeżeli chodzi o Discusforum.
Jeżeli chodzi bezpośrednio o nas to ograniczę się tylko do relacji ze współpracy z Tobą, zamówiłeś ryby pierwszy raz - przyjechałeś po nie, podobały się, wziąłeś. Nie dostałeś kawy - bywa i tak, to był dzień w którym wracaliśmy od Stendkera i wybacz ale po 20 godzinach za kółkiem i rozpakowaniu transportu raczej nie ma się sił na pogaduchy i kawę . Ale nie ważne nie będę się tłumaczyć że komuś kawy nie dałam. To że poproszono Was o wchodzenie pojedynczo chyba każdy kto była na naszej starej hodowli zrozumie - z resztą to pokazuje jak stare żale wyciągasz bo już rok jesteśmy na nowym miejscu. Teraz dalej dzwoniłeś potem przed kolejnym wyjazdem po ryby - ponieważ mieliśmy do Ciebie zaufanie umówiliśmy się, że jak Stendker będzie miał pary jumbo pigeon snake silver to mamy Ci ją wziąć a Ty przyjedziesz i zapłacisz. Gdyby nie to że nam się włamali i ukradli ryby do dnia dzisiejszego pewnie ta para by u nas pływała. Przed ostatnim wyjazdem dzwoniłeś do mnie i pytałeś jaki rabat mogę Ci zaproponować przy rozmiarze jumbo - powiedziałam Ci ile mogę, powiedziałeś że oddzwonisz - skoro takie wstrętne ryby od nas brałeś to po kiego dzwonisz kolejne razy po ryby?
Ja nikogo nigdy nie namawiam do wzięcia ryb - chcesz bierzesz, nie chcesz nie bierzesz - wszystko w tym temacie.
Myślę, że nie ma nic więcej do dodania.
I jeszcze dwa słówka do Romana - pamiętaj że bywa tak, ze w swej zapalczywości można napisać słowo zbyt dużo, które jako bezpodstawne, a napisane na forum publicznym może stanowić dowód i odwrócić się ze wzmożoną siłą przeciwko autorowi - dlatego czasem warto pomyśleć żeby nie zapchać się w jakieś bagno.

Przemek Wieczorek
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 622
Rejestracja: 31 paź 2009, 13:10
Imie i Nazwisko: .....
Miejsce zamieszkania/miasto/: ....
Lokalizacja: ...

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Przemek Wieczorek » 05 gru 2011, 12:41

Anno na temat banów to prosze nic nie pisz ,bo tyle co u was ludzi ich dostało to na wszystkich polskich forach razem ich nie nałożono na użytkowników A na temat Mariusza Zawadzkiego możesz się wypowiedziec Czemu nie może się zalogować ? Zmieniliscie mu hasło ! Wracając do Radka gdzie w regulaminie jest napisane że za kożystanie z dwóch kont przysługuje ban Druga sprawa czy nie dopuszczasz do siebie tego że z IP może korzystać dwóch userów Napewno nie bo Ty jestes sedziną Anną :shock:
Banuj dalej a w internet idą pochlebne opinie o df
z pozdrowieniami życzliwy !

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: sunflower » 05 gru 2011, 12:59

Przemek Wieczorek pisze:Anno na temat banów to prosze nic nie pisz ,bo tyle co u was ludzi ich dostało to na wszystkich polskich forach razem ich nie nałożono na użytkowników
Przemek - trzymaj się tematu - chcesz pogadać o banach załóż wątek - pogadamy. Też prekursorami jesteśmy w przywracaniu łask Przemkowi bo chyba tyle razy ile wracałeś na forum po prośbach i ułaskawieniach, a potem jako użytkownik z kolejnymi nickami to chyba żaden użytkownik na wszystkich forach razem wziętych nie był takim 'bumerangiem' jak Ty - także proponuję jeżeli już musisz wypowiadać się to wypowiadaj się na temat, bo widzisz jak off topic się potem kończy...
Przemek Wieczorek pisze:Druga sprawa czy nie dopuszczasz do siebie tego że z IP może korzystać dwóch userów
Przemek sorry, ale czy Ty tak przez przypadek się pogrążasz czy celowo? - bo w sytuacji kiedy Radek to Radek i już wszyscy o tym wiedzą i w tej dyskusji mówi o tym że ma konto tornado75 na DF to Twoja wypowiedź brzmi cokolwiek idiotycznie.

Przemek Wieczorek
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 622
Rejestracja: 31 paź 2009, 13:10
Imie i Nazwisko: .....
Miejsce zamieszkania/miasto/: ....
Lokalizacja: ...

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Przemek Wieczorek » 05 gru 2011, 13:29

Anno przestan ludziom oczy mydlić Skoro jestem taki aspłoeczny To czemu tylko u Ciebie na forum mnie zbanowano Jestem na szesciu innych forach akwarystycznych i tam mnie nie eliminują A wręcz przeciwnie Prowadzisz politykę pro kremlowską to prowadz Twoja sprawa Ale nie kłam w żywe oczy To że miałem u Was kilka kont to prawda i sie nie wypieram i nie wypierałem nigdy Ciągneło mnie do ludzi bo jestem akwarystą z powołania Kocham to hobby Za to ty jestes od tego aby uniemożliwiac dostep ludziom Którzy twardo stąpają i nie dadzą sobie wmówić tego i owego Na df jest tak ,jestes z nami, albo Cie niema Konczę bo mnie krew zalewa :idea: :shock:

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: sunflower » 05 gru 2011, 13:40

To jeszcze Przemek jak już tak dobrze Ci idzie przyznawanie się, powiedz ile razy miałeś zdejmowane ostrzeżenia na swoją prośbę i obietnice, że następnym razem nie będzie podstaw żeby je na Ciebie nałożyć. Przemek przecież tu są użytkownicy, którzy też są na DF - nie tylko Ty i ja i naprawdę ludzie pamiętają jak było więc nie zapychaj się w jakieś kłamstwa i ślepe uliczki. Dwukrotnie miałeś nałożony komplet ostrzeżeń i dwukrotnie zdjęty, ostatnia 'fala' rozpoczęła się 8.01.2011 za obrażanie użytkowników, drugie 13.01.2011 za obrażanie użytkowników, w szczególności relacji Polak-Niemiec- przez moderatora, kolejne dopełniające komplet 6.06.2011 - miałeś trzecią szanse - nie wykorzystałeś jej - wybacz ale ileż można - kolejnej nie masz i nie dostaniesz.
Ale temat nie o tym więc nie zaśmiecajmy tematu.

Przemek Wieczorek
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 622
Rejestracja: 31 paź 2009, 13:10
Imie i Nazwisko: .....
Miejsce zamieszkania/miasto/: ....
Lokalizacja: ...

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Przemek Wieczorek » 05 gru 2011, 13:55

O czym Ty piszesz Czekam na skany ''obrazy userów'' Od czego się zaczęło ??? Od Adaman Jak mu się postawiłem w dyskusji ,to zaczął sypac warnami z rękawa Aniu Ty taka subtelna jestes, zawsze ą-ę w wypowiedziach ? A tak Cie poczytac to pare ostrzeżeń by Ci przybił ,jak by się uparł Bo jak ktoś szuka to i znajdzie I przestan mi tu bajki opowiadać !!!
A później jeszcze na tyle byłas beszczelna ze zakładałas jakies dziwne konta ,i podszywałas się pode mnie, by mnie tylko zdyskredytować w oczach ludzi Toć ludzie mi pw pisali
Nie pogrążaj się Co z Mariuszem nabrałaś wody w usta ?
Ostatnio zmieniony 05 gru 2011, 20:50 przez Przemek Wieczorek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: przynenta » 05 gru 2011, 14:30

Proszę o wypowiedzi TYLKO w przedmiotowej sprawie, w przeciwnym wypadku posty będą usuwane bez ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Alenquer
senior
senior
Posty: 160
Rejestracja: 07 lis 2010, 21:55
Imie i Nazwisko: Artur
Miejsce zamieszkania/miasto/: Londyn
Lokalizacja: St Albans

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Alenquer » 07 gru 2011, 11:46

Oczywistym faktem jest, ze DF jest przedsiewziedciem marketingowym Anseo - bardzo dobre rozwiazanie biznesowe nawiasem mowiac.
Watek z DF o wyjezdzie do Niemiec zostal usuniety bo niby komercyjny. Ale inni takie watki moga umieszczac - pod warunkiem, ze to wlasiciele forum czyli Anseo :lol:

Mysle, ze wystarczy miec okolo 7 lat i skonczona zerowke aby domyslic sie o co w tym wszystkim chodzi.

Na cale szczescie mamy forum takie jak to bo inaczej nie byloby wolnosci wypowiedzi w polskim internetowym swiatku paletkowym.

sunflower
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 422
Rejestracja: 08 sty 2009, 18:03
Imie i Nazwisko: ania ohirko
Miejsce zamieszkania/miasto/: poznań
Lokalizacja: poznań

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: sunflower » 07 gru 2011, 14:09

Okiem admina wydaje mi się, że ostatni post nie jest na temat, ale skoro jeszcze nikt go nie usunął to pozwolę sobie się ustosunkować - jakbyś tak był trochę na DF - albo chociaż zadał sobie trud przejrzenia go to byś wiedział jak to się wszystko zaczęło i od czego - Tobie się nawet zastanowić nad tym nie chciało dlatego piszesz tak jak piszesz. Że tak powiem Twoja sprawa i że tak powiem nic Tobie do tego. Nie jesteśmy stowarzyszeniem czy klubem jak pkmd w związku z tym utrzymanie forum, informatyka, udźwignięcie finansowe wystaw spoczywa tylko na nas (a władzę tego jak i każdego innego forum wiedzą że nie są to grosze), jest parę hodowli w Polsce z którymi jesteśmy zaprzyjaźni i nigdy nie było sytuacji żebyśmy im odmówili możliwości ogłoszeń. Natomiast discusforum to nie allegro to po pierwsze a po drugie to chyba nie sądzisz, że sobie samym zabronimy ogłoszeń w dziale giełda. I tak jak piszesz w domyślę i absolutnie Cię w tym popieram nikt nikomu nie każe pisać na discusforum - wolny kraj. Ale też skoro nie bywasz tam częstym gościem i nie bardzo orientujesz się w zasadach panujących na DF to wypadałoby się nie wypowiadać na temat na który nie ma się zielonego pojęcia.

Awatar użytkownika
Alenquer
senior
senior
Posty: 160
Rejestracja: 07 lis 2010, 21:55
Imie i Nazwisko: Artur
Miejsce zamieszkania/miasto/: Londyn
Lokalizacja: St Albans

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Alenquer » 07 gru 2011, 16:49

Moja wypowiedz jest jak najbardziej na temat bo temat dotyczy DF i Anseo.
Bywam na DF ale zagladam coraz mniej od czasu jak zrozumialem na czym to polega. Sam dostalem ostrzezenie bo mialem zdanie inne od wszechwiedzacego i wyrazilem swoje zdanie na pewien temat, a na priv dostalem wiadomosc ze to nic osobistego a to ostrzezenie to tak aby porzadek byl. Po prostu zwykly odwet i naduzycie wladzy.

Owszem na kazdym forum znajduja sie wartosciowi uzytkownicy i mozna z kazdego forum cos wyniesc jednak DF nie jest miejscem, gdzie moderatorzy i administracja sa obiektywni, nie wszyscy tam sa traktowani rowno.

Awatar użytkownika
stanpiter
członek PKMD
Posty: 3276
Rejestracja: 13 sty 2005, 12:38
Imie i Nazwisko: Piotr Stanaszek
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: stanpiter » 07 gru 2011, 16:57

Dobra Panie i Panowie
Myślę że wystarczy - co ktoś chciał powiedzieć już powiedział, każdy umie czytać i każdy może sobie jakieś wnioski wyciągnąć.
Kto będzie chciał tu czy tam kupić, lub nie kupić jego sprawa (podobno wolny kraj - podobno)
Ktoś chciał naświetlić sprawę już mu się udało, kto zaś chciał się bronić też miał na to czas.
Zamknijmy ten bur... i tyle, szkoda naszych klawiatur

Moderku czyń swą powinność bo niesmakiem wali :wink:

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: przynenta » 07 gru 2011, 21:17

Na razie nie widzę podstaw do zamykania wątku, chyba, że RF inaczej zadecyduje.

Awatar użytkownika
Skynet-Discus
junior
junior
Posty: 81
Rejestracja: 31 sie 2011, 09:20
Imie i Nazwisko: Radosław Obrębski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Aleksandrów Kujawski
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: Skynet-Discus » 09 gru 2011, 15:47

sunflower pisze:Widzę Radku, że wszędzie próbujesz szczęścia - skopiowałeś sobie wypowiedź z 'mysiara' i wkleiłeś tu - może to i dobrze, bo tam nie zdążyłam się ustosunkować ponieważ wątek został zamknięty więc zrobię to tu. Chcę tylko zaznaczyć, że moja wypowiedź będzie tylko i wyłącznie opisem sytuacji a nie atakiem czy początkiem kłótnie - mam nadzieję - bo pokłócić się możemy u nas na forum.
Najpierw może napiszę od czego Twoje żale się zaczęły - ano od tego , że usunęłam Twój post z działu giełda odnośnie sprzedaży ryb, usunęłam go ponieważ nie tylko ja ale i inni użytkownicy uznali go za komercyjny - z resztą chyba przyznasz sam, że mając tyle aukcji na allegro i opisując w nich że ryby na sprzedaż pochodzą z transportu z ostatnich dni trudno nazwać ogłoszenie jako przyjacielskie czy też sprzedaży nadwyżek.
Teraz dalej otrzymałeś bana na koncie z którego pisałeś ogłoszenie dlatego, że w swej nieuwadze podpisałeś się mailem tornado75 - na forum zabrania się używania kilku kont w związku z tym konto Alex zostało usunięte (z resztą nie wiem czy i tu nie masz konta jako tornado75). Rozumiem, że nie w smak pisać Ci z konta tornado75, bo starsi stażem użytkownicy głównie pamiętają Cię z mało kulturalnej potyczki z hico - czyż nie? Konto tornado75 nie zostało zablokowane i jak najbardziej na forum możesz się nim posługiwać, o czym poinformowałam Cię w wiadomości prywatnej. I tyle jeżeli chodzi o Discusforum.
Jeżeli chodzi bezpośrednio o nas to ograniczę się tylko do relacji ze współpracy z Tobą, zamówiłeś ryby pierwszy raz - przyjechałeś po nie, podobały się, wziąłeś. Nie dostałeś kawy - bywa i tak, to był dzień w którym wracaliśmy od Stendkera i wybacz ale po 20 godzinach za kółkiem i rozpakowaniu transportu raczej nie ma się sił na pogaduchy i kawę . Ale nie ważne nie będę się tłumaczyć że komuś kawy nie dałam. To że poproszono Was o wchodzenie pojedynczo chyba każdy kto była na naszej starej hodowli zrozumie - z resztą to pokazuje jak stare żale wyciągasz bo już rok jesteśmy na nowym miejscu. Teraz dalej dzwoniłeś potem przed kolejnym wyjazdem po ryby - ponieważ mieliśmy do Ciebie zaufanie umówiliśmy się, że jak Stendker będzie miał pary jumbo pigeon snake silver to mamy Ci ją wziąć a Ty przyjedziesz i zapłacisz. Gdyby nie to że nam się włamali i ukradli ryby do dnia dzisiejszego pewnie ta para by u nas pływała. Przed ostatnim wyjazdem dzwoniłeś do mnie i pytałeś jaki rabat mogę Ci zaproponować przy rozmiarze jumbo - powiedziałam Ci ile mogę, powiedziałeś że oddzwonisz - skoro takie wstrętne ryby od nas brałeś to po kiego dzwonisz kolejne razy po ryby?
Ja nikogo nigdy nie namawiam do wzięcia ryb - chcesz bierzesz, nie chcesz nie bierzesz - wszystko w tym temacie.
Myślę, że nie ma nic więcej do dodania.
I jeszcze dwa słówka do Romana - pamiętaj że bywa tak, ze w swej zapalczywości można napisać słowo zbyt dużo, które jako bezpodstawne, a napisane na forum publicznym może stanowić dowód i odwrócić się ze wzmożoną siłą przeciwko autorowi - dlatego czasem warto pomyśleć żeby nie zapchać się w jakieś bagno.

Wszystko ładnie pięknie tylko że nie daliście mi prawo do obrony tylko wchodzę a tam ban !!!!! za co ???? konkretnie kobieto,konkretnie mi napisz za co
?
-mogliście się chociaż zapytać czemu miałem dwa konta ,
-mogliście poprosić o to żebym wycofał to ogłoszenie albo coś w tym rodzaju
te bzdury o podwójnym koncie to między bajki możecie sobie włożyć ,z poprzedniego konta nie korzystałem chyba z rok czasu bo skoro założyłem nowe jestem na tyle normalny że na stare już nie wchodzę ...i akurat kolejny przypadek że skasowaliście mi nie to stare konto z którego już nie korzystałem a to na którym miałem 100 postów w których to pomagałem jak mogłem w postach....brak słów i żenada to nasuwa mi się tylko na myśl ,co do tego przyjazdu potraktowaliście nas cenzura to nie chodzi o kawę czy herbatę tylko stwierdzenie...." jeden zostaje reszta idzie do samochodu a potem zmiana po ryby" cytat Sebastian szanowny mąż pani,w necie robicie wizerunek wielkiej firmy Anseo ,extra forum które jest do rany przyłóż,miłośnicy dyskowców,a jak się do was przyjedzie to trochę wam cenzura i nie pisze tego żeby was nawyzywać ale dlatego bo jestem handlowcem od 97 roku i sami sobie strzelacie samobójcze bramki możne kiedyś zrozumiecie że klijent jest najważniejszy i za przeproszeniem w tyłek trzeba go cmoknąć żeby wrócił albo przyprowadził do was następnych ludzi !!!!!! takie są teraz czasy a wy stosujecie praktyki z komuny
sunflower pisze:jest parę hodowli w Polsce z którymi jesteśmy zaprzyjaźni i nigdy nie było sytuacji żebyśmy im odmówili możliwości ogłoszeń. Natomiast discusforum to nie allegro to po pierwsze a po drugie to chyba nie sądzisz, że sobie samym zabronimy ogłoszeń w dziale giełda.

to jest najlepsze co tutaj pani napisała ...tworzycie prawo którego sami nie przestrzegacie ????? bo skoro po 100 postach można się w dziale giełda się ogłosić i ja tak zrobiłem za to dostałem wypad z forum,więc można po 100 postach czy nie można ? ja jak na razie nie jestem ani hodowcą ani handlarzem ,przecież wy takie samo ogłoszenie dajecie i się sami nie banujecie więc co to za polityka rodem z komuny równi i równiejsi ? może pani mi odpowiedzieć konkretnie i wyczerpująco na to pytanie ? co do tego upustu o którym pani pisze dała pani mi z 550 zł na 500 za Jumbo (czytaj 15 cm) to tylko mi się śmiać chciało bo miałem zamówić tych ryb za 5 tys. no ale chytry i pazerny to dwa razy traci,a Romana (tak trochę prywaty) to zostawcie w spokoju mój post jest dowodem na to jak to całe wasze forum i Anseo wygląda w praktyce i w przeciwieństwie do was nie ma w nim ani jednego kłamstwa

p.s. bierzcie przykład z tego forum tutaj dostaliście prawo do obrony i swojej wypowiedzi a ja na waszym forum takiej opcji nie miałem




Pomimo wysłanej prośby na PW do użytkownika Skynet-Discus i odebranej w dniu dzisiejszych post nie został dostosowany do obowiązującego regulaminu Forum.
Dodatkowo poprawiono pisownię
Blokuję wątek i zgodnie z informacja przekazaną użytkownikowi nakładam upomnienie, oraz wnioskuję do Rady Forum o nałożenie ostrzeżenia.


Moderator

Podstawa:
Regulamin Forum
§5
Rada Forum i moderatorzy dysponują następującymi karami:
a/. Pisemne upomnienie nieuwidocznione na Forum.
b/. Upomnienie uwidocznione na Forum.

§6
Rada Forum dysponuje dodatkowo karami:
a/. Ostrzeżenie uwidocznione na Forum;
b/. Usunięciem użytkownika z Forum.

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: przynenta » 16 gru 2011, 23:19

Wątek odblokowany, autora oraz innych użytkowników proszę o bardzo przemyślne wyrażanie swoich emocji, które mam nadzieję już opadły.

Na jakiekolwiek potyczki słowne niezgodne z regulaminem moderator będzie natychmiast reagował bez powiadamiania.

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: Uważajcie na firme Anseo i Discusforum ..żenada

Post autor: niki 28 » 17 gru 2011, 15:43

przynenta pisze:Wątek odblokowany, autora oraz innych użytkowników proszę o bardzo przemyślne wyrażanie swoich emocji, które mam nadzieję już opadły.

Na jakiekolwiek potyczki słowne niezgodne z regulaminem moderator będzie natychmiast reagował bez powiadamiania.
I tak powinno być :roll: :) Pyskówka :!: :!: :!: To na priva nie tu,i nie teraz :x .Twóżmy normalność,nie głupotę.

Zablokowany

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości